Dizi Özet

Masum 52. Bölüm Özeti 13 Mayıs Kinjal Urmila’nın Gelini Oldu!

Masum geçtiğimiz bölümde Ahem, Kincal’i bulup gelmiş, Kincal ise düğünün ilk etabını yapmış, Urmila’nın aç gözlü komşuları hayırlı olsun diye Modi konağına gelmiş, ne var ne yok tüm yemeği yemişti. Gopi ise bu durumu önceden sezip, ev halkı için ikinci bir yemek yapmıştı.

Kincal o kadar kaçmasına rağmen Daval ile evlenmenin ilk adımını atmış oldu. Bakalım Kincal yine düğünden kaçacak mı? Yoksa Urmila’nın geleni mi olacak? İşte Masum 52. bölüm özeti!masum 13 mayis ozeti resmi

Kinjal gözyaşları içinde anne beni yolcu etmeyecek misin der. Kokila gayet soğuk kanlı bir şekilde gitmelisin der. Kokila da duygulanır ama belli etmez. Urmila bir sıkıntı mı var deyince Hetal yok merak etme diye onu sakinleştirir.

Gelinin gitme vakti gelir. Scooterı gören ev halkı şok olur ve Jigar ve Ahem kardeşimiz bununla gidemez diyerek araba ayarlamaya kalksa da Kokila onları durdurup bırakın scooter ile gitsinler der ve akan sular durur.

Masum 13 Mayıs Özeti Evde İlk Gün!

Misafirler gidinca Kokila’ya neden bunu yaptınız denilince Kokila gelecek hayatına şimdiden alışması onun karına der. Zor şartlara alışması için bu bir adım der.

Urmila ve eşi ise eve gelir gelmesine ama ritüelleri yapmaya hazırlanan Urmila’ya neden o zengin halinizle araba ayarlayamadınız derler. Urmila konuyu ört bas eder. Daval ise odaya girerken elinde kırmızı bir gül olsa da Kinjal’in yüzü bir türlü gülmez. Ona rahatlaması için birt içecek de verir. Daval giyinmeye çıkınca Kinjal düşünceli bir şekilde bakar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu