Dizi Haberi

Masum Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

Kanal 7 ekranlarının en sevilen Hint dizilerinden biri olan Masum dizisinden sonra hangi dizi başlayacak seyirci merak etti. Bizler de bu yazımızda Masum dizisinden sonra hangi Hint dizisi başlayacak sorununun yanıtı ele alacağız.

Masumdan Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

“Ah Kalbim”, “Sev Yeter”, “İkimizin Yerine”, “Bir Garip Aşk”, “Yalancı Bahar”, “Kördüğüm”, “Sensiz Olmaz”, “İki Yabancı” dizileriyle dikkat çeken Kanal 7 bu sezon yeni Hint dizileriyle yine adından söz ettirecek.

Bilindiği üzere bu sezonda “Masum”, “Ah Kalbim” ve “Bir Garip Aşk” dizileri yayınlanmaktadır. “Bir Garip Aşk” ve “Ah Kalbim” dizilerinin tekrar bölümleri yayınlanırken “Masum” dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Masum dizisi seyircinin en beğendiği diziler arasında yer almakta ancak bazı seyirciler ilk bölümlerdeki heyecanı aradığını dile getirmekte. Bu veryansın edişlere Kanal 7 ne cevap verir bilinmez ama Kanal 7 ekranlarında yayınlanması beklenen diziler var.

Masum dizisinin final yapmasının ardından yayınlanması beklenen dizilerin başında geçen sezon adını duyurduğumuz “Yaralı Kalbim” dizisi var. Yaralı Kalbim dizisi hakkında detaylar için tıklayınız.yarali kalbim oyunculari resmi

Yaralı Kalbim dizisi dışında yayınlanması beklenen bir diğer dizi de “Ishq Ka Rang Safed” dizisi. Aşkın Rengi Beyaz ismiyle ülkemizde yayınlanması beklenen dizi de beklenen bir diğer dizi.

Dizinin başrolünde olan isim ise aslında hepimizin tanıdığı bir isim. Kim mi? Ah Kalbim izleyenlerin çok yakından tanıdığı Ah Kalbim King karakterine hayat veren Mishal Raheja var. Oyuncu dizide Viplav adlı bir gence hayat verirken Esiha Singh da Dhaani karakterine hayat vermektedir.

Aşkın Rengi Beyaz Konusu

Viplav işinde başarılı bir avukattır. Dhaani ise dul bir bayandır. İkilinin tesadüf eseri tanışırlar. Viplav zor durumda kalan Dhaani’yi tanıdıkça ona aşık olur. Bu durum kendisiyle evlenmesini bekleyen üvey kardeşi Tripurari’yi kızdırır. Viplav ve Dhanni gizlice evlenir. Bu durumu zorda kalınca herkese açıklarlar.askin rengi beyaz resmi 1

Çiftin arkadaşları Kaamini ikilinin aşklarını kıskanır ve Viplav’ı sarhoş edip uygunsuz resimlerle Dhaani’yi kandırır. Dhaani şehri terk ederken Tripurari evde bomba patlatıp herkesi ölümüne sebep olur. Aradan beş yıl geçer, Viplav ve Dhaani karşılaşır ama Dhaani soğuk davranır.askin rengi beyaz resmi 2

Kaamini Dhaani evleniyor diyerek Viplav’ı oyalar ama sonunda Dadi gelip tüm gerçekleri ortaya çıkarır. Tripurari ve Kamini hapse düşer. Dhaani ve Viplav ise birbirlerine sarılıp mutlu bir şekilde yaşalar.

Peki Hint dizi severler Kanal 7 ekranlarında sizler hangi dizilerin yayınlanmasını istersiniz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

  1. Ben bu dizideki adamın diğer dizisini izlemeyi çok istiyorum Laagi tuhje lagan dı sanırım ama bunuda izlerim elinize saglık

  2. Merhaba. Biz ailece Benimsin dizisinin tekrar Kanal 7de oynatilmasini isteris. Tesekurlar.

  3. Masum dizisinden sonra Benimsin yayinlansin Lutfen. Ya da Sensiz Olmaz yayinlansin. Ama daha once yayinlanmis diziyi masumun yerine koymazlar. Daha gec saate koyarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu