Dizi Özet

Masum 96. Bölüm Özeti 26 Haziran Gopi’nin Doğum Günü

Masum 96. Bölüm Özeti 26 Haziran. Urmila ve Raşi yüzünden doğum gününde bile mutsuz olan Gopi’ye bu bölümde sınıf arkadaşları sürpriz yapacak. İşte Masum 96. bölüm özeti!

Modi konağının kapısı çalar. Gelen Gopi’nin minik sınıf arkadaşlarıdır. Kapıyı açan Raşi’dir. Raşi neden geldiniz der. Çocuklar da “biz Gopi’nin sınıf arkadaşlarıyız. Onun sürpriz yapmaya geldik” der. Koki Raşi’ye kızar ve çocukları içeri almasını ister.

Kokila çocuklarla konuşup neden geldiklerini öğrenirler. Raşi ise çocukların Gopi’yi mutlu etmek için geldiğini ve ona sürpriz yapacak olmasından dolayı canı sıkılır. İçinden Raşi şu sözleri sarf eder. “Tam da Gopi’nin doğum gününde moralini bozmuştum. Bi siz eksiksiniz!” der.

Masum 96

Çocuklar Kokila’dan sürpriz yapması konusunda izin ister. Kokila da Gopi’nin sizin gibi arkadaşları olduğu için ne şanslı diyerek çocuklara izin verir. (Çocuklar Gopi’nin doğum günü olduğundan bahsetmez. Sadece sürpriz derler.)

Raşi, Koki’nin izin verdiğini görünce bu mutlu anı nasıl bozarız diye annesinin yanına gittiği sırada merdiven de karşılaşır. Urmila; “Ne oldu” der. Raşi de “Görmüyor musun? Bütün işi bozacaklar.” dediği sırada, Hetal Raşi’ye seslenir. Raşi annesi Urmila ile tam konuşamadan Hetal’in dediklerini yapmaya gider.

Masum dizisi 96

Hetal çocuklara meyve suyu ikram eder. Gopi’nin yanına gitmek isteyen çocuklara, Koki izin verir ve odasının yerini söyler. Çocuklar da hemen Gopi’nin yanına giderler.

Gopi ise yukarıda Raşi’nin sözlerinden sonra anne ve babasını düşünüp, ağlamaklı bir halde çocuklar bulur.

Gopi karşısında sınıf arkadaşlarını görünce, hemen göz yaşlarını siler. Çocuklar buraya sürpriz için geldiklerini ve gözlerini kapatmasını ister. Hemen gözlerini bezle kapatıp, aşağıya indirirken, Ahem ne olduğunu sorar. Çocuklarda Gopi için sürprizleri olduğunu söyler. Ahem; “gözleri kapalı bir şekilde siz götüremezsiniz. Takılıp düşebilir” deyip, Gopi’nin koluna bu sefer Ahem girer.

Masum 96 özeti

Ahem Gopi’nin elini tutar ve merdivenlerden birlikte el ele inerler. İkili uzun zaman sonra ilk defa bu denli yakınlaştı. Bu Ahem de bir uyanış gerçekleştirecek mi? İlerleyen bölümler de hep birlikte göreceğiz.

İkilinin merdivenlerden el ele indiğini gören Urmila ise hasedinden çatlar. “Biz ayırmaya çalıştıkça, bunlar  daha da yakınlaşıyor” diyerek öfkesini kusar. Tabi ki kendi kendine bu sözleri sarf eder.

Masum 26 Haziran Özeti Gopi’nin Doğum Günü Olduğu Ortaya Çıkar

Masum 96. Bölüm Özeti vermeye devam ediyoruz. Çocuklar gözleri bezle kapalı Gopi’nin önüne getirip, üçten geriye doğru sayar. Tam sıfır dediğinde çocuklar “Süprizz!” der. Urmila ise boşluğuna denk gelir ve “İyki doğdun Gopi” diye bağırınca, herkes şok olur. Zira evde Gopi’nin doğum günü bilen Raşi ve Urmila dışında kimse yoktur.

Masum 26 Haziran özeti

Kokila hemen “ne iyki doğdun Gopi mi? Yoksa Gopi’nin bugün doğum günü mü?” diyerek, Urmila’ya sert ve keskin gözleri ile bakar. Adeta sen bunu bize neden söylemedin diye gözleri ile döver.

Geç de olsa ev halkı Gopi’nin doğum günün kutlar. Gopi yıllarca doğum günü kutlamadığı için bu doğum günü onun için ilk olsa da Gopi’nin aklı hep anne ve babasındadır.

Ev halkının doğum günü kutlamalarına Gopi’nin cevabı göz yaşları olur. Herkes neden ağladığını sorduğu an Urmila korkudan bacakları titrer. İşin arkasında kendisi yada Raşi çıkması halinde evden Raşi’nin kovulacağını çok iyi bilir. Gopi bunu kendisine söyleyen Raşi ve Urmila’dan bahsetmeden anne ve babası ile ilgili gerçeği söyler. Ev halkı da Gopi’ye çok üzülür. Ahem ise ders esnasında neden odaklanamadığını, Gopi’nin bu sözlerinden sonra anlar.

Kokila, Urmila’yı neden bu konuda haber verdin diye kızar. Urmila da Gopi’nin anne ve babası burada yok der. Koki ise tarihe geçen şu sözleri sarf eder.

 Onun anne ve babası biziz! Onun ailesi biziz! Kokila Modi

Urmila bu laf karşısında içten içe iyice sinir olur. Koki ve Hetal gittikten sonra Raşi annesine kızar. İşi mahvettin diyerek kızar.

26 Haziran Masum 96 bölüm özeti

Ahem Gopi’nin acı dolu hikayesinin bir kısıma şahit olunca onun yanına gider. Gopi de kitaplarını gösterip, “ödevlerimi yaptım. Bak Ahem” der. Ahem sinirli şekilde kitapları yere koyup, gel benimle der.

Ahem aşağıya Gopi ile birlikte iner ve “Biz Gopi ile dışarıya çıkacağız!” dediği anda Urmila ve Raşi’nin yüzündeki ifade her heyi anlatıyor.

Kincal ise evde Urmila’nın yokluğunda süslenir ve kendi kendine en iyisi sensin der ve yola çıkar. Yolda eşini görür ve nereye gittiğini sorar. Kincal de yalan söyleyip pazara gittiğini söyler.

Masum 96 bölüm özeti - 26 Haziran

Ahem Gopi’yi ormanlığa getirir ve şu sözleri söyler. “İşte ormanın içindeyiz. Derdini bağır haykır ama içine kapanma” der. Gopi de yaşadıklarını gözleri dolu dolu Ahem’e anlatır. Gopi anlattıkça gözleri ırmak olur akar.

Ahem ile Gopi’nin duygu dolu anları gelen bir telefonla son bulur. Ahem’i iş yerinden çağırırlar. Ahem de önce Gopi’yi eve bırakır Gopi de Ahem’e teşekkür eder. Ahem Gopi’nin sağ salim eve gitmesi için kapıya kadar götürür. Zile basar. ancak açan olmaz. Kapıyı kendisi açar. Evin her tarafı karanlıktır. İkili içeri girdiğinde ev halkı dahil herkes Gopi’nin doğum günün kutlamak için sürpriz yapar.

Masum 96. Bölüm Özeti - 26 Haziran Cuma

Gopi hayatında hiç doğum günü kutlamadığı için ev halkının bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Urmila ise maskot olup Gopi’yi şaşırtır.

Gopi pastasını keser. Sınıf arkadaşları ilk pastayı sevdiğine yani eşine vermesi gerek derler. Gopi de pastanın ilk dilimini Ahem’e götürür. Ahem de pastanın ilk dilimini yer. Sonra sırası ile ev halkı pastadan bir dilim koparıp, Gopi’ye yedirir.

Masum dizisi 96. Bölüm Özeti

Raşi ve Urmila Gopi’nin doğum günün de maskot olurlar. Çocuklar maskotla eğlenir, Raşi ve Urmila ise rezil oldukları bir yana yorgunluktan kollarını bile kaldırmaz duruma düşer.

Koki ve eşi Parag da Gopi’ye hediye olsun diye aile yadigarı kolyeyi vermek ister. Bu anlara şahit olan Kincal de kıskançlık yapar. Anne ve babasına kızar.

Ev halkı sıra ile Gopi’nin doğum günün tebrik eder. Raşi da bir tek Gopi’nin doğum günün Ahem kutlamadı der. Ahem de ağır adımlarla gelip Gopi’nin elini sıkıp, iyi dileklerde bulunur. Gopi sağ elini tutan Ahem’in eli değdiği için çok mutlu olur. İş yaparken bile Ahem’in eli değdiği eli iş yapmaz. Bunu öğrenen Hetal ise gülmekten kendisini alamaz. Masum 96. Bölüm Özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu