Dizi Özet

Masum 98. Bölüm Özeti 28 Haziran Kincal Manken Oldu!

Masum 98. Bölüm Özeti 28 Haziran. Kincal Manken oldu. Ahem ve Kokila bu olaya ne dedi? Daval mankenlik olayına ne dedi? İşte Masum 97. bölüm özeti!

Yemek masasından kalkan Ahem, Gopi’nin de kendisi ile gelip ders çalışmasını ve sınavına az kaldığını haber verir. Gopi ise yemekleri mutfağa götürüp temizlemesi gerekliğini dile getirir.

Koki ve Hetal ise “Burayı biz hallederiz. Sen Ahem ile ders çalışabilirsin” derler. Gopi derslerine çok iyi çalışmadığı için adeta Ahem’den kaçmaktadır.

Ahem salona ilerler. Eline gazete alıp okurken Gopi’nin gelmesini bekler. Bu sırada Raşi gelir ve Gopi’nin yaptığı sütlacı kendi yapmış gibi ikram eder. Lakin Ahem nazikçe reddeder.

Raşi yemek masasında oturtan aile üyelerine tatlıdan ikram eder. Hetal hemen tatlının tadına bakıp “kızım çok güzel olmuş ellerine sağlık. Ne diyorsun Kokila güzel değil mi?” der. Ancak Raşi’nin yemek yapamama potansiyelini bildiği için cevap vermez. Zira Kokila Raşi’nin bunu yapmadığını bilse de kanıtlayamaz.

Masum 98

Urmila televizyon izlediği sırada reklam gelir ve gelini Kincal Sari reklamında oynadığını görünce şok olur. “Bu bizim gelin değil mi? Görüyor musun bize bile çaktırmadı der.” Hemen arkasından eve Kincal girer. Kincal de reklamın bir kısmına yetişir. Daha yeni çekimlerden gelen Kincal’in katıldığı reklam hemen yayına verildiği için şaşırır.

Urmila hemen arkasında duran Kincal’i durdur ve şu sözleri söyler. “Sare reklamında mı oynadın sen?” Kincal ise reklam da oynamadığını ve bir başka birini kendisine benzetmiş olabileceğini söyler. Lakin Urmila’nın hiç de bu yalanı yutmaya niyeti yoktur. Kincal ise “inanıp inanmamak sana kalmış. O Reklamda oynayan ben değilim” deyip, Urmila’nın yanında uzaklaşıp odasına gider.

Ahem ile Gopi odada ders çalışmaya başlarlar. Ahem gitmeden önce Gopi’nin ezberlemesi gereken kelimeleri söylemesini ister. Ancak Gopi hepsini doğru şekilde cevaplayamaz. Ahem birden sinirler ve şunları söyler. “Hem şirkette geç saatlere kadar çalışıyor hem de evde sana okuma yazma öğretmek çaba gösteriyorum. Ancak sen benim kadar çaba göstermiyorsun” diyerek Gopi’yi azarlar.

Masum 98 bölüm - Ahem ve Gopi Ders çalışıyor

Urmila izlediği reklamın bir daha çıkmasını umarak televizyon izlemeye devam eder. Bu sırada Daval gelir. Urmila hemen Daval’ı karşılayıp şu sözleri söyler. “Eşin televizyonlarda. Senin haberin var mı? Eşin manken olmuş, reklam filmlerinde oynuyor” der. Kincal ise şiddetle karşı çıkar ve o kişi kendisi olmadığını söyler. Daval iki kadın arasında kalır. En sonunda Kincal’in doğru söylediği düşünüp, Urmila’nın sözlerini dikkate almaz.

Raşi’yi tüm gün boyunca oyalayan ve akşam geldiğinde Gopi’yi azarlayıp aralarının bozulacağını tahmin eden şeytanın yaveri Raşi, kapının arkasında Ahem’in fırça atacağı anı bekler. Tabi yakalanmamak için elinde tatlı ile kapıyı dinleyemeye başlar. Ancak içeriden ses gelmeyince, içeri girip tatlıyı vermeye karar verir.

Masum 98 bölüm özeti - Raşi kapı dinliyor

Elindeki tatlı ile odanın kapısını çalar. Ahem kapıyı açar ve ne için geldiğini sorar. Raşi de tatlı getirdiğini söyler. Ahem teşekkür edip kapıyı Raşi’nin yüzüne geri kapatır.

Masum 28 Haziran Özeti Ahem Kincal’e Tokat Attı!

Masum 98. Bölüm Özeti vermeye devam ediyoruz. Akşam herkes yatmaya çekildiğinde Jigar Raşi’nin hazırlanmasını izleyip, şu sözleri söyler. “Çok farklı ortamda evlendik. Birlikte zaman geçirmeden evlendik. Ancak ben seni sevdim” dedikten sonra Raşi’nin ellerini romantik bir şekilde öper.

Urmila ise doğru söylediğini kanıtlamak için gece geç saatlere kadar reklamın çıkmasını bekler. Artık uyuya kalmak üzereyken Kincal’in oynadığı reklam çıkar. Urmila avazı çıktığı kadar bağırıp, Kincal ve Daval’ı uyandırır. Daval koşarak Urmila’nın yanına gider. Ancak reklam çoktan biter. Kısaca Urmila gene yalancı konumuna düştü.

Ahem’in fırçası işe yarar. Ahem uyuduğu sırada yatağının başında Gopi ders çalışır. Ahem bir ara uyanır ve Gopi’yi yatağının başında görür. Gopi hemen ezberlemesi gerekenleri söylemeye başlar. Ahem de artık çalışma. Bunları gündüz vakti yapmalısın diyerek Gopi’yi ikaz eder.

Masum 28 Haziran

Sabah olduğunda Urmila “ben günlerce uyumasam da bunun gerçek olduğunu kanıtlayacağım.” der. Daval sabah kalktığında Urmila sabaha kadar reklamın çıkmasını beklediğini görünce şaşırır. Tam da bu sırada Kincal’in reklamı çıkar. Urmila da işte bu reklam dediği sırada çanak antenden sinyal kesilir. Urmila gene Kincal’in olduğunu kanıtlayamaz.

Ertesi gün Raşi, Gopi’nin ders çalışmasını engellemek için aklına bir fikir gelir. Gopi’in çalıştığı odaya gidip tepsiyi Hetal için süsleyeceğini ama nasıl yapacağını bilmediğini söyler. Gopi de yardım edebileceğini söyleyip odadan süsleme eşyaları getirir.

Gopi yeniden derslerine çalışmaya başlar. Raşi de hemen mutsuz olup yapamadığını söyleyip Gopi’den yardım ister. Gopi de uzun uğraş sonucunda sepeti yapar. Raşi de Gopi’nin bir sürü zamanını aldığını ve ders çalışmasına engel olduğu için kendisini mutlu hisseder. Gopi’in yaptığı tepsiyi hemen Hetal’e gösterir.

Raşi’nin kabiliyetini bilen Kokila da bunu tek sen mi yaptın diye sorar. Raşi de Gopi’nin adını hiç vermez. Raşi ikinci bir tepsi ile Gopi’nin yanına gider. Yine aynı numaralarla Gopi’yi oyalar.

Masum 28 Haziran Özeti

Urmila da televizyona ne olduğunu anlaması için görevli çağırır. Görevli çanak antenden kablonun yerinden çıktığını görür. Televizyona yeniden takıp, TV’yi çalıştırmayı başarır.tam da o sırada Kincal’in reklamı çıkar. Urmila da görevliye “televizyonda gördüğün manken ile bu yanında duran kız aynı kişi değil mi” der. Adam da evet yanı kişi der.

Urmila da sonunda bana inan biri çıktı der. Bu sırada Daval da kapından içeri girdiği için rakamı oda görür. Urmila da hemen reklamı gördün mü diye sorar. Daval’ın morali çok bozuk bir halde Kincal’e dönüp kendisini kandırdığı için kırıldığını ifade eder.

Akşam olduğunda Gopi çok az ders çalışır. Ahem de gelir. Ahem de sabah verdiği ödevi ezberleyip ezberlemediğini sorar. Gopi de şakır şakır ezberlerini söyler. Raşi ağzı açık kalır. Ev halkı Gopi’nin ezberini alkışlar.

Gopi’nin ezberini tebrik ettikleri sırada telefon çalar. Arayan Urmila’dır. Urmila hemen evlerine gelmesi gerektiğini söyler. Kokila da ne söyleyeceksen telefonda söylemesini ister. Ancak Urmila telefonda olmaz diyerek, Kokila’yı evine davet eder.

28 Haziran Masum 98 bölüm özeti - Kokila Telefonda

Kokila ve Ahem Urmila’nın evine gelir. Koki ne olduğunu ve neden kendilerini alelacele çağırdığını sorar. Urmila da “kızın gelin olmaya değil, meşhur olmaya gelmiş” der. Kokila da olan biteni Kincal’den duymak istediğini söyler. Tam da bu sırada televizyonda Kincal’in oynadığı reklam çıkar. Herkes bir kez daha izler. Kokila ve Ahem şok olur.

Kincal ise artık kaybedecek bir şeyi olmadığı için kocası Daval’ın iş yeri için iç çamaşırlara kendi resmini bastırdığında sorun olmadığını ama reklam filminde hem de müspet bir reklam filminde oynamak neden sorun olsun diye çıkışır.

28 Haziran Pazar Masum 98 bölüm özeti Kincal

Kincal ağır sözlerine ve Daval ile nasıl alelacele evlendiğine getirip “Modi soyadımdan utanıyorum” deyince Ahem dayanamaz ve kız kardeşine tokat atar.

Ahem ile Kokila yeniden Modi konağına döner. Hetal ne olduğunu sorar. Ahem de Kincal sare reklamında manken olduğunu açıklayınca ev halkı şok olur. Raşi de sinsi bir gülümseme ile yaşananlardan mutlu olur. Masum 98. Bölüm Özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu