Dizi Özet

Masum 86. Bölüm Özeti 16 Haziran Ahem Gopi’nin Yanında

Masum 86. Bölüm Özeti 16 Haziran. Gopi okula başlıyor başlamasına ama bakalım Raşi ne yapacak? İşte Masum 86. bölüm özeti!

Kokila Gopi’nin okula başlayacağını söyler. Sabah olduğunda okula gidecek olan Gopi’yle dalga geçmek isteyen Raşi, ona beslenme ve suluk verir.

Gopi sevinse de Kokila onun niyetini bildiği için Raşi’ye kızar. Kokila, Prag, Hetal ve Gopi okula gittiklerinde ise okul müdürü Gopi’nin yaşı nedeniyle okula alınamayacağını söyler.masum 86 bolum ozeti resmi

Başka okullara gitseler de yine aynı şekilde cevap aldıkları için Gopi iyice umudunu kaybeder. Raşi ise Gopi’nin okula gidemeyeceğini öğrenince sevinir.masum 86 bolum resmi

Şirak’ın aklına tanıdık bir müdür gelir ve hemen onu arayıp durumu anlatırlar. Müdür kabul edebileceğini yalnız bir ön testleri olduğunu söyler. Bunu da kabul ederler.

Masum 16 Haziran Özeti Gopi Çok Mutlu

Kokila Ahem’e Gopi’ye biraz ders anlatmasını istese de Ahem Gopi’nin gözyaşlarını görmesine rağmen yardım etmez. Sabah olduğunda da yine aynı tepkiyi verip işe gider.masum 16 haziran ozeti resmi

Gopi’ye Jigar yardım edecektir. Raşi ise bulduğu fırsatta Gopi’ye gidip onun kafasını karıştırmayı başarır. Kokila Raşi’ye kızar.

Gopi herkes uyuduğunda gidip sınavda başarılı olmak için dua eder. Ahem ise uyandığında onu göremeyince onu arar.

Dua ederken onu izleyen Ahem bir sonraki gün sınava gidecek olan Gopi’nin yanına gidince başta Gopi olmak üzere herkes mutlu olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu