Dizi Özet

Masum 501. Bölüm Özeti 5 Ağustos Sameera’nın İntikamı!

Masum 501. bölüm özeti 5 Ağustos Perşembe. Modi ailesi Sameera’nın ağzında itiraf alır. Sameera bu itirafa karşılık Gopi ile Kokila’nın hapisten çıkmasını sağlayacak! Detaylar Masum 501. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 501. Bölüm Özeti)

  • Samaera gerçekleri itiraf eder
  • Seeta Samaera’nın itirafını kaydeder
  • Saamera itirafa karşılık Gopi ile Kokila’yı hapisten çıkarır
  • Saamere neden intikam almak istediğini açıklar
  • Meera Karan’ın foyasını ortaya çıkarır
  • Karan, polisler tarafında tutuklanır
  • Saamera ile Pinku kardeş değil evli olduğunu Gopi öğrenir.

Detaylar Masum 501. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 501 Bölüm Özeti;

Ricky ile Sameera’nın konuşması ile başlar. Samaera Ricky’i hayalet zannederken, konuştuğu kişi gerçekten Ricky’dir. Lakin Samaera, yaptıklarını itiraf etsin diye, Ricky’in hayaleti geldiğini düşünür.

Masum 501 bölüm özeti Başlıyor!

Ricky ile Sameera konuşurken Seeta da duman çıkartır. Ricky kendisini genç yaşta öldürdüğünü ama buna rağmen ağlayarak af dilediğini sorgular. Bir şartla affedeceğini söyler. Bu sırada Seeta garip sesler çıkartır. Samaere bu sesleri sorar. Ricky de günahları olan insanların çıkardığı sesler olduğunu söyler. Bunun üzerine Samaera daha çok korkar.

“Seni bir şartla affederim. Tüm suçlarını itiraf edersen benim ruhum da seni rahat bırakır!”

Deyince, Samaere yaptıklarını tek tek itiraf eder. Bu sırada Seeta da Sameera’nın konuşmalarını kaydeder. Seeta gerekli kayıtları aldıktan sonra dumanın şiddetini artır. Ricky de bundan yararlanıp uzaklaşır.

Masum 501. Bölüm Özeti 5 Ağustos Sameera'nın İntikamı

Ricky gittikten sonra Pinku uyanır. Sameera’ya ne olduğunu sorar. O da “Oradaydı. Onu gördüm. Beni almaya gelmiş” diyerek durumu anlatmaya gelir. Sia hemen Sameera’nın yanına gelir. Onu yalandan teselli etmeye çalışır.

Dharam, Karan ile iş görüşmesinden gelir. Müşterileri çok iyi ikna ettiğini, ticari zekasının çok yüksek olduğunu söyler. Meera hemen Dharam’a yeni kıyafetler getiri. Meera’ya aşık olan Karan ise kıskanır. Meera bunu fark eder. Karan’a dönüp, evlenmesini ve aile hayatı kurmasını ister. Karan yanlışlıkla şöyle der.

“Meera ile evlenirsem mutlu olacağım!”

Deyince herkes şok olur. Karan hemen durumu toparlar. “Meera gibi güzel ve akıllı bir eş bulabilirsem hemen evleneceğim” diyerek durumu idare eder. Vidya bilerek Karan’a meyve suyu verir gibi yapıp gömleğine döker. Karan hemen üzerini değiştirmeye gider. Meera ile Vidya gizlice Karan’ın göğsünde “Meera” yazısını göremezler. Karan ise Meera yazısını gördüğünü fark edip hemen üzerini kamufle etmiştir.

Jaggi ile Modi ailesi, Seeta’nın kaydettiği Sameera’nın tüm suçlarını itiraf ettiği videoyu izler. Jaggi, Sameera’nın bu itiraftan dolayı tutuklatacağını söyler. Sia da Samaera ile konuşup, Kokila ile Gopi’nin davasında şikayetini geri çekmesini, eğer Ricky meselesinde deliller ortaya çıkarsa cezaevine girebileceğini söyleyince, Sameera ikna olur.

Gopi ile Kokila cezaevinden çıkar. Gopi Modi konağına gelince hüzünlüdür. Oğlunu kaybettiğini, yaşamanın anlamı olmadığını söyler. Samaere da kendisini hapse gönderecek kanıtları olmadığını söyler. Jaggi, Sameera’yı günahından dolayı tutuklatacağını söyler. Tam da bu sırada Ricky içeri girer. Yüzündeki sahte yaraları kaldırır. Samaere şok olur.

Masum 501. Bölüm Özeti

Ricky Sameera’yı kaybettiğini ama Modi ailesini daha da önemlisi annesini geri kazandığını söyler. Bu sözlerden dolayı Gopi çok duygulanır. Gopi gidip oğlu Ricky’e sarılır.

Sameera, Ricky’in gerçekten hayatta olduğunu anlayınca hemen oyun oynamaya başlar. Hayatta olduğu halde neden kendisine haber vermediğini sorar. Hemen gidip Ricky’e sarılır. Ricky hemen Sameera’yı itekler. Kendisini öldürmek istediğini gözleri ile gördüğünü söyler. Bunun üzerine Sameera, Modi ailesini cezalandıracak sahte evliliğini hatırlatıp, bu plan göre hareket ettiğini söyler.

Ricky neden bu kadar acımasız olduğunu, Modi ailesi ile ne alıp veremediği olduğunu sorar. Sameera da şöyle der.

“Annem Anita Ahem’e çok aşıktı. Ahem de Anita’ya çok aşıktı. Lakin Kokila oğlu Ahem’i Anita ile değil, Gopi ile evlendirdi! Annem bu günden sonra çok acı çekti. Sonunda dayanamadı ve annem intihar etti. Ben de annemin çektiği acıların intikamını almak için geldim!”

Bu sözleri duyan Gopi konuşmak istese de Samaera Gopi’yi konuşturmaz. Ricky artık işleri bittiğini, evinden defolup gitmesini ister. Samaera hala Modi soyadını taşıdığını, hala evli olduklarını hatırlatır. Pinku da buna destek verir. Ricky Pinku’ya tokat atıp sesini kesmesini ister. Ricky zorla Pinku ile Sameera’yı evden kovar.

Masum 501. Bölüm Özeti - Sameera Suçunu İtiraf Eder

Meera, Karan’ın gene bir şeyler planladığını düşünür. Bu sırada Karan göğsündeki Meera yazısının üzerindeki kamufleyi kaldırır. Bunu da Meera fark eder. Hemen yanına gidip başında beri bildiğini söyler. Her şeyi Dharam’a söyleyeceğini açıklar. Bunun üzerine Karan telefonu ile kendi adamını arayıp “Dharam’ı hemen yakala” diye talimat verir.

Ramakant, tüm Modi ailesi ile salonda bir araya gelir. Onların sevgisini hiç bir zaman hak etmediğini, bu sebeple Singapur’a döneceğini açıklar. Gopi yanında kalmasını istese de Ricky kararının kesin olduğunu söyleyip odasına gidip eşyalarını toplamaya başlar.

Jaggi, Seeta ile konuşur. Neden Sia’nın kendisi olduğunu Ricky’e söylemediğini sorar. Seeta, Ricky’in okuma yazma bilmeyen Seeta’yı sevmediğini ama Sia’yı sevdiğini, bunu söyleyip kafasını karıştırmak istemediğini söyler. Ricky hazırlanıp aşağıya iner. Bu sırada Pinku, Sameera ve avukat gelir. Avukat hala Saamera’nın Ricky ile evli olduğunu, Modi konağında kalmasına kimsenin engel olmayacağını söyler.

Masum 501 Bölüm Özeti - Karan Adamları ile Dharam'ı Yakalar

Karan’ın adamları hem Sharavan’ı hem de Dharam’ı yakalar. Dharam oğlu Sharavan’ı bırakmalarını isterken, Meera Karan’a ne istediğini sorar. Karan da “Seni istiyorum” der.

Modi konağında avukatın konuşmasında sonra Ricky kısa sürede boşanacaklarını, bu süre içinde Modi konağında kalabileceğini ama Pinku’nun kalmasına asla izin vermeyeceğini söyler. Pinku kendisini kız kardeşinden ayırdıkları için pişman olacaklarını söyleyip gider.

Karan’ın adamları Sharavan’ı bayıltana kadar döver. Bu kargaşada Vidya polisi arar. Meera da hemen odasına kaçar. Dharam adamları bir bir döver. Sharavan kendisine gelir. Bu arada polis gelip Karan’ı tutuklar.

Masum 501. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 5 Ağustos Perşembe Özeti

5 Ağustos Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 5 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Samaera hala intikam alma peşindedir. Ricky ile arasını düzeltmek için cazibesini kullanmaya çalışır Ramakant da elini bırakmasını ve kendisine yaklaşmamasını ister. Bu itişme sırasında Ramakant merdivenlerden düşer. Sia kılığında ki Seeta hemen şifalı otlar getirip, Ricky’in kanamasını durdurur. Samaere hemen olayı fark eder. Sia’nın aslında Seeta olduğunu anlar. Seeta’ya tokat atmak ister. Lakin Jaggi buna izin vermez. Ricky de kendisine gelir. Onunla evlenmek istese de Seeta şöyle der.

“Sen süslü Sia ile evlenmek istiyorsun. Oysa Seeta ile evleneceğin sırada nikahtan kaçmıştın! Hayır Seninle evlenmeyeceğim!”

Diyerek Ricky’in evlilik teklifini reddeder. Saamera da bundan pay çıkarıp “Seeta köylü ama çok da kibirli Ricky’in evlilik teklifini reddetti” der.

Bhavani, cezaevine düşen Karan ile görüşür. Aptallığı yüzünden planlarını mahvettiğini ama ölmek var planlarından dönmek yok der. Bhavani’nin aklında ki tek şey cezaevinden kaçıp, Modi ailesini yok etmek. Bunu da ilk fırsatta yapabilmek için fırsat kollar.

5 Ağustos Perşembe Masum Özeti - Pinku Sameera'nın Sevgilisi

Saamera, kendisine gelen gizli mektubu okur. Arka bahçeye gelmesini ister. Samaera arka bahçeye geldiğinden Pinku ile sarılır. Gopi de gizlice takip eder. Pinku “Artık kardeş rolü yapmaktan bıktım aşkım” der. Gopi bu sözleri duyunca şok olur. Pinku ile Samaera aslında evli olduğunu anlar. Sonrasında Modi ailesini yok etme planlarını da gizlice dinler. Pinku ile Sameera Gopi’yi fark eder. Kaçmadan kafasına vurup onu bayıltır.

Gopi kendisine geldiğinde evin her tarafına bombalar bağlar. Gopi uyandığında Sameera satranç oyununda her hamlesine karşılık bombaların patlayacağını söyler.

Devamı Masum 502. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 501. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Filizcim biliyor bu isdegim çok büýük ama lütfen Aşka yolculugun tekrar yayinlanmasini sagla lütfen Filizcim
    (Bu arada Baş tacimla ilgili daha fazla şey yzicam eger ister seniz bu dizinin finalini biliyorum istiyorsaniz soyleyin yaziyim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu