Dizi Özet

Masum 57. Bölüm Özeti 18 Mayıs Yalan Da Olsa!

Kanal 7 dizilerinden Masum 57. bölüm özeti başlıyor. Geçen bölümde Raşi Nani’nin gözüne girmek için bir oyun oynasa da sonunda Kokila’ya yakalanmıştı. İşte Masum 57. bölüm özeti!

Raşi sonunda her şeyi itiraf ederken Jigar bana güvenmeni beklerdim diye gönül koyar. Ahem odada dururken Gopi içeri giremez. Nani bunu görünce içeri girsene der. Ahem onları duyar ve Gopi’ye gel içeri der. Ardından kapıyı da kapatıp senin derdin ne diye kızar.masum 57 bolum ozeti resmi

Bu olayın sabahında Gopi’nin sindurunu göremeyen Nani, Ahem’e sürmesini söyler. Ahem tam sürecektir ki telefon çalınca bırakır. Nani bu durumu eleştirir. Kokila oğlunun yanına gider ve oğlunu uyarır.

Ahem Gopi’ye iyi davranma sözü verir. Nani bu defa da Gopi’nin Ahem’e yemek servis etmediğini eleştirir. Kokila Gopi’ye yemek servis etmesini ister. Ardından da durumu kurtarıp o yemeği sevmiyor der.masum 57 bolum resmi

Ahem yemeği bitirince Gopi’ye selam verip oradan ayrılır. Gopi pek sevinir. Nani’nin gözüne girme çabası gelinlerin bir türlü bitmiyor. Nani tırnaklarını temizlemesi için Gopi’den yardım istese de Gopi başaramaz ve kendi odasına gitmek üzereyken Ahem onu durdurur.

Çarpışmak üzere olunca Ahem Nani’yi görüp Gopi’ye yol verir. Nani buna sevinir. Raşi yemek görevinde başarısız olurken Gopi söylediği ilahiler ile Nani’den tam not alır.

Masum 18 Mayıs Özeti Aç Gözlü Urmila!

Urmila ise hazır Kinjal yokken makyaj malzemelerini kullanır. Boya fıçısına dönen Urmila2yı tanımak ne mümkün! Eşyalarımı kullanma sakın diye kızsa da Kinjal Urmila bu dinler mi?masum 18 mayis ozeti resmi

Üstüne bir de çok pahalı olan parfümünü sıkar da sıkar. Sonunda parfüm elinden düşer ve kırılır. Kinjal sinirlenince Urmila al eşyalarını der ve makyaj malzemelerini verir. Kinjal onları yere atar sinirle. urmila o gidince hemen sakladığı parfüme bakıp gülümser.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı