Oyuncu Kadrosu

Masumiyet Dizisi İsmail Kimdir? Hale’nin Eşi

Masumiyet Dizisi İsmail karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu geçtiğimiz günlerde netlik kazandı. Masumiyet İsmail karakteri Hülya Avşar’ın panteri olarak ekran karşısına geçecek. İşte bu oyuncu ve bilgileri de haberimizin detaylarında sizleri bekliyor.

Fox TV ekranlarında Şubat 2021 de yayın hayatına başlaması beklenen ve ilk olarak yaşı 19 olarak duyurulan ama sonradan isim değişikliğine giden Fox TV yönetimi kısa süre içinde Masumiyet dizisini yayına koymayı planlıyor.

Aşk üçgeni içerisinde geçen hikayesinin yanı sıra dizide iki annenin karşı karşıya geldiği farklı konuları bir arada işleyecek olan Masumiyet dizisi şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aldığımız bilgilere göre dizinin adının değişmesinde anlatılan hikayeyi tam olarak anlatmadığı yönünde.

Masumiyet İsmail resmi - (Ertuğrul Postoğlu)

Masumiyet dizisi İsmail karakterine hayat veren oyuncunun bilgileri vermeden önce dizide nasıl bir karakterle kendisini izleyeceğimizi kısaca özetleyelim.

Masumiyet İsmail; Zengin işadamıdır. Hale’nin eşi aynı zamanda İlker’in de babasıdır. Oğlunu işin başına getirmek kendi işini oğluna devretmek isteyen İsmail oğlunun aşk hayatı ile gündeme gelmesini ise hiç istemiyor. Ailesinin adını korumak için yapamayacağı şey yok. Diğer yandan eşi Hale ise İsmail’in tek zaafıdır.

Masumiyet Dizisi İsmail Kimdir

Fox TV ekranlarında yakında başlayacak olan ve ilk olarak “Yaşı 19” olarak duyurulan sonradan adı Masumiyet olarak değiştirilen dizide baş rol oyuncular arasında yer alan Hülya Avşar’ın ise yeni dizsinde panteri olan Masumiyet İsmail karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Ertuğrul Postoğlu’dur.

Masumiyet dizisi İsmail kim

En Son Uyanış Büyük Selçuklu Korkut Ata karakteri ile TRT 1 ekranlarında yer alan usta isim Ertuğrul Post oğlu Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey karakteri ile dikkatleri üzerine yeniden çekmeyi başarmıştır.

Ertuğrul Postoğlu Kimdir

1 Ocak 1967 yılında Malatya ilinde dünyaya geldi. Şu an 54 yaşında olan Postoğlu’nun annesi kimya uzmanı babası öğretmendir. Memur bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Postoğlu seslendirme sanatçısı olarak Kanal D bünyesinde 22 yıl hizmet vermiştir.

Malatya da başlayıp İstanbul da devam eden hayat yolunda usta oyuncu arkadaşlarının tavsiye üzerine talik ve ses tonunu kullanmak için harekete geçer. Seslendirme sanatçısı olarak geçimini kazanmaya başladıktan sonra Tiyatro ile yolsuna devam etmiştir. Bir çok tiyatro oyununda yer alan usta isim aktif tiyatro oyuncusudur. 2021 yılında Hülya Avşar’ın panteri olarak Masumiyet Dizisi İsmail karakterine hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu