Dizi Özet

Masum 499. Bölüm Özeti 3 Ağustos Ricky Öldü Mü

Masum 499. bölüm özeti 3 Ağustos Salı. Pinku gerçekleri ağzında kaçıracak. Ricky delilleri mahkemeye götürürken aracı patlayacak. Ricky öldü mü? Detaylar Masum 499. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 499. Bölüm Özeti)

  • Sia Ricky’i ikna edecek
  • Raramakant Şikayetinden vaz geçecek
  • Kokila ile Gopi hapisten çıkak istemeyecek
  • Ramakant gerçekleri anlayana kadar içeride kalmak isteyecekler,
  • Pinku gerçekleri sarhoşken açıklayacak
  • Ramakant gerçekleri öğrenecek
  • Ricky’in aracı patlayacak

Detaylar Masum 499. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 499 Bölüm Özeti;

Jaggi Modi konağında avukat ile konuşması ile başlar. Kokila ve Gopi’yi nasıl cezaevinden çıkaracaklarını sorar. Bu sırada Ricky, Sia (Seeta), Sameera ve Pinku Modi konağına gelir. Sarhoş olduğu için direk yukarı çıkar. Ricky ile Sia alt katta avukatın yanında kalır.

Avukat, yalnızca Ricky ifadesini geri alırsa, Gopi ve Kokila’nın serbest bırakılabileceğini söyler. Jaggi, Ricky’nin bunu asla yapmayacağını, başka bir yolunun olup olmadığını sorar. Sia hemen Ricky’in yanına gidip insan olarak, torun olarak, evlat olarak görevini yapmasını ve onları kötü cezaevi şartlarından kurtarması gerektiğini söyler. Ricky, Gopi ile Kokila’nın cezaevindeki hallerini hatırlar.

Masum 499 bölüm özeti Başlıyor!

Ricky ifadesini değiştirmeye hazır olduğunu söyler. Hep birlikte cezaevindeki karakola gidip Ricky yeniden ifade verir. Bu ifade doğrultusunda Kokila ve Gopi yanlarına gelir. Kelepçeleri görevliler tarafından çıkartılır.

Kokila sonunda Ricky masum olduklarını anladığını söyleyince, Ricky “asla Sameera’ya yaptıklarınız affetmiyorum” der. Bunun üzerine Kokila yeniden kelepçelerinin takılmasını, torunu gerçeği görene kadar cezaevinde kalacağını söyler.

Masum 499. Bölüm Özeti - Ricky Öldü Mü

Jaggi hemen Ricky’in peşinden gider. Hata yaptığını ve yanlış taraf da yer aldığını söyleyince Ricky, Sameera’yı diri diri yakmaya çalıştıkları için Gopi ve Kokila’yı asla affetmeyeceğini söyler.

Meera evde Dahram’ın arkadaşı Karan’ı kovmak için sunum yapacağı görseler de oyama yapar. Müşteriler geldiğinde parfüm yerine samimi resimleri görünce müşteriler çok sinirlenir. Hepsi de Dahram’a kızar.

Meera yaptığı planının Dharam’a olumsuz olarak geri döndüğünü anlayınca çok üzülüp pişman olur. Karan hemen olayı ele alır. Parfüm insanlar da duyguları harekete geçirdiğini, bundan dolayı bu görseli kullandığını söyleyip, müşterileri ikna etmeyi başarır.

Gopi ve Kokila Ricky’in fikri değişene kadar cezaevinde kalmaya karar verirler. Görevliler Kokila ve Gopi’yi geri nezaretlerine götürürler.

Masum 499. Bölüm Özeti

Seeta, Jaggi’den umudunu kaybetmemesini ister. Kokila ile Gopi’yi içeriden çıkartacak başka bir yol bulmaları gerektiğini söyler. Jaggi de ancak Sameera ve Pinku’yu şikayetlerinden vaz geçerse dışarı çıkabileceklerini söyler.

Sia Ricky’i ikna etmek için Modi konağına gelir. Ricky’in moralinin bozuk olduğunu görünce ona su getirmek için mutfağa gider. Bu sırada Sia’nın kafasında ki peruk alev alınca gerçek kimliği ortaya çıkmadan hemen kafasını örter. Kıyafetlerini de tam göstermez.

Ricky mutfağa gittiğinden Sia, Seeta gibi davranır. Ricky bunun üzerine Sia’yı evde aramaya başlar. Urmila ve Jaggi Seeta’yı pencereden çıkartır. Sia kapıdan içeri girer. Ricky şüphelenmeye başlar. bunun üzerine Jaggi bir plan yapar.

Masum 499. Bölüm Özeti - Ricky İfadesini Geri Alır

Seeta’nın akrabası ölmüş numarası yaparlar. Urmila ve Seeta ağlar. Ricky neden ağladıklarını sorar. Urmila, Seeta’nın akrabası öldüğünü, şimdi cenaze işleri için Seeta’nın köye gideceğini haber verir.

Tolu hemen arabayı hazırlayacağını söyleyip duşarı çıkar. Seeta dışarıda Sia gibi giyinen biri ile karşı karşıya gelir. Ricky pencereden Sia ile Seeta’nın karşılıklı konuştuğunu düşünür. Oysa biri sahtedir.

Seeta gittikten sonra Sia içeri girer. Londra da ki tasarımcı arkadaşını ikna ettiğini, yakında tasarımcı arkadaşı ile buluşacağını haber vermek için geldiğini söyler.

Jaggi, Sia’yı arar ve mahkeme duruşması yarın olduğu için Kokila ile Gopi’nin masum olduğunu kanıtlamak için sadece 1 günleri olduğunu söyler. Sai’nın tasarımcı arkadaşını, Jaggi beyaz sakal ve beyaz peruk takarak restoranda Samera, Pinku ve Sina’nın yanına gelir.

Akşam Sia Pinku’yu ile içkili restoranda götürür. Orada kendilerini kaybedene kadar içki içerler. Sia içki içiyor gibi yapsa da içmez. Pinku sarhoş olunca bülbül gibi gerçekleri tek tek söyler. Urmila da bu anları kaydeder.

Akşam Sameera eve geldiğinde evin süslendiğini görünce neden diye sorar. Urmila da Pinku’nun tüm gerçekleri ifşa ettiği video kaydını gösterir. Ricky da annesine ve babaannesine karşı hata ettiğini o an anlar.

Masum 499. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 3 Ağustos Salı Özeti

3 Ağustos Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 3 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Ricky, kendisini kandıran ve annesi ile babaannesini hapse attıran Sameera ile yüzleşir. Ona tokat atar. Ricky elindeki delille birlikte duruşma salonuna gitmet için yola çıkar. Kokila ve Gopi mahkemenin önüne gelir ve avukat ile Ricky’nin gelmesini bekler. Lakin Ricky elindeki kayıtla beraber sırra kadem basmıştır.

3 Ağustos Salı Masum 499. Bölüm Özeti - Jaggi Tasarımcı Olur

Ellerinde delil olmadığı için Gopi ve Kokila işlemediği bir suçtan dolayı 10’ar yıl hapis cezası alır. Gardiyanlar Kokila ve Gopi’yi hapse götürürken polislerin yol da büyük kaza ve patlama olduğunu aracın plakasını söyleyince Tolu aracın kendilerine ait olduğunu ve Ricky mahkemeye yetişmek için evden aracı aldığını söyler. Gopi oğlunun öldüğünü düşünüp çığlık atar.

Gopi daha fazla dayanamaz ve bayılır. Hemen tedavi altına alınır. Modiler eve gelir. Ricky’in öldüğünü Seeta’ya haber verir. Seeta da bu planı önceden duyup Ricky’i ikaz etmek istediğini ama telefonunu açmadığını söyler.

Ricky gerçekten ölüp ölmediğini henüz Modi ailesi bilmiyor. Ellerindeki delillere bakıldığında, Ricky’in kazağı olay yerinde bulunması ve aracın patlamada yanması, Ricky’in yanarak öldüğünü düşündürse de henüz cesedine ulaşılamadı.

Devamı Masum 500. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 499. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu