Dizi Haberi

Masum Final Ne Zaman? Finalde Neler Olacak?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum final ne zaman? Masum final bölümünde neler olacak? Merak edilenleri sizler için derledik.

Masum Final tarihi: Kanal 7 Masum dizisinin baş rol oyuncunun değişmesinden sonra diziye duyulan ilgiyi artırmak için 20’şer dakikalık toplamda 4 partı bir araya getirip bir bölüm olarka ülkemizde yayınlarken, baş rol oyuncunun değişmesi sonrasında Kanal 7 hafta içi beş partı, hafta sonu ise 4 partı bir araya getirip bir bölüm haline getiriyor. Bu sebeplerden ötürü Masum dizisinin kesin final tarihi: 28 Ağustos 2021 tarihinde final yapacak.

Dayısı ve yengesinin yanında yaşayan yetim Gopi’nin hikayesi bizleri derinden etkilemeye devam ederken Gopi ne zaman mutlu olacak diye şimdiden merak içinde olduğunuzu biliyorum.

Hindistan’da tam yedi yıl süren dizi Gopi’nin Ahem ile evlenmesiyle başladı. Raşi de bir yolunu bulup Modi Ailesine gelin oldu. Annesi Urmila ile Gopi’ye hem evlerinde hem de Modi konağında acı çektiren Raşi, ilerleyen bölümlerde Gopi2nin kıymetini anlayıp ona iyi davranmaya başlayacak.

Masum Finalde Neler Olacak? Ayrıntılar!

Ahem’in eski sevgilisi Anita’nın kardeşi Umang ilerleyen bölümlerde yeniden ortaya çıkacak ve Modi Ailesinin başına bela olacak. Gopi ise ilerleyen bölümlerde öldüğü söylenen anne ve babasını bulacak ve bir de kız kardeşi olduğunu öğrenecek.masum final bolumu resmi

Adı Rata olan kardeşi Gopi’nin aksine çok gaddar ve para düşkünü biridir.  Modi ailesine başta kendini iyi gösterse de asıl niyeti ortaya çıkan Rata Modi ailesine zarar vermek için çabalayan bir diğer isim olacak.

Ahem Gopi’ye Ne Zaman Aşık Olacak?

Bildiğiniz üzere soğuk nevale kıvamında olan Ahem, Gopi’yi her gördüğünde bir sebep bulup azarlıyor. Ama ilerleyen bölümlerde ona sırılsıklam aşık olacak. Çiftin bir kızı bir de oğlu olacak ama oğlunu saklayacaklar ve onun yerine başka bir kızı verecekler. Bu durumdan habersiz olan Gopi iki kızına da çok iyi bakar. Raşi’nin de ikiz oğulları olacak. masum final bolumu ne zaman resmi

Gopi’nin Mera adındaki kızı Gopi’ye karakter olarak tamamen zıtken Vidya aynı Gopi gibidir. Gopi hem kız kardeşinden dolayı hem de kızı Mera’dan dolayı zor anlar yaşayacak.

Rata sonunda hapse girecek ama çıkınca yine ailenin başına bela olacak. Gopi onu öldürünce 14 yıl hapiste kalacak. Çıktığında kızlarından Mera onu kabul etmek istemeyecek. Mera zorda olsa alışacak ama bu defada aileden intikam almak isteyen bir adam tarafından kandırılıp nikah masasına oturacaklar.

Vidya’nın ise öz kızı olmadığını öğrenecek. Öz oğlu olan Ramakant’ı bulan Gopi, oğlunun kötü sözlerine de maruz kalacak. Ramakant sonra hata yaptığını anlayıp annesinden özür dileyecek. Ramakant Sita’ya aşık olur ve evlenirler. Dizinin finalinde kısaca mutlu son bizleri bekliyor.

=> Bu arada Masum Bölüm Özetleri için tıklayınız.

Masum Raşi Ölecek Mi?

Raşi’ye aşık olan Anorak’tan onu yine Gopi korumaya çalışacak. Anorak Raşi’yi öldürünce Urmila Gopi’yi suçlayacak ve koruyamadın diye sinirlenecek.

Masum Ahem Ölecek Mi?

Maalesef Ahem tam aile kurmayı başarmışken bir trafik kazası sonrası vefat edecek. Kokila bunun etkisini kolay atamayacak ama torunları için dik duracak. Gopi ise dört yıl ağzını açıp tek kelime etmeyecek. Ta ki Kokila ona bir aday bulana kadar. Gopi evlenmek istemiyorum demek için suskunluğunu bozacak.

Masum Final Tarihi

Masum 23 Mart 2020 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmişti. 22 Ekim 2021 tarihinde final yapması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

44 Yorum

 1. kanal 7 şimdi saat ayarı yapalım 20 50 uygunmudur bencede uygundur masum dizisine yakışır dedi ki:

  Orijinali toplamda 2184 bölüm olan ve 7 sene süren dizi bizde 1.5 yıl kadar sürecek. Kabaca hesaplarsak 19 Ekim 2021 tarihinde final yapması bekleniyor ancak biraz ileri tarihte de final yapabilir.

  1. evet rashi nin ani ölümü modi ailesini ve urmilanın ailesini kalpten yaraladı masum dizisinde daha ne göreceğiz neler

 2. Masum 23 Mart 2020 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmişti. 22 Ekim 2021 tarihinde final yapması bekleniyor. sat 20 50 veya 21 30 olmalı dedi ki:

  Asıl ismi Saath Nibhana Saathiya olan ve ülkemiz de yaklaşık 3 ay evvel kanal 7 ekranlarında Masum dizisi olarak yayınlanmaya başladı. Hal böyle olunca Masum Gopi karakterine hayat veren Giaa Manek, dizinin ilerleyen bölümlerinde ayrılacak. … Yerine bir başka oyuncu gelecek.
  Orijinali Hindistan’da yayınlanan Masum dizisinin ülkemizde kaç bölüm süreceği merak edildi. Hindistan’da orijinali 546 bölüm süren masum dizisinin ülkemizde 4 bölümü birleştirilerek bir bölüm olarak yayınlanıyor.
  Masum 23 Mart 2020 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmişti. 22 Ekim 2021 tarihinde final yapması bekleniyor.
  artık dizinin saat i degişmesini uygula kanal 7 ugula

 3. Masumdan sonra yeni hit dizsi ne zaman yayinyor AŞK Rengi Beyaz orjinal dizisi kaç boluden final olyor

 4. Yaa vu modiler ne kadar alçak ya bi meera icin 8sene yas tuttular rashi ichin 1 sene bile tutamadilar

 5. hayir medine joncis rasi geri donmuyor
  zorunami gidiyor. a aaaaaaaaaaaaaa hhhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhh

  1. Gulalek masum hit dizi .menim kendi aylam kibi oldy Gopini çok emma çok sewdim bu dizi hiç bitmese bana hoş olacak

 6. daha ne kadar munasebetsiz hatsiz oldugunu kanitlamaya ihtiyacin yok inan biz senin ne oldugunu anladik

 7. bi daha her modi ailesinin içinden birine laf atarsan gunah benden gider
  Ve bu diziyi uzun yapdylar diye insanlara laf atma tamam anladynmy
  Ve masumdan disari basga diziler yokmuki.
  Emanet Yemin onlar var onlary izle apdal ve bi daha modi ailesine bi kes laflarsan nerde olsanda bularim

 8. kurtulup da napyjaksyn ki modiler dogru yapyorsunuz ve oyle olun tesekurler sezon final varmys 😊😊😇
  ama final olmasyn ya ben bi seryalyny kacyrmadan izledim onun icin modileri seviyorum 😘😍😛hosca kalyn🙊👋👋💞
  sizleri seviyorum

 9. Selim senin adın selim değil. Kendine turkmenistanlisin. Gözden kaçmaz😜😜

 10. merhaba masum dizisi ben sizin en sadyk hayranynyzym ben turkmenistanlyyymm benim bu dizide en sewdigim dizi oyunjulary gopi we kokila modi sizi sewiyorum masum 25 agustos 2021

 11. masum dizisinin final ýapmasyny hiç sewmedim keşke hiç bitmeseýdi final ýapsalarda finalin geriside olsaýdy sizi sewiýorum masum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu