Dizi Özet

Masum 99. Bölüm Özeti 29 Haziran Gopi Yaralandı!

Masum 99. Bölüm Özeti 29 Haziran. Gopi’nin sınavı iyice yaklaştı bakalım Raşi neler yapacak! İşte Masum 99. bölüm özeti!

Kokila evlendikten sonra Kinjal üzerinde bizim bir hakkımız yok derken eşi evlatlarımız davranışlarından biz sorumluyuz, onların bu şekilde davranmasının ardında bizim yetiştirme şeklimiz var deyince Kokila ve Ahem sinir olup gider.

Gopi üzülürken Raşi çok mutludur. Olanları yine annesine anlatır. Gopi ise Koki’nin yanına gitse de Koki yalnız kalmak ister. Ahem de aynı şekilde gereksiz yere Gopi’ye bağırır ardından özür dileyip odadan annesinin gider.masum 99 bolum ozeti resmi

Koki bir gün sende Kinjal gibi bana bağırırsın diye korkuyorum der. Ahem hayır annem deyip onu ikna eder. Koki ikna olunca Ahem işe gider. Raşi Gopi’ye tvden de çalışabilirsin deyince Gopi inanır oysa ki Koki kızı tv de çıkacak diye tv açmak istemez.

Daval ise eşine neden bana sormadın diye sorarken Kinjal duymamazlıktan gelir ama sonunda patlar ve sen iç çamaşırı dükkanına benim resmimi koyarken bana sordun mu der. Daval o kendi iş yerimizdi deyince Kinjal ama senin iki haftada zor kazandığını ben iki günde kazandım der. Daval üzülürken kapıda dinleyen Urmila çeki görüp şok olur. masum 99 bolum resmi

Gopi televizyonun çalışmadığını görünce servis çağırma konusunda Koki’ye danışmak ister ama Raşi o zaten üzgün sen hallet der. Servistekiler gelip işlerini yapıp giderler. Gopi heyecanla televizyondaki öğretmeni dinler. Raşi kumandadan kanalı değiştirir.

Koki televizyon sesini duyunca gelir ve Kinjal’in reklamının olduğunu görüp Gopi’ye kızar. Gopi Raşi buradan öğrenebileceğimi söyledi der. Raşi ben nerden bileyim der. İşten gelen Ahem de Gopi’ye hakaret eder. Hetal Gopi’yi teselli ederken Koki dışarı çıkar.

Masum 29 Haziran Özeti Ahem Kavga Etti

29 Haziran Pazartesi günü ekrana gelecek olan Masum 99 bölüm özeti devam ediyor. Ahem annesine her şeyi düzelteceğim ama benim için yemeği ye der. Koki oğlunun hatırına gelir. Koki daha sonra Gopi’den özür dileyip derslerine konsantre olmasını ister, tüm işleri de Raşi’ye verir.

Raşi Gopi’ye sana kızdı bana ondan dolayı bu kadar iş verdi diye duygu sömürüsü yapar. Ahem ise televizyon kanalı binasına gider ve Kinjal’in reklamını yayınlamayın diye uyarır. Adamlar çok kaba davranınca Ahem sinirlenir ve adamlarla kavga eder.masum 29 haziran resmi

Eve ağzı burnu kan içinde gelince Gopi telaşlanır. Koki Kinjal önce bana sonra sana zarar verdi der. Gopi’ye de pansumanı sen yap diye göz kırpar. Gopi pansuman yapmak isteyince Ahem ben yaparım dese de beceremez.

Ahem’in bakışları altında Gopi Ahem’e pansuman yapar. Koki sen dersine çalış deyip onu gönderir. Raşisürme sürmek ister misin der. Gopi kabul eder ama sürdüğü sürme acı sürmedir. Bir süre sonra gözleri yanar ve ders çalışamaz. Ahem ona başta kızsa da sonra kendi gözlüğünü verip rahatlamasını sağlar.

Raşi bu defa da mutfakta yardım isteyince Gopi kabul eder ama Koki bunu görüp Raşi’ye daha da fazla iş verir. Sabah olduğunda doktor gelir ve gözlerin iyi haberini verince Gopi, gözlüğü Ahem’e teslim eder.masum 29 haziran kapak resmi

Gopi burada ders çalışırsam rahatsız olursun deyince bu tutumu Ahem’in hoşuna gider ve sıkıntı yok burada çalış der. Gopi sevinerek çalışır. Raşi mutfakta bir şey yapamadım diye Gopi’den yardım ister. Gopi elini kesince sınava nasıl girecek diye Raşi sevinirken evdekiler üzülür.

Daval’ın dükkanına bir adam gelir ve Kinjal’in resmini kullandıkları için ondan para ister. Daval şok olur ve bir ay süre ister. Bunu öğrenen Urmila çıldırır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu