Dizi Özet

Masum 54. Bölüm Özeti 15 Mayıs Zoraki Mutluluk Oyunu!

Masum 54. Bölüm Özeti oldukça hareketli geçecek. Nani sayesinde Ahem Gopi’yi getirecek. İşte Masum 54. bölüm özeti!

Raşi tam annesini arayacaktır ki Kokila gel benimle deyip ona banyoyu temizlemesini söyler. Raşi söylene söylene temizler. Kokila annesinin Raşi ile konuşmasını böler. Nani Kinjal ile telefonda konuşur.

Kinjal annesi de yumuşar da konuşur zannetse de nafile. Gopi ise Kinjal’in sevdiği yemekleri yapınca Kinjal sevinir ama Urmila buna sinir olur. Bu kadar pahalı yemekler yaparsan işin içinden çıkamayız kendine gel diye kızar.masum 54 bolum ozeti resmi

Ahem Gopi’yi getirmek istemediği için annesine Nani’ye gerçeği anlatalım der ama Kokila olmaz diye kızar ve Gopi’yi almaya git der. Ahem gidince Gopi sevinçten bir kanat takmadığı kalır. Urmila işin aslını öğrenmek için Raşi’yi arar. Raşi de olanları anlatır ve gelsin de kurtarsın beni bu işlerden der. Ahem ve Gopi’yi kapıda gören ev halkı şok olur.

Nani Gopi’yi çok beğenir. Gopi odaya çıktığında Ahem gelir ve Nani gidince tekrar gideceksin der. Ahem ile Gopi konuşurken Nani gelir. Gopi kıyafetlerini çıkarırken Nani valizdeki resmi asmasını söyler. Nani gidince Kokila oğlunu sakın yanlış bir hareket etme diye uyarır. Ahem burda durmayacağım der. Gopi umduğunu bulamaz, hüzünlenir.masum 54 bolum resmi

Nani sandığın içinde özel hediye olduğunu ve en sevdiği geline hediye edeceğini söyler. Raşi bu nedenle gözüne girmek için uğraşır. Gopi dosyaları toplarken Ahem gelir ve karıştırma diye kızar.

Ahem’in sesini duyan Kokila oğlunu uyarırken Nani gelir. Ahem ve Gopi’yi yakınlaştırır. Nani bunu över. Raşi ise Nani’nin gözüne girmek için Jigar’a bileklik hediye eder. Onların bu hallerini izleyen Nani onları över. Jigar Raşi’nin bu hareketinin amacını bilmediğinden heyecandan kalbi duracak gibi olur.

Masum 15 Mayıs Özeti Nani Sayesinde

Raşi Nani’ye magazin dergisi verir ve rujlara göz atıp beğendiğini söylemesini ister. Eline de rujlar verip biraz bakım yapmasını söyler. Nani makyaj ile uğraşırken Raşi sandığı açmaya çalışır. Başaramaz üstüne bir de Nani onu yakalar. Raşi yer değiştirmek istedim deyince Nani koca sandığı evin içinde epeyce taşıtır. masum 15 mayis ozeti resmi

Urmila uyuma numarası yapan Kinjal’in kalkmasını sağlar. Kinjal’e saçlarıma masaj yağı sürer misin der. Kinjal sürmek zorunda kalır kalmasına ama yağı kafasına boca eder. Ardından da kusura bakma diye özür diler tabi numaradan.

Nani’nin zoruyla Gopi’nin resim asmasına yardım eden Ahem Gopi’yi bakışlarıyla döver desek yeri. Elini de tutar hepsi Nani sayesinde. Daval ise Kinjal için odayı güllerle süsler. Kinjal gelince umursamadan yatar. Gopi ise yatarken böcek görünce çığlık atar. Ahem öldürmek ister ama engel olur. Ahem kızar ve yat yere öyleyse der. Gopi korku içinde yer döşeğinde yatar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu