Oyuncu Kadrosu

Masumiyet İrem Kimdir? İlker’in Nişanlısı

Masumiyet İrem kimdir, Masumiyet İrem gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Fox Tv ekranlarında 2021 yılında ekranlara gelmeyi bekleyen dizilerden biri de Masumiyet dizisidir. Hale ve Bahar adlı iki annenin karşı karşıya gelmesi, aşk, dram kokan dizinin ana karakterlerinden biri de İrem olacak. İrem dizisinde İlker’in nişanlısı olarak yer alırken nişanlısının Aylin ile yakınlaşması sonrasında en büyük acıyı duyan kişilerin başında yer alacak.

Masumiyet İrem Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Deniz Işın Masumiyet dizisinde İrem karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Sefirin Kızı” dizisinde Sahra rolüne hayat vermiş olan oyuncu yeni sezonda Masumiyet dizisinde rol alacak.

Star Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanmış olan “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde Seda rolüyle izlediğimiz oyuncu Sefirin Kızı Sahra rolüyle seyirciyle buluşmuş ve izleyiciden tam not almayı başarmıştır.

28 yaşında olan güzel oyuncu, İzmirlidir. Sosyal medyayı çok iyi kullanan ve scorpun en meşhur isimlerinden biri haline gelmeyi başaran Deniz Işın, Icon Talent’a bağlı olarak çalışmaktadır. 

deniz isin resmi

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Işın yüksek lisans yapmaktadır. Canlandırma konusunda oldukça başarılı halleriyle dikkat çeken güzel oyuncunun hızlı konuşma konusundaki becerisi de seyirciden tam not alıyor. 

“Coca Cola” ve “Gratis” reklam filmlerinde rol almış olan oyuncu “Her Yerde Sen” dizisinde Merve karakterine hayat vermiştir. “İyi Günde Kötü Günde” Seda rolüyle ekranlara gelen oyuncu “Sefirin Kızı” dizisinde Sahra rolüyle de kariyerine yeni bir başarı hikayesi eklemiştir.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu