Dizi Özet

Masum 58. Bölüm Özeti 19 Mayıs Telefonun Ucunda!

Masum 58. bölüm detaylarına geçmeden evvel diğer bölümde yaşananları kısaca hatırlayalım. Hemen ardından Masum 58. bölüm özeti siz değerli takipçilerimizle.

Ahem annesine verdiği sözden dolayı Nani’nin olduğu yerlerde Gopi’ye iyi davranır. Raşi ise Gopi’nin hep ön planda olmasından çok rahatsızdır. Masum 58. bölüm ayrıntılarıyla devam edelim.

Masum 58. Bölüm Detayları

Nani iki gelini yarıştırmak da bir türlü vazgeçmez. Geceleyin Gopi’ye bir kemer verir ve bunu eşine tak der. Zavallı Gopi zaten odada korkudan titrerken nasıl taksın bunu. Sonra takarım şimdi uyuyor diye geçiştirir.masum 58 bolum ozeti resmi

O gidince Gopi’nin elbisesi Ahem’in kıyafetine takılır. Uyanacak diye ödü kopar.  Nani ise doğruca Raşi’ye gider. Raşi kemeri hemencecik alınca Nani pek sevinir. Festival konusunda da ona çok güvendiğini söyler. Raşi kendini kanıtlamak için Gopi’nin işlerini mahveder.

Urmila yine oyun peşinde. Kinjal’in ısıttığı yemekleri klimayla soğutup neresi sıcak bunların diye bir de üstüne fırça çeker. Kinjal durumu fark edince kalk sen ısıt diye çıkışır.masum 58 bolum resmi

Urmila hemen yeğenine seslenir gelin hanım mikrodalgasız iş beceremedi der. Sonra hep birlikte Modi konağına giderler. Gopi onları ağırlamak için yemek hazırlarken Raşi de annesine Ahem ile Gopi yakınlaşırsa ne olacak der. Urmila buna izin vermeyeceğiz der ve Gopi’nin yemeklerini mahvetmek üzere gider ama başarılı olamaz.

Masum 19 Mayıs Özeti Ahem’den Bir Adım Mı Geldi Bana Mı Öyle Geldi?

Puja töreninde herkesin beğendiği çift Ahem ve Gopi olunca Raşi hasetinden çatım çatım çatlar. Nani bu defa ben seçim yapamadım siz bana yardım edin diyerek Hetal ve Kokila’ya onları izlemelerini ister.masum 19 mayis ozeti resmi

Raşi bunu annesine telefonda anlatırken Kokila gelir ve onu susturup Urmila’yı dinler. Urmila hiç kendini yıpratma kızım otur keyfine bak diye akıl verdiğini duyar.

Modi Ailesine de hakaret üstüne hakaret eder. Kokila hiç bir şey demeden telefonu kapatır. Gopinin yanında ise Hetal vardır. Ahem gelir ve Gopi’nin yüzündeki lekeyi görür ve kendi mendili uzatıp silmesini ister. Gopi’nin bir kanat takmadığı kalır.

Urmila ise bu durumlardan bihaber Kokila’nın Kinjal’e mikrodalga göndermesini bekler. Kapı çalınca heyecan tavanda ama yanlış adres deyip kargocu gider. İkinci zilde kargo gelir ama pakette bilin bakalım ne var?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu