Dizi Özet

Masum 59. Bölüm Özeti 20 Mayıs Gürültü Yasağı!

Masum 59. Bölüm 20 Mayıs’ta ekranlarda olacak. Kokila Raşi ile uğraşmaya devam ederken Gopi Nani’nin gözüne girmeyi başarır. İşte Masum 59. bölüm özeti!

Gopi dua ederken Raşi hala Kokila ile uğraşmaktadır. Kokila telefonda dinlediklerinden sonra telefonu yasaklar. Raşi ise dayanamaz ve yasağı delip annesini arar. Olanları öğrenen Urmila madem öyle Gopi’nin görevlerini yapmasına engel ol der. Urmila’nın tek derdi bu değil ki!masum 59 bolum ozeti resmi

Gelen kargodan tüp çıkar. Mikrodalga bekleyen Urmila şok olurken Kinjal da onun bu haline güler. Raşi annesinden bunu öğrenince Kokila beğendi mi hediyemizi diye dalga geçer. Kinjal sıcaktan çok kötü olur. Klima olmadığından dert yanar. O banyoya gidince Daval annesinin fikrini uygulayıp yatağı ıslatır. Kinjal ıslak yatağa oturunca sinirle yerinden kalkar.

Nani Teyzenin kulaklarında bir sıkıntı başlar. Doktor gürültüden uzak durması gerek uyarısını yapar. Dua için gittiklerinde adamların fişekle ses çıkarması Nani’yi rahatsız edince Kokila Gopi’ye git de durdur şunları der. Gopi adamları iknaya uğraşsa da nafile. Ahem yardımına gelip adamların fişeklerini alır.

Masum 20 Mayıs Özeti Yarış Başlasın!

Urmila ve ailesi Modi konağına ziyarete geldiğince Kinjal’in kolundaki yanıklar Hetal’in dikkatinden kaçmaz. Urmila Daval az kazanıyor ama biriksin de klima alacak diye duygu sömürüsü yapar.

Ahem fişekleri almıştır almasına ama onlar da konağa gelip fişekleri ister olay çıkarırlar. Kokila Nani’nin sağlık sıkıntısı nedeniyle bunu yaptıklarını söyleyince komşusu ses çıkarmamızı istiyorsanız bir şartımız var der.masum 20 mayis ozeti resmi

Kriket oynayacaklar ve galip olanın isteği kabul edilecektir. Kokila kabul eder. Oyun başlar. Gopi ve Raşi’nin oyuna dahil olması en çok Ahem’in canını sıkar. Gopi varsa yandık dercesine bakar. Kinjal onun yerine oyuna girer. Bakalım oyunu kim kazanacak cevabını Masum 60. bölüm özetinde alacağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu