Dizi Özet

Masum 91. Bölüm Özeti 21 Haziran Ödül Raşi’nin!

Masum 91. Bölüm Özeti 21 Haziran. Gopi girdiği yarışta neler neler yaşayacak! Masum 91. bölüm özeti başlıyor!

Jüri Gopi’nin yemeğinin tadına bakınca her ne kadar yüzünü ekşitse de Gopi’yi birinci olarak seçerler. Raşi ve Urmila ise en azından dans konusunda başarısız olsun diye Gopi’nin dans edeceği cdyi değiştirirler. Ancak Kokila onlardan şüphelenir ve tam cdyi kontrol edecektir ki yarış başlıyor anonsu nedeniyle ayrılır. masum 91 bolum ozeti resmi

Yarışmada gelin ve kaynanalar birlikte dans eder. Kokila ve Gopi sahneye çıktıklarında çalan şarkı farklı olunca Koki itiraz eder. Dj ise cdyi gelininiz verdi deyince Kokila Gopi’ye öfke dolu gözlerle bakar. Koki ve Gopi elenir. Raşi ve Hetal dans yarışmasında birinci olurken Savitra ve gelini ikinci olur.

Savitra Koki ile iğneleyici bir şekilde konuşur. Herkes ayrıldığında Gopi Koki ile konuşmaya çalışsa da nafile. Koki Raşi’nin bir şeyler yaptığını ima edince Hetal tepki gösterir ve Raşi’yi savunur. Bu sırada Ahem elinde pasta ile gelir.

Raşi’nin yarışmayı kazandığını öğrenen Ahem üzülürken Jigar pastayı Raşi ve Hetal’e verir. Onlar sevinçle kutlama yaparken Kokila odasına çekilir. Kendini suçlayan Gopi’yi de teselli eden Hetal olur. masum 21 haziran ozeti resmi

Raşi ise odasında kazandığı tacı başına takmış kendine hayran hayran bakmaktadır. Jigar gelir ve kutlamak için onu istediği bir yere götürmek ister.

Masum 21 Haziran Özeti Raşi’nin Ödülleri

Yemek sofrasında otururlarken Raşi, Kokila’ya verdiği sözü hatırlatıp ödül olarak vereceği kolyeyi ister. Kokila Raşi’ye çok hoş bir kolye takar. Raşi amacına ulaşmıştır. Jigar’a da Ahem’den araba almasını söyler. Jigar başta çekinse de arabayı alır.

Gopi ise bir sonraki gün olacak sınav için hazırlık yaparken Ahem annesinin can sıkıntısında bir şey yemediğini fark edip ona bir şeyler yedirir ve o kız için üzme kendini der. Gopi bu sözü duyup üzülür.masum 21 haziran resmi

Koki Gopi’ye ceza olarak evdeki tüm işleri halletmesini söylemiştir. Hetal ona ders konusunda destek olur. Gopi bakalım sınavda başarılı olacak mı? Cevabını Masum 92. bölüm özetinde alacağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu