Dizi Özet

Masum 94. Bölüm Özeti 24 Haziran Urmila’nın Foyası Ortaya Çıktı

Masum 94. Bölüm Özeti 24 Haziran Çarşamba günü ekrana gelecek. Urmila’nın planı ilk etap da işe yaramasa da sonradan kendilerini acındırıp, ev halkını ikna etmeyi başarmıştı. Masum 92. bölüm özeti başlıyor!

Geçtiğimiz bölümde Urmila altını istemeyerek de olsa Gopi’ye kaptırsa da sonradan kurduğu oyunlar nedeniyle evin kirasını Modi ailesi olarak almalarına engel olmak için türlü türlü oyunlar yaptı. Hetal ve beraberindekiler de evin kirasını bu ay almama konusunda ikna oldu. Artık Modi ailesinin gitme vakti geldi.

Hetal Kincal ve Daval’ın bu zor durumunu görünce Koki’yi de kira almaması konusunda ikna etmeye çalışır. Urmila bunu duyunca çok sevinir. Kızı Raşi’nin odasına gidip anne kız konuşmaya başlar.

Masum 94

Hetal ve Koki de balkondan içeri girer. Raşi ve Urmila’nın kapısı aralı olduğu için Koki geçerken kulak misafiri olur. Bu sırada Urmila da şu sözleri söylemektedir.

“Bunlarda amma saf insanlar. Bir iki oyunla fakir olduğumuzu sandılar. Ne aptal bu Koki” Urmila

Diyerek  ağzına gelen lafı söylediği esnada Raşi de buna tam karşılık vereceği sırada Kokila’yı camdan görür ve hemen Modi ailesini koruyacak sözler sarf eder.

“Anneciğim öyle deme. Onlar çok iyi insanlar. Onların kalbi çok temiz.” Raşi

Sözleri söyleyince Urmila şok olur. Ancak çok geçmeden kapının arasında Koki’nin olduğunu anlar. Koki hemen aile halkının yanında gider ve ayrılmaları gerektiğini söyler. Herkes tam ayrılacağı sırada Daval’dan kirasını da alır.

24 Haziran Masum 94. bölüm özeti

Bu duruma karşı Hetal şok olur. Zira bir dakika önce almaması konusunda Kokila’yı ikna etmişti. Bu durum karşısında başta Hetal olmak üzre herkes şaşkınlık içindedir.  Masum 94. Bölüm Özeti devam ediyor.

Masum 24 Haziran Özeti Ahem’in Morali Bozuk

24 Haziran Çarşamba Masum 94. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Koki, Urmila’nın yanında kirasını alarak geri döner. Araba da Koki, Hetal ve Raşi vardır. Hetal neden aldın dese de Koki sinirden deliye döner. Zira, hem Urmila’nın kendisine karşı hem de Raşi’nin kendisine karşı alaycı sözleri kendi kulakları ile işitmiştir.

Masum 24 Haziran 94 bölüm özeti

Urmila da kirayı kaptırdık diye morali bozuk bir şekilde dururken yanına Kincal gelir. Kincal de kaynanası Urmila’ya “neden bizi fakir göstermeye çalıştın! O tabaklar bizimdi!” Sözleri ile çıkışsa da şeytana pabucunu ters giydiren Urmila,” bunu sizler için yaptım. Bu köhne yerde geçim etmek zor ” deyip işin içinden çıkar.

Araba da giderken Hetal neden böyle suskun duruyorsun diye Koki’ye sorar. Koki de olan biteni tam anlatmaya başlamıştır ki telefonu çalar. Arayan Ahem’dir. Ahem telefonda Gopi’yi ister. Gopi bu durum karşısında şaşkına döner. Bir kaç saniye telefonu alamaz. Sonrasında telefonu alır ve Ahem ile görüşür. Ahem okul konusunu hallettiğini ve yarından sonra okula başlayacağını söyler.

Gopi sınıfa giriyor Masum 94 bölüm özeti

Modi ailesi eve geldiğinde Gopi kayın validesine ne yapmamı istersin diye sorar. Koki de senin işin değil. Sen Ahem’in dediği gibi derslerine çalışacaksın. Bu evde bir başka gelin var. O işleri yapacak der. Raşi sinir olsa da kabul eder. Masum 94. Bölüm Özeti devam ediyor.

Koki dışarıya alış verişle gider. Raşi de hemen akıl hocası annesini arar ve Kokila hiç olmadığı kadar kendisine sinir olduğunu ve evin bütün işlerini kendisine yıktığını bilgisini verir.

Ahem'in morali bozuk - Masum 94 bölüm özeti

Urmila kızına karşı Kokila’nın cephe almasını istemez ve hemen Koki’yi telefonla arar. Urmila duyduklarını yanlış anladığını ve öyle söylemek istemediğini söylese de Kokila bunu yemez. Sert sözlerle telefonu Urmila’ın yüzüne kapatır. Bu sırada Hetal gelir ve daha yeni Urmila’nın yanından geldik. Ne konuştu der. Ancak Raşi bilmediği yalanını söyler. Masum 94. Bölüm Özeti devam ediyor.

Gopi Yeniden Okulda Masum 94 bölüm Özeti

Ahem telefonda konuştuğu gibi Gopi’nin yeniden okula gitmesi konusunda müdürü ikna ettiği için birlikte Modi konağında çıkarlar. Gopi’yi okula bıraktıktan sonra Ahem iş yerine döner. Gopi okula girdiğinde çocuklar tarafında “Kopyacı gelmiş!” diye karşılayıp gülerler. Gopi ise yapmadığı bir suçtan dolayı kendisi ile dalga geçen çocuklardan dolayı morali çok bozulur.

Gopi okuldan geldikten sonra Koki’nin alış verişe gitmesi, Raşi’nin aklına yine hinlik gelir. Evin işlerini Gopi’ye yıkar. Raşi de kolay olan Gopi’nin ödevini yapar. Bu durumu gören Hetal ise olaya müdahale eder.

Gopi Ahem'in dizinde uyuyor Masum 94 bolum

Akşam olduğunda Ahem gelir ve Gopi ödevlerini yaptığını ve göstermek istediğini söyler. Ahem ise oldukça düşünceli içeri girdiği için “sonra bakacağım” der. Akşam geç saatler de Gopi’nin ödevine bakar ve yanında geç saatlere kadar ders çalışmasını ister. Gopi artık yorgunluktan başı bir ara Ahem’in bacağına düşer. Ahem ise hemen Gopi’yi ikaz eder.

Gopi, Ahem’in iş yerinde bir sıkıntı yaşadığını ve bu sebeple moralinin bozuk olduğunu anlar ve sebebini sorsa da Ahem Gopi’yi derdini açmaz. Ertesi gün Ahem odada bir dosya unutur. Gopi hemen Ahem çıkmadan dosyayı Ahem’e götürür.

Ahem ile Gopi arabada Masum 94

Dosyanın üzerinde yazanları heceleyerek okuyup, bu konudan bahsettiğini ve lazım olabileceğini söyler. Ahem de çantasına baktığında dosyanın eksik olduğunu anlayıp, Gopi’ye teşekkür eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu