Magazin

Masum Dizisi Ahem’in Sevgilisi Var Mı? [Mohammad Nazim]

Masum Dizisi Ahem’in Sevgilisi Var Mı? Ahem evli mi? Ahem karakterini canlandıran Mohammed Nazimi evli mi? İşte bu soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarında 23 Mart tarihinde başlayan ve kısa sürede milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan ama genel de ev hanımların sıkı takip ettiği Masum dizisinde Ahem karakteri gerçek hayatta evli mi? Ahem’in gerçekte çocuğu var mı? Gibi soruların oldukça fazla sorulmaya başladığı şu günlerde Hindistanlı oyuncu Muhammad Nazimi’nin aşk hayatını mercek altına alıyoruz.

Bu arada Masum bölüm özeti okumak için tıklayınız.

Masum Dizisi Ahem’in Sevgilisi Kim?

Türkiye de Kanal 7 ekranlarında fırtınalar estiren Masum dizisinde Ahem karakterine hayat veren Hindistanlı Müslüman oyuncu Mohammed Nazimi gerçek hayatta henüz evli değil. Ancak 2011 yılında çıkmaya başladığı astrolog bir sevgilisi var. Uzun soluklu ilişkinin ardından 2020 yılında evlenmeye karar verdiği sevgilisinin adı Shaiena Seth. 

Masum dizisi Ahem'in sevgilisi

Shaiena Seth kendisi astrolog dur. Mohammed Nazimi her ne kadar Müslüman olsa da Shaiena Seth Müslüman değil. Bu konuda Ahem karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu nişanlısı Shaiena Seth ile evleneceğini ve  dini konuyu problem etmediğini ve dinler arası bir evlilik olacağını dileaçıkladı.

Mohammed, nişanlısı Shaiena ile nasıl tanıştığını şöyle anlatıyor.

“Ortak arkadaşlarımız sayesinde tanıştık. İlk gördüğümde çok etkilendim. Onunla sohbet etmeyi çok seviyorum. ” Mohammed Nazimi (Masum dizisi Ahem)

Masum Ahem'in sevgilisi Shaiena Seth resmi

2020 yılında 9 yıllık sevgilisi ile dünya evinde girmeye hazırlanan Mohammet yakın zamanda Roka töreni yaptı. (Bir nevi nişan töreni) Korona virüs sürecinde düğünlerin ertelenmesinden dolayı henüz düğünlerini yapamayan yakışıklı oyuncu, sevgilisinin şefkatine ve olgunluğuna aşık olduğunu açıkladı.

Kısaca Masum Dizisi Ahem’in Sevgilisi Var Mı? sorusuna evet. Sevgilisi var ve adı da Shaiena Seth’dir. Yakın zamanda ikili nişan töreni yaptılar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu