Oyuncu Kadrosu

Masum Paridhi Kimdir? (Masum Pari) Gerçek Adı Hayatı

Masum Paridhi Kim? Masum dizisinde Jigar’ın eşi Pari gerçekte kim? Masum Pari karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Raşi Öldükten sonra ikinci eşi olarka Masum dizisini kadrosuna Pari karakteri ile dahil olan oyucunun gerçek adı ve bu zaman kadar yer aldığı dizilerin listesi haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Orjinal adı saath nibhana saathiya 3 Mayıs 2010 tarihinde Hindistan da yayınlanmaya başlayan ve 23 Temmuz 2017 yılında final yapan dizi Ülkemiz de yaklaşık 5 aydır yayın hayatına devam ediyor.

Masum dizisi Pari kim - Jigar'ın eşi

Geçtiğimiz günler de Raşi öldükten sonra Jigar ABD’ye gitmek istemiş, ancak Daval’ın kuzeni olarka dizini kadrosuna üniversite öğrencisi Pari karakteri dahil olmuştur. Pari ilk başta Modileri dolandırmak için gelse de sonrasında Jigar’ı tıpkı Raşi gibi sevecek.

Masum Raşi Öldü konumuzu hala okumadıysanız tıklayınız

Masum Paridhi - (Jigar'ın yeni eşi)

Raşi öldükten sonra Modi konağına birlikte yaşayan ailelilerin hayatının tez konusu olarka incelemeye gelen ama orada Jigar ile evlendiğini belirten sahte evlilik cüzdanı ile polisleri kandırıp tüm Modileri elinde oynatmaya başlayan Masum dizisi Pari karakteri uzun süre konuşulacak oyuncuların başında geliyor.

Pari Modilerin sahip olduğu tüm serveti elde edebilmek amacıyla konağa gelin olarak girmeyi başaracak. Sonrasında Gopi Pari2nin tüm foyasını ortaya çıkaracak. Paridhi bu zaman zarfında Jigar’a aşık olacak.

Masum Paridhi Kim? (Masum Pari gerçek adı ne? İşte cevabı…

Masum Paridhi Kimdir

Loveleen Kaur Sasan 16 Temmuz 1990 tarihinde Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Hem model hem de oyuncu olan Loveleen Kaur Sasan’ın ilk rol aldığı dizi “Bade Achhe Lagte Hain” dizisidir. Bu dizide Jenny adlı bir sekretere hayat vermiştir.

Masum Pari kimdir- (Jigar'ın yeni eşi)

Saath Nibhaana Saathiya dizisinin Paridhi’si olarak izlediğimiz oyuncunun rol aldığı yapımlar ile yazımıza devam edelim.

Loveleen Kaur Sasan Dizileri ve Filmleri

  • Bade Achhe Lagte Hain (Jenny) – 2011
  • Kitani Mohabbat Hai 2 (arjun’un Eski Sevgilisi) – 2011
  • Savdhaan India – 2012
  • Anamika – 2012
  • Kya Huaa Tera vaada – 2012 / 2013
  • Kaisa Yeh Ishq Hai…Ajab Sa Risk Hai (Rano) – 2013
  • Love By Chance (Sakshi) – 2014
  • Saath Nibhaana (Paridhi Modi) – 2014 / 2017
  • Box Cricket League (Yarışmacı) – 2014 / 2015

Loveleen Kaur Sasan Evli Mi?

Güzel oyuncu iş adamı Koushik Krishnamurthy ile evlidir. Çift 29 Mayıs 2019 tarihinde evlenmiştir. Royce adında bir oğlu vardır.

Loveleen Kaur Sasan Boyu Kilosu

168 cm boyunda 56 kg ağırlığındadır.

Loveleen Kaur Sasan Dini ne? Müslüman mı?

Loveleen Kaur Sasan Şihizm dinine mensuptur. Müslüman değildir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Masum Radanin qızı 2ci raşi kim və soy adı adı soy adı kilosu və kəndi kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu