Oyuncu

Masum Raşi Kim? Yaşı Boyu Kilosu Sevgilisi [Rucha Hasabnis]

Masum Raşi karakterine hayat veren oyuncu ülkemizde en çok merak edilen yabancı oyuncuları arasında girdi. İşte Masum Raşi karakterine hayat veren oyuncunun bilgileri!

Kanal 7 ekranlarında başlayan ve kısa sürede milyonlarca izleyiciye ulaşan Masum dizisi oyuncuları arasında en çok dikkat çeken, yardımcı baş rol oyuncu Masum dizisi Raşi, karakteri ülkemizde ilk zamanlar Gopi’ye yaptığı oyunlardan dolayı nefretle bakılıyordu. Son zamanlarda Raşi karakteri annesinden talimat almayı bırakınca kısa sürede ülkemizde sevilen oyuncu oldu.

Masum Raşi kimdir

Orijinal adı saat Saath Nibhana Saathiya olan ve 2011 yılında Hindistan da yayınlanan Masum Oyuncuları arasında en dikkat çekenlerden biri olan Masum Raşi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Rucha Hasabnis.

Masum Raşi Resmi
Masum Raşi Resmi

Masum dizisi Raşi; 8 Şubat 1988 yılında Hindistan Mumbai de dünyaya gelmiştir. Oyuncu Hint asıllıdır. Hinduizm dinine mensuptur. Oyuncu olmaya küçük yaşlarda karar alan Rucha “Marathi Dramasında” eğitimini tamamlayarak, Hindistan da yayınlanan dizilerde boy göstermeye başlamıştır.

Hindistan dizileri dünyada özellikle de ülkemizde belli bir üne ulaşınca, oldukça popüler hale gelmiştir. Oyuncu 2015 yılında Rahul Jagdale ile dünya evine girmiştir. Halen Rahul bey ile evli olup, Ruhi adında bir çocuğu bulunmaktadır.

2009 senesinde dizilerde oynamaya başlayan oyuncu ilk dizi deneyimini “Chaar Choughi” dizisinde rol almıştır. Bu dizide “Devika” rolüne can vermiştir. 2010 dan 2014 yılına kadar ise ülkemizde de yayında olan Masum dizisinde rol almıştır.

Masum dizisi Raşi
Masum dizisi Raşi

Saath Nibhana Saathiya (masum) dizisi devam ederken 2011 yılında bir yarışma programında görev almıştır. Masum dizisi Raşi karakteri dizinin senaryosuna göre kötü role hayat vermektedir.

Masum Dizisi Raşi Hakkında Merak Edilen Bilgiler (Rucha Hasabnis)

Rucha Hasabnis - Masum Raşi
Rucha Hasabnis – Masum Raşi

Rucha Hasabnis hakkında merak edilen önemli bilgileri kısa kısa alt kısımda açıkladık.

Masum Raşi Gerçek Adı

Rucha Hasabnis

Masum dizisi Raşi'nin Sevgilisi Var Mı?

2015 yılında Rahul Jagdale ile dünya evine girmiştir

Raşi' nin dini Ne

Hinduizm

Raşi şimdi hangi dizide oynuyor

Comedy Circus Ke Taansen dizisinde rol alıyor

Masum dizisi Raşi kaç yaşında

8 Şubat 1988 yılında doğmuştur. Şu an 32 yaşındadır.

Raşi'nin boyu kaç cm

164 cm boyundadır.

Kanal 7 ekranlarında Gopi’nin dayısının kızı olarak kendisini ilk zamanlar sevmediğimiz ama zamanla Gopi’ye karşı tavırları değişince kısa sürede bağrımıza bastığımız Masum Raşi karakteri ilerleyen bölümlerde yine Gopi’ye kötülük yapmaya devam edecek.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu