Dizi Özet

Masum 53. Bölüm Özeti 14 Mayıs Gopi Evden Ayrıldı!

Masum 53. bölüm özeti başlıyor. Geçtiğimiz bölümde Kinjal Urmila’nın gelini olmuştu. Urmila bakalım Kinjal’e nasıl davranacak? İşte Masum 53. bölüm özeti!

Daval odaya geldiğinde kinjal çoktan uyumuş kendisine yaklaşmasın diye de araya yastık dizmiştir. Daval canı sıkılsa da ses etmeden yatar. Kokila sabah olduğunda Kinjal’i merak eder. Raşi ise annesiyle bir önceki gün olanlar hakkında konuşur. Urmila’nın araba olayına canı pek bir sıkılmıştır ve bir oyun oynayacağını söyleyip telefonu Kokila’ya vermesini ister. Masum 53. bölüm özeti olayları şimdi başlıyor.

Kızın sabah kadar uyudu hala kalkmadı ki ritüelleri yapalım nasıl yetiştirmişsiniz bu kızı der. Kokila el bebek gül bebek büyüttüğü kızı için yapılan bu yorumu duyunca üzülür. Kokila acısını Raşi’den çıkarır ve ritüeller için ateşi sen yakacaksın der. Raşinin yüzü kararınca Jigar ona takılır. Ahem ise Gopi’nin gitmesi gerektiği konusunda annesiyle konuşur.masum 53 bolum ozeti resmi

Gopi ise Kinjal konusunda da Ahem konusunda da dua eder. Kokila oğlunun bu isteğini duyunca büyük şok yaşar. Ahem ise Kinjal’in düğününden sonra onu göndereceğini söylemiştir artık yanında durmaya tahammülüm kalmadı der. Ahem annesine biraz daha düşün deyip iş için evden çıkar.

Kinjal ise banyo yapmak ister ama ne banyoyu beğenir ne de evi. Urmila bu hallerini beklediği için mutludur ve damarına basmak için onu su almaya gönderir. Daval ise Kinjal için aldığı hediyeyi annesinden saklasa da Urmila fark edip kızar. Kinjal ise su getirmek için gittiği ortamda daralır. Eve gelip su kabını Urmila’ya verir.

Masum 14 Mayıs Özeti Kinjal’in Zor Günleri

Ahem ise annesinin yanına gidip düşündün mü der. Kokila’ya verdiği sözü hatırlatırken Gopi de kapıda onları duyar ve odasına gidip eşyalarını toplar. Kokila yanına geldiğinde de durumu anlatamaz bile. Gopi vaktim doldu deyip duasını alır.

Salona gittiklerinde ev halkı şaşırır. Hetal Gopi’yi durdurmaya çalışsa da nafile! Ahem Gopi’yi evine bırakır. Kinjal ise Daval’ın aldığı kıyafeti beğenmez üstüne bir de hakaret eder. Raşi ise konaktaki tüm işleri yapmak zorunda kalır.

Gopi Urmila’nın evine geri dönünce Urmila’nın canı pek sıkılır. Gopi bu defa hem Urmila2nın hem de Kinjal’in zulmüne uğrar. Modi konağına ise sürpriz bir konuk gelir. Nani Gopi’ye de hediyem vardı der.masum 14 mayıs ozeti resmi

Kokila özlediği için gittiğini söyler. Raşi ise sandıktaki tüm hediyeler kendine kaldığı için sevinmektedir.  Nani yemeklerin tadını beğenmeyecek diye korkan Raşi sonunda yemeğini beğendirir. Nani yemekten sonra Ahem’e git de gelini getir der. Ahem bakakalır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu