Dizi Özet

Masum 78. Bölüm Özeti 8 Haziran Ellerine Sağlık

Masum 78. Bölüm Özeti 8 Haziran. Geçtiğimiz bölümde Raşi Gopi’ye iyi davranıp hepimizi şaşırtmıştı. Bakalım nedenmiş! İşte Masum 78. bölüm özeti!

Gopi korkunç olayların neden olduğunu bir türlü anlamaz. Raşi’nin soğuk tavırları nedeniyle üzgün olan Jigar’ın yanına annesi gelir ve sıkıntın ne diye sorar. Jigar başta anlatmak istemese de Hetal sorunu anlayıp ona Raşi ile açık açık konuşmasını söyler. Jigar dediği gibi de yapar ve biraz rahatlar. masum 8 haziran ozeti resmi

Gopi yaşadıklarının etkisini bir türlü atamadığından elindeki tencereyi düşürecektir ki Kokila oraya gelip hızlıca tutar. Bir sıkıntın mı var diye sorsa da Gopi bir şey anlatmaz.

Tüm bu korkutma olaylarının arkasında olan Raşi annesine yaptıklarını bir bir anlatır. Akşam olduğunda dua vakti gelir. Kokila Gopi’ye sen biraz dinlen diye evde kalmasını söyler. Raşi üzerine beyaz bir çarşaf alıp Gopi’yi yine korkutur.masum 8 haziran resmi

Gopi koşarak Raşi’ye gitse de Raşi onunla dalga geçer. Gopi beyaz sari içinde seni gördüm deyince Raşi tedirgin olsa da Raşi saçmalama diye konuyu kapatır.

Sonunda ev halkı gelir. Urmila da Raşi sayesinde konaktan çıkmayı başarır. Gergin halde olan Gopi’yi ise gülümseten Ahem olunca izleyici olarak çok şaşıracağız.

Masum 8 Haziran Özeti Hayalet Korkusu

Daval Kinjal’i iş yerine çağırır. Kinjal gelemeyeceğini söyleyince Daval elindeki zarfı Kinjal’e verir ve bu kazancımız sende kalsın derken Urmila sinir olup oradan uzaklaşır. Kinjal zarfı açınca çok az bozuk paranın olduğunu görüp sinir olur ama ses etmez. masum 78 bolum ozeti resmi

Ahem yapılan tatlıyı çok beğenip annesine teşekkür edince Kokila tatlıyı Gopi yaptı der. Ahem Gopi’ye teşekkür edince Gopi hem utanır hem de gülümser.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu