Dizi Özet

Masum 66. Bölüm Özeti 27 Mayıs Sandık Raşi’nin!

Geçtiğimiz bölümde sandık sonunda yerine gelmişti. Bakalım sandıktan ne çıkacak? İşte Masum 66. bölüm özeti!

Raşi ve Urmila evin avlusunda konuşurken Jigar gelir. Bu defa konuşamayan ana kıza Jigar sitem eder ve neden benden uzak duruyorsun Raşi der. Raşi öyle bir şey yok, hep senin yanındayım diye sevindirip gönderir.

Raşi içeri girdiğinde sandığı açıp içindeki tacı başına takar ve bu sırada Kokila gelir ve ne yaptığını sorar. Raşi’nin korku dolu anlarının hepsi rüya olunca Raşi derin bir oh çeker. masum 66 bolum ozeti resmi

Gopi Nani’ye hediye verirken Raşi de hediye almayı unutunca ufak da olsa hediyem olsun deyip bir kupa verecektir ki kupa düşer kırılır. Nani evin gelinini açıklama vakti geldi der. Evdeki herkes sandığın başına geçer. Sandığı Raşi’ye verince Kokila neye döndüğünü şaşırır.

Raşi sandıktan put çıkınca üzülse de belli etmez. Gopi ise Kokila üzüldü diye yanına gider. Kokila annesine gider ve neden Gopi’yi seçmedin diye sitem eder. Raşi ise olanları yine annesine anlatır, putu da dolabına koyar.

Masum 27 Mayıs Özeti Kokila Üzüldü!

Kinjal parasız olmasına rağmen arkadaşlarının yanında bozulmamak için pahalı bir sari alır. Eve gelince de Urmila’dan fırça yer. Kokila annesine sitem edince Nani Raşi eşiyle daha iyi anlaşıyor bundan dolayı sandığı ona verdim der. Kokila içten içe hak verir.

Nani ise yarın gideceğim deyip Gopi’den yol için bir şeyler hazırlamasını rica eder. Ardından da çantasını getirtir. çantadan allık çıkarır ve Ahem ile yakınlaşması için kullanmasını ister. Raşi ise Jigar’a surat asar durur. Nani gelir ve valize kıyafetleri koymasını söyler. Raşi belini incitir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu