Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Esat Kimdir? Han’ın Arkadaşı

Masumlar Apartmanı Esat kimdir, Masumlar Apartmanı Esat gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kısaca Masumlar Apartmanı Esat hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Birkan Sokullu’nun Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Han karakterinin en yakın arkadaşı olarak izleyeceğimiz kişi Esat’tır.masumlar apartmani esat resmi

Esat onun aile sırlarını bilmediğinden ona hayatı yaşaması için ikna eder ama Han için bu hiç de öyle söylendiği gibi kolay bir adım değildir. Han Esat’ı ailesini tanımasın diye onlarla tanıştırmak dahi istemez. Esat bu duruma anlam veremese de Han ailesini koruma derdindedir.

Han’ın sağ kolu ama onun sırlarından ve ailesindeki tuhaflıklardan bihaberdir. Sadece Han’ın onlara fazlaca bağlı olduğunu hayatını yaşayamadığını düşünür.

Han’ın sosyalleşmesi için ona gaz verir. Çapkın ama iyi yürekli biridir, iletişimi kuvvetlidir. En büyük hayali baba olmaktır bunun için doğru kadını beklemektedir. Masumlar Apartmanı Esat – TRT 1

Masumlar Apartmanı Esat Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Uğur Uzunel Masumlar Apartmanı Esat karakteriyle ekranlara gelmektedir. 1 Ocak 1988 tarihinde İzmir’de  dünyaya gelen oyuncu  “Aşk ve Mavi” isimli dizide İsmet Göreçki karakterine hayat vermiştir. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

Afilli Aşk Erkut (Uğur Uzunel)

2012 yılında “Ağır Roman Yeni Dünya” isimli dizide rol alarak sektöre adım atmayı başarmıştır. Son olarak “Afilli Aşk” dizisinde Erkut karakterine hayat vermiştir. 

Masumlar Apartmanı Esat Çocukluğu Gerçek Adı

Süleyman Eymen Masumlar Apartmanı dizisinde Esat’ın çocukluğuna hayat vermektedir. suleyman eymen resmiSevinç Meltem Ajans oyuncusu olan Eymen daha önce “Bir Aile Hikayesi”, “Kırmızı Oda” ve “Çocukluk” dizisinde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu