Dizi Özet

Masum 97. Bölüm Özeti 27 Haziran Raşi’nin Tuzağı

Masum 97. Bölüm Özeti 27 Haziran. Raşi Gopi’yi yine kandırdı. İşte Masum 97. bölüm özeti!

Raşi hep Gopi iyiyken ben kötü olmak zorunda mıyım diye annesine dert yanar. Urmila endişelenme sen der.

Kinjal gizlice evden giderken Urmila ile karşılaşır ve nereye gittiğini sorar. Kinjal yalan söyler ve tapınağa gidiyorum der. Urmila şüphelenir.

Gopi ise Kokila’nın isteği üzerine Ahem ile ders çalışır. Ahem Gopi’ye doğum günü üzerine bir kompozisyon yazmasını söyler. Gopi yazamam deyince Ahem ben söylerim sen yaz der. Gopi sol eliyle yazınca Ahem işini ciddiye al diye kızar. Gopi’nin gözleri dolar.masum 97 bolum ozeti resmi

Gopi yazı yazarken Ahem’e bakar. Ahem de arada ona bakar. Gopi uzun uzun yazınca Ahem sınavda bu kadar uzun süre vermezler diye kızar. Gopi yazmayı bitirip Ahem’e teslim eder. Ahem kontrol ederken telefonu çalar.

Jigar salonda gazete okurken Raşi Gopi’nin merdivenden inmek üzere olduğunu görür. Raşi Jigar’a özür diledim ama hala bana kızgın mısın der, benimle konuşmuyorsun der. Jigar neyden bahsediyorsun derken boğazına bir şey takılır.masum 97 bolum resmi

Jigar öksürünce Raşi su getireyim diye mutfağa gider ve dolaptaki buzları döker. Normal suyu götürünce Jigar soğuk su istemiştim deyince Raşi sinirle evde buz yoksa sorumlusu yine ben miyim deyip ağlayarak mutfağa gider. Gopi onu teselli eder.

Raşi Jigar benimle hiç zaman geçirmiyor bundan dolayı da küçük şeylerde bile kavga ediyoruz, bunu dillendirip kimseyi huzursuz etmek istemedim, seni ve Ahem’i birleştirmek için herkes uğraşırken bizi birleştirmek için kimse uğraşmıyor der.

Sen okula gidince işler bana kalıyor ben de Jigar’a zaman ayıramıyorum der. Gopi onların arasını düzeltmeye söz verir. Ahem ise Gopi’nin yazdıklarını okur ve onun elini tuttuğu anı yazdığını görünce o anı hatırlar.

Masum 27 Haziran Özeti Gopi Sana Emanet

Ahem Gopi’nin hatalarını yuvarlak içine alır. Gopi yemek hazır diye haber verirken Ahem hatan fazla ama güzel yazmışsın der. Gopi çok sevinir.

Kinjal uzanırken Daval ona hayran hayran bakar ve çok güzel görünüyorsun der. Kinjal azarlayıp oje sürdüm der. Daval bu gün dışarı çıktın mı deyince Kinjal sesini yükseltip sanane çıkarken izin mi alacaktım der. Daval annem dışarı çıktığını söyledi deyince Kinjal uykum geldi deyip sırtını döner.masum 27 haziran ozeti resmi

Ahem işe giderken Gopi’ye dersine çalışırken süreye de dikkat etmesini tembihler. Ardından Hetal’e de onu kontrol etmesini söyler. Hetal merak etme diye gülümser. Urmila Raşi’ye Gopi’nin önünde Jigar ile kavga et diye akıl verir.

Gopi ise Jigar ile konuşacakken Raşi, Koki’nin geldiğini görüp elindeki bardağı bilerek düşürür. Koki bardağı toplamasını söyleyince de homurdanır.

Raşi mutfakta Gopi’ye eğer Jigar’a bu konudan bahsedersen olay büyür sen bana bırak der. Gopi’ye de sınavları için dua ettiğini söyleyip telefona sesini kaydet ve sesli bir şekilde çalış iyi hatırlarsın der. Gopi sesli çalışmaya başlayınca Raşi gülümser.masum 27 haziran detay resmi

Gopi ders çalışırken Raşi ona tatlı yapamadığını söyleyip duygu sömürüsü yapar. Gopi Ahem’in sözünü dinlemem lazım dese de yine de acır ve onun yapması gereken her şeyi yapar.

Raşi Gopi’nin mutfakta olduğunu herkesten gizler. Hetal kontrol için geldiğinde de Gopi lavaboya gitmiş gibi gösterir. Akşam olunca Ahem Gopi’ye sabahtan beri iyi çalışmışsındır umarım der. Gopi başını yere eğer.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu