Dizi Özet

Masum 80. Bölüm Özeti 10 Haziran Gopi Raşi’yi Dövdü!

Masum 80. Bölüm Özeti 10 Haziran Geçtiğimiz bölümde Gopi, Raşi nedeniyle elindeki sinduru dökünce Kokila’dan azar işitmişti. İşte Masum 80. bölüm özeti!

Gopi Kokila’nın isteği üzerine mutfakta sebze doğramaya başlar. Gopi öylesine dalgındır ki sebzeleri doğrayacağım diye mahvedince Kokila ona kızar ve git de çamaşırı topla der.masum 80 bolum ozeti resmi

Gopi çamaşır toplayacakken kıyafetlerden biri düşer ve çıkan sesten Gopi çılgına döner. Raşi neler oluyor deyince Gopi dün gece bir telefon geldi ve Ahem’in geceyarısı kaybolacağını söylediler diye korkusunu anlatır.masum 80 bolum resmi

Jigar Raşi’ye yakınlaşmak için ne yapabileceğini düşünürken Ahem işe odaklanmasını söyler. Kokila ve Hetal ise Gopi’nin son günlerdeki hali hakkında konuşurlar. Raşi ise Gopi’ye Ahem ile yakınlaşmak için arada onu arayıp konuşmalısın deyince Gopi hemen telefonla Ahem’i arar.

Toplantının ortasında çalan telefonu açan Ahem şok olur. Kokila da Ahem ile Gopi’nin arasını düzeltmek için Gopi’ye saat verir ve bunu Ahem’e hediye etmesini söyler. Ahem işi uzayınca ofiste kalır. Raşi de Gopi’yi korkutup ona bir şey olmasın sakın diye telaşlandırır.

Masum 10 Haziran Özeti Dayak Layık Olanda!

Ahem sonunda işte gelince rahatlayan Gopi gece yine ses duyar. Raşi hayalet kılığında Gopi’ye iyice yaklaşınca Gopi elindeki sopa ile saldırır. Sesi duyan Kokila yine oraya gelir ve olanları anlatır sonunda. Kokila ona inanmayınca da konuyu kapatır.masum 10 haziran ozeti resmi

Raşi ise bir sonraki gün yaralarını kimse görmesin diye dua ediyor. Jigar ise uyanıp hadi gece yürüyüşüne çıkalım deyince Raşi bir bahaneyle gitmek istemez. Jigar bu soğuk tavırların arkasında ne var diye düşünür. Gopi ise Ahem’in gittiğine dair kabuslarla boğuşmaya devam eder.

Kinjal’in yemeğini beğenmeyen Urmila lafı yiyor. Kinjal parayı ben sayarım sen yemekte daha iyisin sen yemeği yap ben de para işinde uğraşayım deyince Urmila yok canım yemek güzelmiş deyip reddeder.masum 10 haziran resmi

Raşinin yürüyüşünden bir sıkıntı olduğunu anlayan Hetal ne oldu diye sorunca Raşi yalan söyler. Kokila ise uzun kollu kıyafet giymesinin sebebini sorunca Raşi yine yalan söyler. Gopi onun koluna girip odasına götürür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

11 Yorum

 1. Zeynep hanım ben bu sayfanın yorumcularından biriyim sık sık geliyorum filiz abladan sonraki admin olarak kendinizi kısaca tanıtan bir yazı yazsanız çok güzel olur bizde size abla yada kardeş diye hitap edebilelim özetler için teşekkür ederiz

  1. arkadaşlar uzun zamandır Zeynep sizler özet yazıyor. görüyorum ki Zeynep’in özetlerini beğeniyorsunuz. Gerçekten Zeynep işini çok iyi yapıyor ben buradan teşekkür ederim

 2. Filizcim merhaba canim nasilsin iyimisin güzellim.
  Ayy Filiz kaç gündür site açilmadi şuan açildi ama yine açmaz diye endişe ediyorum Filizcim canim sitede adres mi degişdiriyorsunuz neden sürekli açilmazligina tutuyor site başga tl den de denedim ara sira ama hiç açmadi kaç gündür.

  1. ne zaman açılmadı canım? en son hangi gün açılmadı?
   sitenni sunucusunda sıkıntı oldu 15-20 gün önce. 2 gün içinde düzelttik ama sitemde gelen hemen çıkıyor gözüküyordu? en son ne zaman denedin de girmedi?

 3. Hatirlayormusun FILIZ BEN MASUM ÖZETLERINI YAZMAGINIZI ISTEMIŞDIM ONDAN SONRA MASUMU ZEYNEP YAZMAYA BAŞLAMIŞDI IŞDE ONDAN 2 YA 3 GÜN SONRA SITE AÇILMAMAYA BAŞLADI google danda denedim chome danda denedim başga numara ve başga tl dende denedim hiç olmadi o günden beri dün akşam açmaya başladi ve açar açmaz bende sana yazdim yine tekrarlarsa en azindan sikintimi sana söyleyin dedim.
  Ama daha öncede olmuşdu böyle mart ahirlarina nisan ayinin başinada öyle olmişdu belki siteniz ara sira ülke dişina kapaniyordur siz belki bilmiyorsunuz dur canim bu 2 aralikda ne oldu onu ögren sen nisanin başina ve geçen 15 ,20 gün içinde ne olduysa ülke daşina yada bizim ülkemize kapandi site ben öyle saniyorum kalininam sen bakarsin dimi…

 4. Gülalekim Canım Hoş geldin ya
  nasılsın iyimisin Aşk olsun gelmişin bi Selam vermeden bana
  kız hayırdır küsmüyüz. ne. yapdımki sana Aymelekimde üzgün
  Gelmiyorsuz diye. Âşk bi. Rüya
  Sayfasidayık canım neden açmıyorki
  sayfayı Opera Mini denedinmi ben. ordan giririm. hep Sende denesene belki olur Çok özledimya Seni. Güzel Kardeşim
  Çoçuklar nasıl öpücükler????yolluyorum onlara Sıcakla ne. yapıyorsun canım Tatile. Gidecekmisin Çok Sıcak Sizde nasıl? Tatlı m Yine Gel Gitme. . Sen olmadan olmuyor. Olurmu Öptüm???? Canım S.Ç.S???
  Görüşürüz Kendine iyi bak Güzel
  Kardeşim???

 5. Gönülcüm hoş gördük tatlim yok niye küsüyümki ben küsüceksem int e küserim kaç gündir giriyemedim sayfaya?
  Eee canim nasilsin iyimisin her şeyler yolundami bende özledim seni Çiçegim?. Bundan öyle nasip olursa her gün gelerim umarim yine aksilik yaşamazim siteye girmekde.
  Kiz Aymelek geliyormu çok güzel başga kim geliyor kizlari buraya çagirirmisin canim onlari çok özledim.

 6. Merhaba Gülalekim Canım Sağ ol iyiyim Sen nasılsın? Tatlı m Serpil,
  Aymelekim bayramda gelmisdiler. ben
  Yetişemedim diye konuşamadım Şimdi gelmiyorlar Bende özledim
  Bekliyorum Her şey yolunda ama
  üzgünüm? Hasret hayla gelmedi merak ediyorum onu nasıl diye.?
  İnşAllah Canım Sorun yaşamazsın
  Siz gelmeyince kalbim sıkişıyor
  kötü oluyorum Sen neler yapdın
  Görüşmeyeli Canım??

 7. Hayirli sabahlar canlarim.
  Ve hayirli cumalar.

  Gönülcüm merhaba.
  Bende degişen bişi yok canim her şey yolunda geçenlerde dogtora gitdim hani benim kulagim çinliyordu ya ve son zamanlar elim kolum her yerim agirmaya başladi o sebepden gitdim her yerimi kampyuter den geçiritdim sorun en sonunda bogazimdan çikdi bide onurgamda griźa emele gelmeye başlamiş şuan bejergi aliyorum damca ve igne goyuyolar bide bogazimdan anginani ayirtmam gerekmiş bende önce dişleme bakdirmam gerek diye onu sona goydum.
  Yanii biraz buraya gelmedigim zamanlar sagligimla ilgilendim canim.
  Aymelekle Serpil mi geldi INŞALLAH IYIDIRLER.
  Sen kinuşamadinmi onlarla yine gelirler belki hepsini özledim hepsiiinniiiii. Ve senide özlemişim canim bende buraya gire bilmesem sizle konuşa bilmesem çok canim sikiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu