Dizi Özet

Masum 72. Bölüm Özeti [2 Haziran Salı] Raşi Evi Terk Etti

Masum 72. Bölüm Özeti  vereceğimiz bölüm kanal 7 ekranlarında 2 Haziran Salı günü gelecek. Sizleri daha önceden gelecek bölümler hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz. Raşi ve Urmila yine iş başında. Gopi Ve Ahem’i ayırmak adına her türlü oyunu bu bölümde de yapmaya devam ediyorlar.

Kinjal ise Urmila’nın evinde geçim sıkıntısı ile baş başa kalınca, bu duruma bir çözüm bulmak için amcası ile görüşüp, Daval için iş ayarlayacak. Ancak bunu kimse ilk etapta öğrenmesini istemeyecek. Sözlerimi uzatmadan Masum 72. Bölüm Özeti yazının devamında sizleri bekliyor.

Masum 72. Bölüm Özeti Daval İş Buldu

Daval işsizlikle karşı karşıya kalınca Urmila’nın da baskıları Kinjal’in bu duruma bir el atmasına neden oldu. Kinjal, Şirak ile konuşup kocasının şirkette çalışması konusunda ricada bulunur. Amcası Şirak daKinjal’in bu ricasını kırmaz. Ahem ve Cigar şirkette olmadığı için olaylardan ilk etap da haberi olmadı.

Raşi ise Gopi ile Ahem’in arasını bozmak için Gopi’nin cahil ve kişisel temizliğine dikkat etmeyen bir kadın süs vermek adına, Gopi’nin ayağına çamur ve hayvan pisliği sürer. Ahem arkadaşlarının yanında Gopi’nin ayağında ki pislik yüzünden küçük düşer. Bu duruma daha fazla dayanamayan Ahem, eve geri döner.

Ahem geri döndüğünde iş yerinde Daval’ı görünce şok olur. Daval ise burada çalışmaya başladığını ve Şirak amca işe aldığını söyleyince, Ahem hemen Kinjal’i arayıp, bu ne rezillik der. Kinjal ise Daval’ın iş aradığını ama bulamadığını, bu sebeple şirkete girdiğini anlatınca Ahem sinirlenir. Masum 72. Bölüm Özeti devam ediyor.masum 72 bolum ozeti resmi

Modi Konağında ise Gopi’nin eve geldiğini gören Kokila da gelinine, akşam Ahem için harika bir sofra hazırla der. Gopi de hemen mutfağa girip, dillere destan yemekler hazırlar. Akşam olduğunda Modi ailesi sofrada bir araya gelirler. Gopi’nin yaptığı yemekler herkes tarafında beğenilir.

Ahem ise bu yemekleri Gopi’nin yaptığını bilmediği için iştahla yer. Ta ki ev halkı Gopi’ye teşekkür ettiğin de Ahem yemekleri yapan Gopi olduğunu anlayınca, birden sofradan kalkar. Kısaca bizimkiler hala küs. Hala aralarında ki buzlar erimedi.

Masum 2 Haziran Salı Özeti

Kinjal Urmila’nın yanında Gopi gibi ezilecek bir kız değil. Evde ufak ufak sorunlar baş göstermeye başladı. Kinjal evde hakimiyetini sağlamak üzere bir bir adımlarını atmaya başladı. Daval’ı işe girdirmek kendi fikri olduğu için bu durumun bozulmaması için şirkete gidecek.

Ahem ile karşılaşan Kinjal, Daval’ın paraya ihtiyacı olduğunu ve çalışması gerektiğini, ona yaptığı iş karşılığında ücret vermesini ama bu durumdan asla annesi Kokila’nın haberinin olmamasını ister. Ahem ise kardeşinin paraya ihtiyacı olduğunu anlayınca,i Daval’a mani olmayacağını, tembellik etmediği sürece şirketten maaş alacağını söyler.masum 72 bolum resmi

Raşi annesine bir telefon kadar yakın olsa da evde olup bitenlerden en son haberi olduğu için evdeki yaşanan olayları çözmek için Urmila (annesi) yanına gitmek ister. Koki ve Hetal müsade etmeyince, her ikisine de adeta kafa tutup, gider. Kokila da Hetal’e bulduğun geline bak diyerek alay eder.

Raşi annesinin yanına gelip, tüm Modi ailesini karşısına aldığını söyleyince, yağlı kapıyı bırak geldiği için Raşi’ye kızar. Evde olup biteni kendisi halledeceğini söyleyip, hemen Raşi’yi tekrar gönderir. Raşi yeniden Modi konağına gelir. Tabi hava atarak gittiği yere kedi gibi gelir döndüğü için çekinir.

Hetal kapıda Raşi’yi affettiğini söyleyince, Raşi çok mutlu olsa da Kokila bu iş bu kadar kolay değil diyerek Raşi’yi fırçalar. Raşi ile Gopi’nin konuşmasını yasaklar. Artık Raşi, Gop’yi kolay kolay kandıramayacak. En azından Kokila’nın planı o yönde.

Ertesi gün Urmila Daval’ın işe girdiğini duyunca hemen teşekküre gider. Aslında amacı Modi konağını karıştırmak. Urmila Daval’ın şirkette işe başladığını Kokila’ya söyleyince, Koki sinirden deliye dönüyor. Akşam herkesi ifadeye çeker. Koki, böylesine önemli olaydan haberi olmadığı için sinirlenir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu