Dizi Özet

Masum 50. Bölüm Özeti 11 Mayıs Kinjal’in İtirafı!

Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Masum 50. bölüm Kinjal’in itirafı ile dengeler değişecek. Bakalım Daval ve Kinjal evlenecek mi? Kinjal bu durumdan nasıl kurtulacak? İşte Masum 50. bölüm özeti!

Ahem’in canı sıkılıp oyundan ayrılırken Kokila yine o keskin bakışlarıyla Gopi’ye bakar.  Oyunu kazanan Daval ise herkese pasta yedirir. Sıra Kinjal’e geldiğinde Kinjal istemiyorum sağol der.

Kokila bir bakış atınca yemek zorunda hissetse de bebeğin için ye deyince Kinjal çileden çıkıp gider. Daval da bakakalır. Sonra Kinjal’in ardından gider. Kinjal içeri geçtiğinde Umang’ı arar ve başka biriyle zorla evlendirildiğine dair sesli mesaj bırakır.masum 50 bolum ozeti resmi

Umang bunları dinlerken zevkten dört köşedir. Kinjal canıma kıyacağım derken Daval gelip onun bu sözlerini duyar. Urmila eve gidelim de bir an önce düğün işlerini halledelim diyor. Hetal düğün konusunda abartıya kaçılmasına gerek olmadığını sade bir düğün olmasından yana olduklarını söyler.

Kokila da hak verir. Urmila biz yine de elimizden geleni yaparız der. Raşi yine bir oyunla Jigar’ın para vermesini sağlar. Elindeki paralarla da annesi Urmila’nın yanına gider.

Daval ise annesine Kinjal bu evliliği istemiyor gibi der ama Urmila olur mu öyle şey deyip sorunu öteler. Modi ailesiyle de konuşup düğünü öne aldırır. Her şey ilerlerken Kinjal herkesin içinde ben hamile değilim, Eleş ile evlenmemek için yalan söyledim der. Aile ne olursa olsun artık çok geç der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu