Dizi Haberi

Masum Dizisi Gopi Müslüman Mı? (Gopi’nin Dini)

Masum Dizisi Gopi Müslüman Mı? Gopi karakterine hayat veren Giaa Manek Müslüman mı? Gopi’nin dini ne diye merak edenler için bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Bildiğiniz üzere Kanal 7 ekranlarında başlayan Masum dizisi kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaştı. Masum Oyuncuları arasında en çok da Gopi karakterine hayat veren Giaa Manek dikkat çekti.

Bu durumun farkında olan Giaa Manek de aynen şu ifadeleri kullandı.

Saath Nibhana Saathiya dizisinde Kokila ile Gopi karakteri dizinin adının önüne geçti Giaa Manek (Gopi)

Sözleri ile Gopi karakteri, dizinin isminden önce geldiğini dile getiren güzel oyuncu ülkemizde Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk bölümden itibaren sevilen ilk karakter oldu. Urmila’nın yıllarca hor görmesi, buna karşın dayısının bu duruma bir şey diyememesi yetmez gibi üstüne kendisini sevmeyen Ahem ile evlenmesi Gopi’nin en acı dolu anları oldu.

Masum Dizisi Gopi Müslüman Mı (Gopi'nin Dini) görseli
Masum Dizisi Gopi Müslüman Mı

Bu durumun benzerini yaşayanlar hemen Gopi’nin hikayesinin bir köşesinde kendi hayatlarından bir kesit buldular. Bu sebeple Gopi karakteri hakkında her şeyi merak edilmeye başladı. Bu merak edilen konulardan birisi de Masum Dizisi Gopi Müslüman Mı? yada Gopi’nin dini ne gibi sorular da son zamanlarda karşılaşmaya başladık.

=> Masum Dizisi Gopi Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Gopi Müslüman Mı?

18 Şubat 1986 tarihinde Ahmedabad’da dünyaya gelen Giaa Manek, Harşad Manek ile Rina Manek’in kızıdır. Anne ve babası Hinduizm dinine mensuptur. Giaa Manek de anne ve babası gibi Hinduizm dinine inanıyor.

Gopi Müslüman mı resmi
Gopi Müslüman mı

Hinduizm dinine göre Ganj nehri oldukça önemli. Yeniden doğup dirilmeye ve farklı insan olarak başka bir hayatta can bulduklarına inanan bir din şeklidir. Giaa Manek sosyal medya hesabından özellikle dini ile ilgili hiç bir paylaşımının olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Hinduizm dininin önemli yerlerinden Ganj nehrinde resminin olmaması, ülkemizde Masum Dizisi Gopi Müslüman Mı? sorularını da beraberin de getirse de Giaa Manek Hinduizm dini mensubudur.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu