Oyuncu Kadrosu

Masumiyet Dizisi Harun Kimdir? İrem’in Babası

Masumiyet Dizisi Harun karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri sizleri için bu yazımızda bulabilirsiniz. Fox TV ekranlarında Şubat 2021 de başlayacak olan dizide karakterler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bu yazımızda Masumiyet Harun karakteri ile karşımıza çıkan usta oyuncu ve bilgilerini haberimizin satır aralarında bulabilirsiniz.

Daha önce “Yaşı 19” olarak duyurulan ancak sonrasında isim değişikliğine giden Fox TV’nin yeni dizisinde artık tüm hazırlıklar bitmek üzere. Cast aşamasının da büyük bir kısmına halleden dizide yer alan isimler ise şimdiden ses getirdi. Hülya Avşar, Ertuğrul Postoğlu gibi önemli isimleri bünyesinde barındıran dizide gerek oyuncular gerekse dizinin konusu adından söz ettirmeye başladı.

Masumiyet Harun kimdir (Mehmet Aslantuğ) resmi

Basına sızan bilgilere göre iki annenin karşı karşıya geldiği, Hale ile Bahar’ın evlatları için karşı karşıya geleceği, diğer yandan İlker ile Masumiyet dizisi Aylin karakterinin ise yaşadığı olaylar konu alacak. Hem aşk hem dram ve entrikanın yer aldığı dizi şimdiden merakla bekleniyor.

Masumiyet HarunMasumiyet dizisi İrem karakterin babası olarka karşımıza çıkacak. Kızının İlker ile olan ikisini onaylasa da sonradan İlker’in Aylin’e karşı hal ve tavırları ikili arasında zaman zaman tartışmaya neden olacak.

Masumiyet Dizisi Harun Kimdir

Fox TV’nin yeni dizisi olarak Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan aşk, entrikanın hakim olduğu dizide İrem’in babası Harun karakteri ile karşımıza çıkacak olan oyuncunun gerçek adı Mehmet Aslantuğ’dur.

Masumiyet dizisi Harun kimdir (Mehmet Aslantuğ) resmi

En son 2019 yılında yılında Kardeş Çocukları Yıldırım karakteriyle karşımıza çıkan usta isim yakın zamanda Bir Annenin Günahı isimli dizinin kadrosunda adı geçse de korona virüs sürecinde dizilerden belli bir süre uzak kalma kararının ardından Masumiyet dizisi Harun karakteri ile yeniden ekranlara dönüyor.

Mehmet Aslantuğ Kimdir

25 Eylül 1961 yılında Samsun ilinin Çarşamba ilçesinde dünyaya gelen usta oyuncu şu an 59 yaşındadır. İlk defa kamera karşısında 1985 yılında “Akrep Burcu” isimli sinema filminde canlandırdığı karakterle profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. İlk dizi tecrübesini ise iki yıl sonra 1987 yılında “Belene” isimli dizide hayat verdiği öğretmen karakteri ile dizi sektörüne adım atmıştır.

Bu zaman kadar bir çok dizi ce sinema projesinden rol alan Aslantuğ canlandırdığı bir çok karakterinin ortak özelliği hayata sakin bakan naif rollerde kendisini izledik. Yine Masumiyet Harun karakteri de bu minvalde olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu