Dizi Özet

Masum 51. Bölüm Özeti 12 Mayıs Düğün Başlar

Masum dizisi son bölümde Kinjal hamile olmadığını söylese de aile Daval ile evlenmesine karar vermişti. Bakalım bu düğün olacak mı? Kinjal evlenmek zorunda mı kalacak? İşte Masum 51. bölüm özeti!

Gopi Kinjal’in kaçacağını anlamıştır anlamasına ama kaçmasına da mani olamamıştır. Ahem ben bulana kadar sen gelin yerine Mani’yi giydir der. Kokila kapıda hazır mısınız diye sorunca Gopi’nin yüreği ağzına gelir. Mani gelinliği giyip bekler.

Hetal da düğün öncesi gelinin yanına gelir ve Kokila’ya kızmamasını ne olursa olsun annesi olduğunu telkin eder. Ardından gelinin koluna Gopi girer ve düğün alanına doğru ilerler. Ahem ise zor da olsa Kinjal’i bulup son dakikada getirir. Mani gelinliği çıkarıp verir.masum 51 bolum ozeti resmi

Ahem Gopi’ye yardımı için teşekkür eder. Kinjal giyinir ve düğün alanına iner. Kokila kızına buz gibi davranmaya devam etse de ritüelleri gerçekleştirmeye çalışır. Daval ve Kinjal çelenk takarlar. Tur dönerken kinjal hala annesinin merhamet edeceğini hayal edip baksa da Kokila bakışlarını çevirir.

Kinjal tüm ritüelleri yaparken Urmila da düğün arabası olarak bir scooter ayarladığını Raşi ile paylaşır Kinjal evdeki herkesle vedalaşırken annesi gelmez. Kinjal koşarak annesine gider ama Kokila buz gibi davranır.

Masum 12 Mayıs Özeti Zoraki Evlilik

Urmila düğün davetiyesini komşularını verip övünüyor. Komşuları iyi yere dünür olmuşunuz ohh diye konuşurlar. Az misafir gelecek diye bekleyen Modi Ailesi o kadar çok kişiyi görünce paniklese de Gopi ben hallederim deyip bu sorunu da çözer.

Komşular görmemiş gibi eşyalara bakar. Herkes dans ederken Düğüne gelen komşular yemek geldiğinde de yine aynı tavırla her şeyi yeyip ardından kalanı da evlerine götürmek için paketlerler.

Ev halkı aç kalacak hissine kapılan Urmila tam gopi’yi azarlayacaktır ki Hetal onu durdurur ve Gopi’nin ekstra yemek yaptığını söyleyip onu över.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu