Dizi Özet

Masum 82. Bölüm Özeti 12 Haziran Ağla Raşi Ağla!

Masum 82. Bölüm Özeti 12 Haziran. Kokila Raşi’den şüphelenip ona korku dolu anlar yaşatmıştı. Bakalım Masum 82. bölüm özeti içinde Kokila gerçeği ortaya çıkaracak mı? İşte Masum 82. bölüm özeti!

Raşi yine Gopi’yi korkuturken Kokila onu suç üstü yakalar ve neden onu korkutuyorsun diye hesap sorar. Raşi hem korkar hem nasıl cevap vereceğim diye telaşlanır.masum 82 bolum ozeti resmi

Kokila bunu herkesin önünde söyleyeceğim cevabını bekliyorum der. Raşi telaş içinde annesine olanları anlatıp Kokila’ya yakalandığını haber verir. Urmila yeni bir plan yapacağız diyerek kızına kızar. Gidip Gopi’den af dilemesini ister yoksa seni evden atarlar diye de korkutur. masum 82 bolum resmi

Her şeyden bihaber olan Gopi ise sonunda hayaletler gitti ses duymuyorum diye sevinir. Sabah olduğunda süt alan Gopi’ye yardım eden Raşi, tam Gopi odasına giderken konuşmam gereken bir şey var der.

Gopi merak içinde ne hakkında konuşacağını beklerken Kokila gelip onu korkutanın Raşi olduğunu söyler. Gopi beni korkutan sen miydin diye üzülerek Raşi’ye bakar. Kokila ise ağzına geleni söyler. Gopi ise senden beklemezdim derken Raşi numaradan da olsa ağlar.

Masum 12 Haziran Özeti Raşi Kovulacak Mı?

Kokila kes ağlamayı kes diye azarlar. Senin ve arkandakilerin oyununu herkes görecek diye tepki gösterip çıkar. Raşi Gopi’ye onu ikna et yoksa beni evden atarlar diye yalvarır.masum 12 haziran ozeti resmi

Gopi ise affeder ve Kokila’yı zor da ikna etmeyi başarır. Raşi Gopi’ye teşekkür eder ve bundan sonra Ahem ile aranı bile düzeltmek için çabalayacağım diye söz verir. Gopi kendi işimi kendim yaparım teşekkür ederim deyince Raşi şok olur.

Gopi Ahem ile arasını düzeltmek için çabalarken Raşi de olanları annesine anlatır. Annesi de e be kızım sen de kendi kocanı kendine bağla der.

Masum 82. Bölüm Detayları

Ahem Gopi’ye anne ve babasının evlilik yıldönümü olduğunu onlara sürpriz yapmayı istediğini söyler. Gopi ne yapması gerektiğini Ahem’den öğrenir zira yıldönümü nedir onu da bilmiyor Gopi.masum 12 haziran resmi

Raşi ise annesinin sözünü dinleyip Jigar’a iyi davranır. Hetal Raşi’ye yıldönümü için Urmila ve ailesini çağırmasını söyler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu