Dizi Özet

Masum 500. Bölüm Özeti 4 Ağustos Ricky’nin Hayaleti!

Masum 500. bölüm özeti 4 Ağustos Çarşamba. Jaggi ve Urmila, Smaaera’yı korkutmak için Ricky’in hayaleti geldiğine inandırırlar. Sameere kafayı yediğini düşünür! Detaylar Masum 500. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 500. Bölüm Özeti)

  • Ricky’in yalandan cenaze töreni yapılır.
  • Sameera cenaze törenine katılır
  • Tolu Ricky gibi giyinip Sameera’yı korkuturlar
  • Bhavani ile Karan’a Meera’yı öldürme emri verir
  • Meera, Karan’ın gerçek niyetini öğrenir

Detaylar Masum 500. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 500 Bölüm Özeti;

Urmila ile Jaggi’nin konuşması ile başlar. Jaggi, Sameera’yı öldürüp, intikam almak istese de Urmila bu zamana kadar en yakınlarını hep kaybettiğini, onu da kaybetmeyeceğini söyler. Seeta, Sameera’nın yaptıkları yanına kalmaması gerektiğini, hapse atılması gerektiğini söyler.

Urmila “Evet onlar suçlu ama nasıl suçlarını ortaya çıkaracağız” der. Seeta onlarla yakın olup Pinku’ya yaptıkları gibi suçlarını itiraf ettireceklerini söyleyince, Urmila şimdilik iyi fikir olduğunu söyler.

Masum 500 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila beş yıl önce Ahem’in öldüğünü, şimdi ise Ahem’in son kalan emanetini de kaybettiğini düşünerek cezaevine gider. Bhavani herkese tatlı ikram eder. Düşmanın biri öldüğünü, yine bir başka düşmanı (Gopi) yoğun bakımda olduğunu söyleyip dalga geçer.

Meera, Ricky’in öldüğü haberini duyunca adeta yıkılır. Vidya’nın değil, Ricky’in kardeşi olduktan sonra arlarında hiç samimiyet olmasa da kendi kanından, canından birisini kaybettiği için üzülür. Bu sırada yanına Karan elinde yemekle gelse de Dharam Meera’ya yemek yedirmeye çalışır. Karan da onu kıskanır.

Sameera, telefonu ile uğraşırken Sia kılığında Seeta gelir. Samaere Ricky için ağlıyor numarası yapar. Sia da iyi bir arkadaş olduğunu ama onun yerini Sameera ile dolduracağını söyleyip, yakınlık kurar. Delhi de mankenlik yarışması olduğunu, kendisi katıldığını, Samaera’ya da katılabileceğini söyler.

Masum 500. Bölüm Özeti 4 Ağustos Ricky'nin Hayaleti

Saamera Sia’nın verdiği kolyeyi geri vermek ister. Lakin dolapta onu bulamaz. Aklına Ricky’i öldürürken düşürmüş olabileceği gelip, panik olsa da bunu Sai’ya (Seeta) çaktırmaz. Hemen Pinku’ya bilgi verir.

Seeta hemen Urmila ve Jaggi’nin yanına gider. Sameera’nın kolyesini çaldığını, Sameera, Ricky’i öldürürken düşürdüğü konusunda paniğe kapıldığını söyler. Şimdi gidip onları polisle birlikte suçüstü yakalamaları gerektiğini söyler.

Jaggi polisi arar ve Ramakanth’ın katillerini yakalamak istiyorlarsa, cinayet mahaline hemen ulaşmaları gerektiğini söyler. Polis olay yerine gittiğinden Saamera ve Pinku’yu görür. Samaere hemen orada bir tiyatro çevirir. Ricky olmadan yaşayamayacağını, intihar etmek istediğini söyleyip, gelen polisleri kandırır.

Polisler ve Pinku Sameera’yı ikna etmeye uğraşır. Sonunda Sameera ikna olmuş gibi davranıp eve gider. Samaere, polislerin olay yerine neden geldiğini sorgular. Pinku da polislerin civar da devriye attığı için denk gelmiş olabileceğini söyler.

Masum 500. Bölüm Özeti

Jaggi, Ricky’in katillerini yakalayamadıkları için morali bozuk bir halde Gopi’nin hastanedeki odasına gelir. Sona’ya eve gitmesini, kendisi başında kalacağını söyler.

Bhavani, Dahram’ın arkadaşı Karan ile cezaevinde görüşür. Ona zehir verir. Kitabın üzerine zehir dökmesini ve Meera’ya vermesini ister. Karan nedene Meera’yı öldürmek istediğini sorgular. Bhavani, planları için bunun gerekli olduğunu söyler. Kokila da adamı fark eder. Bhavani’nin adama bir şeyler verdiğini de görünce, Bhavani’nin yine kirli işler çevirdiğini anlar.

Karan gece Dharam ve Meera’nın odasına girer ve Meera uyurken kulaklarında şöyle der.

“Seni Seviyorum Meera!”

Meera bu sözleri duyuna uyanır. Dharam ne olduğunu sorar. Meera da “biri bana seni seviyorum dedi” deyince Dharam “bu odada benden başka kimse yok. Bu sözleri de benden başka kimse söyleyemez. Yat uyu” der. Sabah Karan Meera’nın önüne zehirli kitabı koyup saklanır. Meera yerdeki kitabı görünce Vidya’nın kızı Priyal’in kitabı olduğunu düşünüp kitabı alır.

Modi konağında cenazesi bulunamayan ve öldüğü düşünülen Ricky için cenaze ritüelleri düzenlenir. Sameera, Ricky öldüğü için ritüellerin başında yer alması gerekmektedir. Samaere herkesten geç gelir ve normal şartlarda giymesi gereken kıyafeti değil, daha modern kıyafetler giyer. Gelen konuklar Sameera’yı eleştirir.

Masum 500. Bölüm Özeti - Sia Sameera'nın Yanında

Karan, Dharam’ın dosyasına zehir serper ve onun kağıtlara dokunup ölmesini bekler. Dharam dosyaları almadan evvel Priyal yanlışlıkla dosyaların üzerine çay dökünce Dharam ölümden kurtulmuş olur.

Cenaze töreninden sonra Pinku, Samaera’nın kafasını dağıtmak için Sia’nın da beklediği içkili mekana giderler. İçki servisi yapan garsonlarında biri Ricky olduğunu düşünen Samaere panik olur. Sonrasında gözden kaybeder. Pinku hayal ürünü olduğunu, Ricky’in öldüğünü söyler.

Sia olaylardan haberdar olduğu için Samaera’nın Ricky’in hayaletini görmesi bile korkmasına yettiğini ve hemen oradan uzaklaştığını Urmila’ya anlatır.

Bhavani orada ki gardiyanları ayarlar. Gece lavaboya gitmek için çıktığını gören Kokila da lavaboya gitmek ister. Bhavani’nin arkasından lavaboya gitse de Bahvani çoktan pencereden kaçmayı başarmıştır.

Sameera ve Pinku eve gelirler. Pinku panik yapmamasını, işin arkasında kendilerinin olduğu ortaya çıkabileceğini söyler. Samaere dolabını açınca Ricky’i görür. Korkudan bağırır. Pinku, uyku ilacını alıp uyumasını ister.

Kokila, gardiyana Bhavani’nin tuvaletten kaçtığını bildirir. Gardiyan ve cezaevi müdürü Kokila’ya inanmaz. Görevliler lavabodaki demirlerin yerinde olup olmadığını kontrol ederler. Hepsi yerinde olduğunu görünce, Bhavani hücresinde olup olmadığının kontrole giderler.

Bhavani, hücresinde battaniyenin altında yatıyor gibi oyun etmiştir. Herkes Bhavani’nin hücrede olduğunu zanneder. Kokila yatan kişinin Bhavani olmadığını söyler. Gidip battaniyesini kaldırır. Karşısında Bhavani’yi görünce şok olur.

Kokila hücresine dönerken, Bhavani aynı şekilde gizlice cezaevinden bu defa gerçekten kaçar. Cezaevi müdürü Bhavani’nin yakalanması için tüm kapıların kilitlenmesi talimatı verir.

Masum 500. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 4 Ağustos Çarşamba Özeti

4 Ağustos Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 4 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Sameera, Ricky’nin hayalet rüyalarını görür. Endişeyle kalkar. Daha sonra, Ricky’yi nasıl öldürdüğünü bildiklerini ve fotoğraflarını kurye ile gönderdiklerini yazan bir mektup gelir. Bir süre sonra bir paket daha gelir. Smaaera yine Ricky’in ölümü ile alakalı olabileceğini düşünüp Sona’nın elindeki resimleri alır. Resimler yere düşer. Resimler Sona’nın ikizlerinin resmi olduğunu gören Saamera derin bir oh çeker.

Karan Dharam ile bebekleri öldürmek için içeride patlama çıkmasına neden olsa da Dharam ölmez. Vidya evde Karan geldikten sonra aksiliklerin başladığını Meera ile paylaşır. Meera da Karan’a güvenmediğini açıklar. Bu arada Bhavani cezaevinden kaçamadan yakalanır.

Masum 4 Ağustos Çarşamba Özeti - Bhavani Karan'a Zehir Verir

Jaggi ve Urmila, Samaera’ın hayalet gördüğüne inandırıp suçunu itiraf etmek için plan yaparlar. En ufak fırsatı değerlendirip Tolu, Ricky gibi giyinip, Smaaera’nın karşısında çıkar. Artık Samaere delirdiğini düşünmeye başlar.

Ricky ölmeden önce Sia’nın gelip kendisini kurtardığını hayal eder. sonra Ricky Samaera’ya güvenerek hem kendisine hem de ailesine büyük haksızlık ettiğini söyler.

Meera, Karan’ın odasına gider. Bu sırada üzeri yarı çıplak olan Karan’ın göğsünde Meera yazdığını gören Meera şok olur. Karan hemen toparlanır. Üzerindeki yazan notu göremediğini düşünür. Meera da Dharam’ın kendisini çağırdığını söyledikten sonra hemen Vidya’nı yanına gidip, Karan’ın göğsünde adının yazdığını, evdeki tüm aksiliklerden Karan’ın sorumlu olduğunu söyler.

Devamı Masum 501. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 500. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Mereba ellerine saglik filizcim masum final yapiyormu daha var ahem gelmeli bence azacik bolumi yutbede izledim ya sok sok oldum gopi sok oluyor ya bence bitmesine zaman var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu