Dizi Özet

Masum 55. Bölüm Özeti 16 Mayıs Hırsız Raşi

Masum 55. Bölüm Özeti. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum 55. bölüm özeti seyirciyi heyecanlandıracak. Bakalım Raşi sandıktaki ödülün sahibi olabilecek mi? Ahem ve Gopi bu oyunu ne kadar sürdürebilecek? İşte Masum 55. bölüm özeti!

Raşi Nani’nin gözüne girmek için çabalarken rakibi olan Gopi’ye boşuna uğraşma sen zaten gideceksin deyip gözdağı verir. Bu durumu öğrenen Kokila küplere biner. Gopi de kaybeden olduğunu düşünüp pes eder ve dua eder.

Raşi ise yemek üstüne yemek yapar. Kokila Gopi’ye gider ve Raşi gibi yemek yapmasını ister. Gopi ise gerek yok zaten gideceğim deyince Kokila sinirlenir ve Raşi’nin kafa karıştırtığını söyler. Hetal da oraya gelir.masum 55 bolum ozeti resmi

Raşi de söyledim ama bunu kastetmedim der. Kokila da Hetal da Raşi’ye kızar. Raşi de Gopi’ye verdiğiniz değeri bana hiç vermediniz diye duygu sömürüsü yapar.

Kokila Gopi’ye Nani’nin sevdiği yemekleri nasıl yapacağını öğretir. Raşi Nani tuvalete gidince sandığı açmaya yeltenir. Kokila gelince plan boşa gider. Yemek sırasında Nani Raşi’nin yemeklerini beğenir.masum 55 bolum resmi

Gopi’ye bilgi verme görevi Kokila’nındır. Nani uyumaya gittiğinde yemek bir şeyler ister. Tam Gopi gidecektir ki Raşi içecek getirmelisin der. Nani aferin gelin der. Gopi içecek almaya gittiğinde Raşi Nani’ye masaj yaparak uyutur ve yine sandığa yönelir. Tel toka ile açmaya çalışırken Gopi oraya gelince sandığı bırakır. Gopi’nin elindeki suyu da alıp sen zaten gideceksin bırak ben gözüne gireyim der.

Masum 16 Mayıs Özeti Para Düşkünü Urmila

Kinjal ise kıyafetlerini yerleştirirken mücevherlerini Urmila görür. Urmila benim dolapta saklayalım deyince Kinjal gerek yok deyip dolabını kilitler. Urmila Daval’ı eşini dışarı diye beraber hava alın der. Onlar gidince de eve hırsız girmiş gibi etrafı dağıtır. Kinjal panik halde dolabına bakar. Urmila istersen benim dolaba koyalım deyince Kinjal verir ama dolabın anahtarını da ister. Urmila şok olur. masum 16 mayis ozeti resmi

Raşi yine sandığın peşine düşer ve Nani banyodayken sandığı tokasıyla açmaya çalışır. Tam kaçarken toka sandığın üzerinde kalır. Gopi de etrafı toplamak için içeri girdiğinde Nani çıkar ve sandıktaki tokayı görür.

Kokila’ya Gopi’nin sandığı açmaya çalıştığını söylese de Kokila Gopi’yi savunur. Kokila sandığı açmaya çalışanı bulmak için iz sürer ve tel tokanın yarısını bulup bu toka kimin diye sorar. Raşi yoksa senin mi deyince tüm gözler ona çevrilir.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı