Dizi Özet

Masum Final Özeti (Masum 503. Bölüm) Mutlu Son!

Masum Final Özeti sizlerle. Masum dizisi Final aynı zamanda Masum 503. bölüm özeti 7 Ağustos Cumartesi olarak yayınlanacaktır. Masum final bölümü içerisinde. Bhavani, Sameera ve Pinku yakalanacak. Ricky ile Seeta evlenecek! Detaylar Masum 503. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 503. Bölüm Özeti)

 • Sameera, Gopi ile Seeta’yı kaçıracak
 • Modi ailesi Gopi ile Seeta’yı kurtaracak
 • Jaggi ve Dharam, sameera ve ekibini yakalayacak
 • Sameera, Pinmku ve Vhavani hapse girecek
 • Ricky, Seeta’ya evlenme teklifi edecek
 • Seeta evlenme teklifini kabul edecek

Detaylar Masum 503. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum Final Özeti (Masum 503 bölüm);

Bhavani’nin konuşması ile başlar. Dini törene katılmayı çok istediklerini ama burada bulunan herkesin öleceğini söyler. Jaggi sinirlenip Bhavani’yi dövmek ister. Bu sırada Sameera elindeki barutu ateşe atar ve birden duman çıkar. Sameera bu dumanda faydalanıp, Seeta ile Gopi’yi kaçırır. Modi konağında duman gittikten sonra Jaggi, Gopi’nin yanında olmadığını fark eder.

Masum Final Özeti (Masum 503 bölüm) Başlıyor!

Ricky, Seeta da yok der. Tam da bu sırada Jaggi’nin telefonuna videolu mesaj gelir. Video da Gopi elleri kolları bağlı bir halde görünür. Ricky’e de Seeta’nın su deposunda elleri kolları bağlı bir halde videolu mesajı gelir. Sonrasında evdeki herkesin telefonuna, her ikisinin de zor durumda olduğu videolu mesajları gelir. Kokila, herkesin telefona baktığını görünce “Ne oldu bana da söyleyin” der. Jaggi Gopi’nin zor durumda olduğu videoyu gösterir.

Hepsi birden çevrede Gopi ile Seeta’yı aramaya çıkmak isterken, Bhavani evin üst katından seslenir.

“Hiç kimse bir yere gitmiyor. zira hareket ederseniz çevrenizi saran çiçeklerdeki barut ateşleyecek ve tüm ev havaya uçacak!” (Masum Final Özeti) Bhavani

Bhavani açıkça halka dışına çıkmaları halinde evi havaya uçuracağını söyledikten sonra Gopi havasızlıktan boğulup öleceğini, Seeta da su da boğulup öleceğini söyler. Hemen yanına elinde ateşli okla Pinklu ile Sameera gelir.

Masum Final Özeti (Masum 503. Bölüm) Mutlu Son

Dharam son şansını denemek için Gopi ve Seeta’yı kurtarması karşılığında Bhavani’nin her istediğini yapacağını söyler. Ancak Bhavani herkesin ölmesini istediğini söyleyip, Dahram’ın teklifini reddeder.

Kokila kaçacakları imkan olmayınca tüm ailesi ile birlikte dua etmeye başlar. Bu sırada tapınağın yanında ki su yere dökülür ve ateşin yanmasına engel olur. Sameera suyu görünce panikler. Sameera yakalanacağını anlayınca Pinku’dan ateşli oku fırlatmasını ister.

Jaggi elindeki tepsi ile ateşli oku engeller. Bu sırada Ricky kaçmayı başarır. Hemen Seeta’nın olduğu yere giderken, Sona ve Tolu da barut dökülmüş çemberin içerisinden çıkmayı başarınca Samaere, Pinku ve Bhavani hemen kaçar.

Tolu kötülerin peşinden gideceğini, diğer aile üyeleri de Gopi ile Seeta’yı kurtarmasını ister. Ricky Seeta’yı kurtarır. Seeta, Gopi’nin yerini söyler. “Gopi annem Sandığın içinde. Hemen onu kurtarın” der. Bunun üzerine hemen Gopi’nin olduğu yere gidip, Gopi’yi kurtarırlar. Tolu ise suçluların peşinden gitse de evin içinde saklanan Sameera, Pinku ve Bahvani’yi bulamaz.

Masum 503. Bölüm Özeti (Masum Final Özeti)

Ricky annesine iyi olup olmadığını sorar. Gopi de karşında herkesi sağ ve salim olduğunu görünce “Çok iyiyim” deyip oğluna sarılır. Bu sırada Samaere annesi Anita’nın intikamını almak için Ricky’i öldürmeye karar verir. Zira Modi ailesine en büyük zararı verebilmek için Ramakant’ı öldürmesi gerektiğini Bhavani söylemiştir.

Bunun için silahını uzak mesafeden Ramakant’a doğrulttuğu sırada Gopi Sameera’yı fark edip, kurşunların önüne atlar. Gopi kolunda yaralanır.

Pinku, Bhjavani ve Sameera Modi konağının deposuna saklanır. Dharam ve Jaggi peşlerinden onları aramaya koyulur. Meera hemen eve doktor çağırır.

Dharam ve Jaggi, Saamere ve diğerlerinin kaldığı depoyu bulur. Hemen depoya girer. Jaggi, Sameera ve Pinku’yu yakalasa da Bhavani, Dahram’ı itekleyip kaçar. Jaggi, ikisini idare edeceğini, Bhavani’yi bulup yakalamasını ister. Bunun üzerine Dharam Bhavani’nin peşinden gider.

Masum 503. Bölüm Özeti - Masum final Özeti - Sameera Yakalandı

Modi ailesi Gopi’yi içeri taşır. Doktor gelip Gopi’yi muayene eder. Kurşun’un içeri girmediğini, sadece sıyırıp geçtiğini söyledikten sonra ona ilaç verip gider.

Dharam, Bhavani’nin arkasında gider. Bhavani saklanır. Dharam onu yakalayacağını anlayınca kaçamaya başlar. Bu sırada Jaggi’nin elinden Sameere ve Pinku kaçar. Jaggi Sameera’yı yakalar.

“Pinku boşuna kaçma. Eşin Elimde!” ()Masum dizisi final Özeti Jaggi

Deyince Pinku da kendi ayakları ile Jaggi’nin yanına gelir. Dharam da Bhavani’yi yakalar. Üzerlerindeki kıyafetle ancak palyaço olacaklarını, polis gelene kadar dans etmelerini söyler. Jaggi’den korkan Pinku başta, daha sonra da diğerleri de dans eder. Polis gelip üçünü de tutuklar.

Meera tüm aileye Pinku, Bhavani ve Sameera’nın hapse atıldığını bildirir. Ricky utana sıkıla gelir. Annesi Gopi’ye bakar. Sonra “Anne” der. Yanına gidip tüm yaptıklarında dolayı özür diler. Tüm aileye bir aradayken tek sorun Seeta ile Ricky’in aralarında ki duygusal ilişkidir. Urmila bir yolunu bulup sevenleri bir araya getirmeleri gerektiğini söyler.

Seeta, evin içindeki tapınak da dua ederken Urmila gelir. Ricky kendisini kurtararak ne kadar çok sevdiğini kanıtladığını, onu affetmesi gerektiğini söyler. Seeta da zaten dünden hazır. Başını sallayıp Ricky’i affettiğini dile getirir.

Masum 503. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Ağustos Cumartesi Masum Dizisi Final Özeti

7 Ağustos Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 7 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Ricky odasında çıkar. Karşısında Sona’yı görünce ona ne yaptığını sorar. Sona elindeki kağıdı alıp okumasını ister. Ricky, Sona’nın elindeki kağıdı alıp okur. Sona’nın verdiği kağıtta Tolu’nun yanına gidip onun elindeki kağıdı okuması gerektiği yazar. Daha sonra Tolu’nun elindeki kağıdı da okur. Sona ile Tolu Ricky’i salona getirir. Alt katta tüm Modi ailesi kırmızı örtüyü tuttuğunu görünce şaşırır.

“Neden kırmızı örtüyü tutuyorsunuz!” (Masum Son Bölüm Özeti – Final) Ricky

Deyince Gopi de “Bu örtünün arkasında ki Seeta’yı bulman gerek” der. Jaggi ile Gopi örtüyü indirir. Ricky karşısında kafaları kapalı 7 kişiyi görünce şaşırır. Hepsinin yanından tek tek geçer. En sonunda Seeta bu der. Kafasında ki örtüyü kaldırınca gerçekten Seeta olduğunu görür.

“Benimle Evlenir misin Seeta!” (Masum 503. Bölüm Özeti) Ricky Modi

Deyince Seeta evet der.

Masum Final Özeti Devam Ediyor… Bir Hafta Sonra…

Ricky ile Seeta damatlık ile gelinlik giyip merdivenlerden aşağıya iner. Din görevlisi Ricky ile Seeta’nın nikahlarını kıyar. Seeta ile Ricky sonunda evlenir. Düğün sonunda Herkes başında geçen anıları dillendirir. Urmila Jigar ile Rashi’nin evliliğinden bahsederken, Gopi de Modi konağına ilk geldiği günleri konuşur.

7 Ağustos Cumartesi Masum Dizisi Final Özeti - Ricky ile Seeta Evlendi

Kokila, Kinjal Büyük anne ve kendi annesi ile anılarını anlatır. Hepsinin bir anı olduğunu söyler. Fotoğrafçı bu anı ölümsüzleştirmek için resim çekmek ister. Hepsi bir arya gelir. Mutlu sonla Masum final özeti biter.

Masum 503. bölüm özeti aynı zamanda Masum Final özeti burada son buldu.

=> Masum Tüm Bölüm Özetleri için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

  1. Ay Saolun Arkadaşlar. Sizleri kimi zaman 5 ay önceden özet vererek bilgilendirmek istedim. Bu süreçte hatam kusurum olduysa hepinizden özür dilerim!

 1. Masum oyuncularina ve ekibinin özellikle Filiz ablaya cok tesekkur ederim. Hepinizin eline emegine saglik. Hepinizi cok seviyorum 😍😍😊😊

 2. Filizcim 1 bucuk yil sonunda final zamani sana ve bütün ekip arkadaşlarina çooooook teşekür ediyorum hepinizin eline emegin saglik

  1. ay çok teşekkü r ederim Can Yoldaşım dizisi başlıyor. Umarım o dizi de bunun gibi bizi etkiler. Ben de özetlerini yazarım!

   1. Inşallah Amin Filizcim senin yazdigin özetlerini okumayi heycanla bekliyor olucam Filizcim seni seviyorum Filizcim

 3. Final yapınca hüzünlendim 1,5 yıl izledik keşke jigar,hetal, büyük anne,kinjal,paridi,sahir ve daval da olsaydı final de elveda masum 🙂

 4. Gercekten cok güzel final oldu. Bu arada eski Gopi ve yeni Gopiyi karşilartirdiginizda arada resmen ucurum var. Eski masum ve saf Gopiden eser kalmadı. Ama keşke dizide raşi ölmeseydi ben onu aşırı cok seviyordum😔. Ha bu arada söylemeden gecemiycem Ramakant ve Seeta cok güzel olmuşlar😍😍.

 5. Filizcim aslinda senin sucun yokki kanal kese kese bplumler kaydi 5 bolum yayinladi gia varken bolumler hepvtutuyodu devo gelince bolumler kaydi senin sucun yok😀

 6. Filiz abla can yoldaşım 1 bölüm ozetini sabirsizlikla bekliyorum😁😁😁. Ne zaman yazacaksınnnn.

 7. Dizimiz bitiyor teşekkürler bizi hep haftalar aylar önce bilgilendirin yeri geldi…eline emeğine sağlık ..keşke 2. Sezonda yayinlasaydi kanal 7. .belki bu sezon Hindistan’da bitince seneye falan yayınlar.amadizi burda bile uzun sürdü …tamda asıl önemli yerde bitti ahemin yaşadığı çıkacaktı ortaya düğüne gelecekti.bu düğüne.ahem jagi karşı karşıya..tam da ölen onmeli yer…başka dizilerde görüşmek üzere…😊❤️🌹🌹🌹

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu