Dizi Özet

Masum 84. Bölüm Özeti 14 Haziran Gopi Öğrenci Olursa

Masum 84. Bölüm Özeti 14 Haziran. Gopi Mani’nin bayılmasına neden oldum diye kendi kendini yer. İşte Masum 84. bölüm özeti!

Gopi okuma yazma bilmediği için ilacın tarihine bakmadan Mani’ye verdim diye kendini suçlar. Raşi ise olanlardan çok mutludur ve Ahem’in Gopi’ye kızdığını annesine telefonda iletir.masum 84 bolum ozeti resmi

Gopi ise ağlarken onu teselli eden Jigar olur ve hata yapmanın hayatın bir gereği olduğunu anlatınca Gopi bir nebze teselli olur.

Ahem ise odaya geldiğinde öfke dolu bakışlarla Gopi’yi üzer. Rüzgarın etkisiyle dağılan kağıtların arasından düğün davetiyeleri çıkınca Gopi iyice ağlar. Kokila oraya gelince de pat diye okuma yazma öğrenmek istediğini söyleyiverir. Kokila bunu reddeder.

Masum 14 Haziran Özeti Ders Başlasın!

Ahem de onun bu isteğini duyunca şaşırır. Kokila ise bu süreçte Gopi’nin bu isteğini düşünür. Ahem Gopi’den gazete istediğinde Gopi eski gazeteyi verince Ahem tepki gösterir. Gopi yine üzülür.

Kokila ise vicdanı el vermez ve Gopi için özel hoca ayarlar. Evdeki herkes buna sevinir tabi Raşi dışında. Bu haberi de hemen annesine yetiştirir. Urmila onun öğrenmesine engel ol deyince Raşi ders sırasında gürültü yapıp onları rahatsız eder. masum 14 haziran ozeti resmi

Urmila Kinjal’i zor durumda bırakmak için ona ilahi ezberlemesini söyler. Kinjal son ses ilahi açıp ezber yapınca Urmila az sesini kıs diye uyarır.masum 84 bolum resmi

Kinjal ise ben böyle öğrenirim isterseniz öğrenmeyeyim diye resti çeker. Urmila kalsın öğrenme deyince Kinjal kulaklarını kapatmak için kullandığı tıkacı çıkarır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu