Dizi Özet

Masum 60. Bölüm Özeti 21 Mayıs Güzeller İçinden Bir Seni Seçtim!

Masum 60. Bölüm. Geçtiğimiz bölümde kriket oynayan Modi Ailesi bakalım maçı kazanacak mı? Büyük sürprizlerin olduğu Masum 60. bölüm özeti sizlerle!

Gopi yedek oyuncu olarak beklerken oyun başlar. Modi Ailesinde Kinjal topu kaçırınca oturup küçük çocuk gibi ağlar. Aileyi ayakta tutmaya çalışan bir Ahem vardır. Ahem Daval’a pas verir ama Daval topu kaçırınca yine Modi Ailesi puan kazanamaz. Komşunun gelini ise gayet güzel oynayınca raşi araya girer ve kendini gösterir.masum 60 bolum ozeti resmi

Herkes Raşi diye tezahürat edince Raşi iyice gaza gelse de puan kazanamaz. Komşu Savita Ahem’in iyi oynadığını ona engel olmaları gerektiğini oğluyla konuşur. Zavallı Gopi’yi planlarına alet ederler. Gopi su vermek için oyunun ortasında Ahem’in önüne gelince Ahem topu yakalayamaz ve Gopi’ye azar üstüne azar. Raşi ise güneş geçince bayılır.masum 60 bolum resmi

Savita Kokila’yla dalga geçer ve senin gelinle tırt çıktı der. Ahem ve Jigar ise ailenin gururu olup oyunu ayakta tutarlar. Kinjal ise bir süre sonra annesinin yenme hırsı nedeniyle oyun dışına çıkarılır. Oyuna Gopi girecektir. Ahem girmesin diye tepki gösterirken Urmila istediğini elde etmenin gururuyla içten içe güler.

Masum 21 Mayıs Özeti Bravo Gopi!

Ailenin ısrarı üzerine Ahem kabul edip Gopi’ye nasıl oynanacağını anlatır. Gopi fırtınalar estirir ve Modi Ailesi oyunu alır. Hava atma sırası Kokila’dadır. Kokila Savita’ya artık fişek sesi duymayacağız der. Modi Ailesi eve geldiğinde Ahem yaralanmış halde uzanır. Gopi de Nani’nin ısrarı üzerine ona merhem sürer bir de üstüne masaj yapar. Raşi ise Kokila komutasında yemek yaparken hata yaoınca azar işitir. Raşi hep Gopi hep Gopi diye isyan eder.masum 21 mayis ozeti resmi

Telefon faturası kabarık gelince Kokila Raşi’nin telefonuna el koyar. Raşi anasızlıktan kafayı yiyecekken aklına güzellik merkezinde buluşmak gelir ama bunu anlayan Kokila Raşi’ye sen gitmiyorsun der.

Gopi güzellik merkezine gider. Urmila onu görünce şok olur. Gopi ise bakım yaptırır. Urmila ise kızıma neden engel oluyorsun diye Kokila’yı arar. Kokila telefon yüzünden iş yapamıyor ondan dolayı aldım ve bu arada diye ekleyip onlar için klima aldığını söyleyince Urmila’nın siniri söner.

Gopi eve geldiğinde herkes ona hayran kalır. Kokila kendiyel gurur duyarcasına Güzeller içinden bir seni seçtim gelin iyi ki seçmişim dercesine ona bakar. Masum 60. bölüm detayları bu kadar. Bakalım Ahem Gopi’yi görünce ne yapacak?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu