Dizi Haberi

Masum Dizisi Gopi Neden Değişti? Geri Gelecek Mi?

Masum Dizisi Gopi Neden Değişti? Yerine neden başka bir oyuncu geldi? Eski Gopi geri gelecek mi? Soruları çok yakında Hint dizi sevenlerin en çok merak ettikleri arasında yer alacak.

Bu yazımızda Kanal 7 ekranlarında yaklaşık 3 evvel başlayan Masum dizisinin baş rolünde yer alan Gopi neden değişti sorusuna cevap vereceğiz. Bunun yanında Eski Gopi geri gelecek mi sorusunu da aynı zamanda cevaplamış olacağız.

=> Masum Dizisi Gopi Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Masum Dizisi Gopi Neden Değişti

Asıl ismi Saath Nibhana Saathiya olan ve ülkemiz de yaklaşık 3 ay evvel kanal 7 ekranlarında Masum dizisi olarak yayınlanmaya başladı. Bir çok kişi kısa sürede Masum dizisini sevdi. Hatta Gopi’nin çektiği çileye de ortak oldular.

Masum Dizisi Gopi Neden Değişti görseli

Bir çok kadın Gopi’nin çektiği acıların benzerini çektiğini ve bu karakteri kendisine çok yakın bulduğunu zaman zaman sosyal medyada, zaman zaman da sitemizde dile getirenler oldu. Kısaca Masum dizisini Gopi karakteri için sevenlerin sayısı hiç de az değil. Hal böyle olunca Masum Gopi karakterine hayat veren Giaa Manek, dizinin ilerleyen bölümlerinde ayrılacak. Yerine bir başka oyuncu gelecek.

Bir çok kişi Masum dizinini Giaa Manek sayesinde sevdiği için bu değişiklik hiç de hoş karşılanmayacak. Eski Gopi geri gelecek mi? Diye merak edecekler. İşte Giaa Manek’in ayrılış sebebi ve yeniden gelme ihtimali var mı yok mu? Sorusunun cevabı.

Gopi Karakteri Niçin Değişti

Saath Nibhana Saathiya (Masum) dizisine başlamadan önce Giaa Manek kanal ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını ve bu sözleşme süresinin sonunda başka dizilerde de rol alabilme şartının olmasına rağmen, Saath Nibhana Saathiya dizisinin yayınlayan kanal, Giaa Manek’in başka dizilerde oynamasına müsade etmedi.

Gopi Karakteri Niçin Değişti resmi

Giaa Menek ise özgür bir oyuncu olduğunu kanalın baskılarına boyun eğmeyeceğini göstermek için 3 yılın sonunda sözleşmesini tek taraflı fes ettirdi. Saath Nibhana Saathiya (Masum) dizisini tek taraflı bitirdikten sonra Gopi karakterini üzerinden atmak için psikolojik yardım aldığını sevenlerine duyurdu.

Eski Gopi Geri Gelecek Mi?

Kanal ile çekişmeli olarak diziden ayrılığı için eski Gopi yerine yeni Gopi ile kanal yoluna devam edecek. Eski Gopi hiç bir zaman Saath Nibhana Saathiya dizisine geri gelmeyecek. Ancak Giaa Manek olaya profesyonel baktığını aynı kanal yeniden başka bir proje için teklif ederse değerlendirmeye alabileceğini dile getirdi.

Eski Gopi Geri Gelecek Mi resmi

Eski Gopi Geri gelecek mi diye bir umutla bekleyenler için maalesef Giaa Manek geri dönmeyecek.  Bu arada Masum Dizisi Gopi Neden Değişti diye eleştirsek de Giaa Menek’in kanala karşı cesur çıkışından dolayı kendisini kutlarız.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

6 Yorum

  1. Masum dizisinin gopy deyisdigine cok ozuldim ama son nasil bitijek eski gopi ilen ahem bir birine cok yakisyor

  2. Yeni goopy hiç sevmedim eskisi geri gelse çok güze olcak eski goopy çok güzeldi aheemle çok yakışıyorlarsa gerçek masum eski goopy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu