Dizi Özet

Masum 95. Bölüm Özeti 25 Haziran Nefessiz Kaldım

Masum 95. Bölüm Özeti 25 Haziran. Gopi bu bölümde herkesin takdirini kazansa da Raşi’nin acı sözleri Gopi’yi üzer. İşte Masum 95. bölüm özeti!

Gopi herkes tapınağa gittiğinde ödevleri yapmak için evde kalır. Gopi ödevi bitirince Ahem’e gidebilir miyim der. Ahem izin verir vermesine ama bu sırada sırtına kramp girince Gopi onu iyileştirmek için elinden geleni yapar.

Savitra ise Kokila’ya Gopi sınavdan kopya çekti ya ondan mı gelemedi diye dalga geçer. Kokila ise burası ibadet yeri sen ne düşünüyorsun diye onu bozar. Ahem’in zoruyla Gopi tapınağa gidecektir ki yağmur bastırır.masum 95 bolum ozeti resmi

Ahem Gopi ıslanmasın diye onu arabayla tapınağa bırakır. Ancak yağmur dolayısıyla Kokila ve diğerleri tapınağın başka bir yerine gitmiştir. Gopi indiğinde kimseyi göremez. Bu sırada bir kadınla çarpışan Gopi kadının tepside altın idolü çaldığını görür. Ardından giden Gopi’nin başına vurup onu kaçırırlar.

Koki Gopi’yi beklerken hırsızlar sırları ortaya çıkmasın diye Gopi’yi bağlarlar. Ahem ise annesine gelip Gopi’nin daha önce geldiğini söyler. Koki onu görmedik deyince onun başına bir şey geldiğini anlarlar. Üstüne altın idolün olmaması ortaya çıkar.masum 95 bolum resmi

Gopi ile idol aynı anda kaybolunca Gopi suçlu durumuna düşer. Gopi ise zorda olsa kolundaki ipleri keser. Adamlara yakalansa da kaçar ve can havliyle elinde altın idol tapınağa gider. Artık takadı kalmamış olan Gopi, idolü Kokila’ya verince Koki çok sevinir.

Ahem ise bayılmak üzere olan Gopi’ye destek olur. Gopi olanları polise tek tek anlatır. Ardından Ahem ile birlikte mutlu bir şekilde pujayı tamamlarlar. Gopi herkesi gözünde kahraman olmuştur buna sınıf arkadaşları da dahil.

Masum 25 Haziran Özeti Gopi’nin Gözyaşları

Evde de herkesin takdirini alan Gopi’yi Raşi kıskanır. Gopi ise kaçırıldığı yerdeki yazıyı okuyabildiği için çok mutludur. Ahem’e bundan dolayı teşekkür eder. Raşi Gopi’nin yaptığı ödevleri yırtıp atar. Evde fare vardı o deftere zarar vermiş olabilir diye de işin içinden çıkar.masum 25 haziran ozeti resmi

Raşi ona inanmayan Kokila’ya Jigar’ın bir kıyafetini yırtıp kanıt olarak gösterir. Koki madem öyle yakala şu fareyi der. Urmila Raşi’ye zor da olsa bir fare tutup gizlice getirir. Koki onu görünce de fareyi belli bir süre saklar ve sonunda Raşi’ye fareyi verir.

Gopi’nin doğum günüdür. Dayısı Gopi’yi arayınca Gopi çok sevinirken Urmila eşine ters ters bakar. Raşi ise Gopi’ye odasında çok acı sözler söyler. Ailenin yok olma sebebi sensin sen uğursuzsun der.masum 25 haziran resmi

Gopi gözyaşlarına boğulur. Bu hali nedeniyle yemek yaparken de dalgın olan Gopi’nin bu hali Hetal’in gözünden kaçmaz ama Gopi bir şey yok der. Ahem geldiğinde ikilimiz yine ders çalışacaktır ama Gopi dalgın olduğundan Ahem’i dinleyemez.

Ahem Gopi diye bağırınca Gopi elindeki bırakıp gözyaşları içinden oradan çıkarken Ahem ne olduğunu bir türlü anlamaz. Deftere yazdığına bakar: “Anneciğim, babacığım” yazısını görünce Ahem işin aslını merak eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu