Dizi Özet

Masum Ahem Ölüyor! Ahem Ne Zaman Ölecek? [Masum 414. Bölüm Özeti]

Masum Ahem Ölüyor? Evet yanlış duymadınız Masum dizisi Ahem ne zaman ölecek? Kaçıncı bölümde gidecek? Kısaca Ahemin ölümü hakkında ki detaylı bilgi Masum 414. bölüm özeti içinde sizleri bekliyor. 

Masum 414. bölüm; Dharam’ın içeri girmesi ile başlar. Sanskar hemen Dharam’ın Meera ile evlenmeye geldiğini anlayıp artistlik yapmaya çalışır. Meera Sanskar ile evlenmek istediğini, Dharam ile evleneceğini söyleyince, Sanskar siyah kuşak sahibi olduğunu söyleyip Dharam’ı korkutmak ister. Dharam Sanskar’a tekme atıp yere düşürür. Urmila da terlikle Sanskar’ı evden kovar.

Gopi Dharam’a Ahem’i sorar. Dharam da yolda aracı bozulduğunu, onu tamir etmekle meşgul olduğunu söyler. Gopi hemen Ahem’i arar. Ahem aracın başından ayrılamayacağını, Jigar kendisinin yerine düğüne ev sahipliği yapmasını, işi bitince geleceğini, bu süreç içerisinde nikahın kıyılmasını ister.

Masum Ahem Ölüyor mu? (Masum 414. bölüm Özeti)

Dharam ile Meera’nın nikahları kıyılır. Gopi’nin gözü hep kapıdadır. Ahem’in iki eli kanda olsa bile kızının düğünün kaçırmayacağını ama nikah kıyılmasına rağmen Ahem’in neden gelmediğini düşünür. Bu sırada kapıdan sesler gelir. Jigar “Ahem abi geldi galiba” dediği sırada hastane personeli salonun ortasına ceset getirir.

Masum Ahem ölüyor mu Masum 414. bölüm özeti
Masum Ahem ölüyor mu Resmi

Cesedin üzeri kapalı olduğu için Gopi ve diğerleri kimin cesedi bu. Burada ne işi var dedikleri sırada rüzgar cesedin üzerinde ki örtüyü kaldırır. Ahem’in cansız bedenini gören Modiler şok olur. Kokila kendisini parçalar. Ahem’in ölmediğini, kalkması gerektiğini söyler. Ahem’in öldüğüne bir türlü inanamaz. Kendi kendine bağırır. Ancak gerçek değişmez. Masum Ahem ölüyor mu ? Srosuda böylelikle cevabını bulur.

Gopi ne mi yapıyor. Ahem’in cansız bedenin gördükten sonra dona kaldı. Ne bir tepki ne bir konuşma. Öylece Ahem’in cansız bedenine bakakaldı.

Zaman İlerlemesi Sanırım 5 Yıl

Ahem’in ölmesi ve sonrasında yanan olayları göstermeyen dizi zaman ilerlemiş, yeni bölümü ile ekrana gelir. Bölüm Gopi’nin küvetteki görüntüsü ile başlar. Gopi küvette kendisini suda boğarak öldürmek ister. Kokila bunu fark eder. Lakin onu küvetten çıkaramaz. Ahem Pari’nin odasına gider. Pari ile artık büyümüş olan Raşi yoğa yaparken Kokila kapıyı açar. Raşi kapı açılınca yere düşer. Pari Kokila’nın dikkatsiz oluşundan dolayı çok sinirlenir. Kokila Gopi deyince Pari bir kez daha sinirlenip “Gopi gelin demenden bıktık artık!” diyerek tepki gösterir.

Masum 414 Özeti - Gopi Ahem'den sonra evlenecek mi

Kokila bu defa evde çalışan Jigar’ın yanına gidip Gopi yine intihar ettiğini söyler. Jigar sinirle Pari’ye bağırı. Pari’den Gopi ile ilgilenmesini ister. Pari Jigar’ın yanına gelip Gopi’nin bakıcı olmadığını, hemşire tutmaları gerektiğini söyler. Jigar de defalarca hemşire tuttuklarını ama hiç biri devam etmek istediğini söyler. Bu sırada Kokila Gopi’nin Paridhi için neler yaptığını, Jigar ile evlenmesine nasıl ön ayak olduğunu bir bir hatırlayıp pişman olur.

Kokila Gopi suda ölmeden yetişir. Hemen akabinde doktor Gopi’yi sudan çıkartıp yatağına götürür.
Jigar Pajpal Nagar’a gider. İki küçük çocuk Jigar’ın arabasına vurur. Jigar sinirle “aileniz size terbiye göstermiyor mu? Sizin aileniz nerede” dediği sırada Tolu çıkar. Jigar Tolu’yu çağırır. Lakin Tolu mirastan men ettiklerini, şimdi niye çağırdığını sorar. Jigar konak da ihtiyacı olduğunu söyler.

Jigar Tolu’ya bağırıp konağa gelip işlere yardım etmesini isterken kullandığı üslup nedeniyle Urmila da sinir olur. Balkondan aşağıya Jigar’ın kafasına su döküp Jigar’ı kovar.

Masum dizisi Ahem Ne zaman ölecek - 414. bölüm Resmi

Dr. Krishna Gopi’nin yakında iyi olacağını sadece biraz daha sabretmelerini ister. Monica ise annesinin ağlamasına dayananaz. Dr. Krishna’nın yanında Kokila’yı kibarca alıp doktorun görmediği noktaya gelince Kokila’yı sürükleyerek Pari’nin odasına götürür. Anne kız Kokila’yı kızar. Zavallı Kokila torunlarının ve Paridhi’nin elinde oyuncak olmuştur.

Masum 10 Mayıs Pazar Özeti

10 Mayıs Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 10 Mayıs özeti vermeye kaldığımız yerden devam diyoruz.

Kokila, Gopi’nin durumunu görünce ağlar. Dr. Krishna Gopi’ye müzik dinletir. Kokila Gopi’nin hala iyileşmediği konusunda konuşur. Lakin doktor Gopi’yi iyileştirecek tek şeyin müzik olduğu konusunda ısrar eder.

Meera Pari ve Monica’yı arayıp Dharam’ın doğum günü kutlamasında büyük bir parti verdiğini, tüm Modileri doğum günü partisine davet ettiğini söyler. Kokila bunu duyunca Gopi’yi de partiye götürmek ister. Doktor bu sırada Gopi’nin saçları ile ilgilendiğini görür.

Masum 10 Mayıs Pazar Özeti - Vidya'nın kızı

Biraz sinirlense de Gopi’nin kendisine gelmesi için ses etmez. Kokila büyük damadının doğum günü olduğunu, ona hediye almak istediğini ancak boy ölçüsünün kendisi ile aynı olduğunu söyleyince doktor kendisine göre kıyafet alacağını söyler.

Meera Dharam’ın doğum günü için fakirlere battaniye hediye eder. Her fırsatta Vidya’yı azarlar. Shravan da uzaktan Meera’nın yaptıklarını görüp karısının yanına gider. Defalarca evi terk etmeleri gerektiğini ama hala Meera’nın bağırmalarına katlandığını söyler. Vidya ise Meera’nın bağırdığını ama sonra pişman olduğunu, artık buna alıştığını söyler.

Dr. Krishna Kokila’nın istediği ve Dharam’a vereceği hediyeyi getirdiğini söyler. Kokila birazdan gideceklerini söyler. Dr. Krishna Monica ile Pari’nin araba ile gittiğini söyleyince Kokila şaşırır. Kokila evde kimsenin olmadığını fark edince morali bozulur.

 

Vidya’nın kızı evde “Anne Anne” diye Vidya’yı ararken Meera’ya çarpar. Meera sinirle önüne bakmadığı için küçücük çocuğa kızar. Onu karanlık bir odaya atıp ceza evirir. Anlaşılan Meera yine ne oldum delisi olmuş.

Kokila kendilerini almadan gittikleri için Gopi’nin yemeğini hazırlamaya mutfağa gider. Mutfak da hiç yemek olmadığını görünce canı sıkılır. Dr. Krishna dışarıdan pizza söylediğini haber verir. Bu bölümün en önemli konusu Masum Ahem Ölüyor! Ahem Ne Zaman Ölecek sorularının cevap bulması oldu. Devamı Masum 415. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 414. bölüm özeti burada son buldu.

Masum Ahemin Ölümü

Kanal 7 ekranlarında gelecek olan 414. bölüm de Ahem araba kazası sonrasında ölecek.

Masum Ahem Ne zaman Ölecek

Meera Dharam’ı kıskandırmak için Sanskar ile evlenmeye karar verecek. Ancak Ahem Meera’nın Dharam’ı kıskandırmak için bu oyunu yaptığını anlayınca düğün günü Dharam’ın evine gidip kızı Meera ile evlenmesini isteyecek. İkisi birlikte gelirken Ahem’in arabası bozulacak. Ahem Dharam’ı beyaz atla Modi konağına gönderecek. Ahem de arabasını tamir ederken bir araba çarpınca Ahem ölecek.

Masum dizisi Ahem Kaçıncı Bölümde Ölüyor

Kanal 7 ekranlarında Ahem 414. bölümde ölecek. Bölüm numarası kanal 7’nin yayın politikasına göre değişiklik gösterebilir.

Masum dizisi Ahem Neden Öldü

Ahem Dharam’ı düğüne yetiştirmek için birlikte araba ile yola çıksalar da yolda Ahem’in aracı arızalanacak. Ahem arabasını tamir ederken bir başka aracın çarpması sonucu ölecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

    1. Pari her zaman kendini düşünen biri zaten bunu hep söylemişimdir demek ki daha da bencil olacak Gopi onun yüzünden kardeş katili oldu Pari’nin kendinden başka kimseye faydası yok

      1. ببخشید. من اصلا متوجه نشدم که راشی همون مونیکا هستش🧐ًً؟؟؟

  1. ببخشید. من اصلا متوجه نشدم که راشی همون مونیکا هستش🧐ًً؟؟؟

  2. En basda cok iyi bir diziydi ama rasi oldukden sonra sogudum.ahemde oluyormus bitti ya bu dizi bitti.paridiyi hic anlamiyorum kotu biri olsun olmasn fark etmez artik bir parinin kotu olmasi eksikdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu