Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Gülru Kimdir? Naci İle Boşandı Mı?

Masumlar Apartmanı Gülru kimdir, Masumlar Apartmanı Gülru gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Salı günlerinin en sevilen dizisi olma taçını kimselere vermeyen Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir karakter dahil oldu: Gülru.

Masumlar Apartmanı Gülru Kim?

Gülru, Naci’nin eşi olarak diziye dahil oldu. Naci, Hasibe nedeniyle Safiye’den ayrılmak zorunda kalmıştır. Ona ulaşmak için tüm yollarını Hasibe kapatmıştır.masumlar apartmani gulru resmi

Safiye ise annesine verdiği söz nedeniyle Naci’yi yüreğine gömmüştür ama Naci’nin yeniden gelmesiyle Safiye büyük değişime uğramıştır. Safiye’nin düzelmesi herkesi sevindirirken Naci’nin eşi Gülru’nun gelmesi bakalım nasıl tepkilere yol açacak izleyeceğiz.

Masumlar Apartmanı Gülru Naci İle Evli Mi? Boşandılar Mı?

Gülru ile evlenen Naci, yüreğindeki Safiye’yi silememiştir. Evliliklerinde çıkan çatlakların en büyük nedeni de budur. Gülru ile yollarını ayıran Naci her ne kadar kendine yeni bir sayfa açmaya çalışsa da Gülru da hayatında parçalardan biridir.

Boşanıp boşanmadıkları şu an için net olmasa da açıkçası Gülru ile boşandıklarını düşünüyorum. Gülru’nun Naci’den vazgeçmeyeceğini bu nedenle de Safiye ile karşı karşıya geleceklerini düşünüyorum.

Masumlar Apartmanı Gülru Gerçek Adı Dizileri

Naci’nin eşi Gülru rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu Pervin Bağdat’tır. “7 Yüz”de Aylin rolüyle dikkat çeken oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ile devam edelim.pervin bagdat resmi

Pervin Bağdat Dizileri ve Filmleri

  • Masumlar Apartmanı (Gülru) – 2020
  • Sükut Evi – 2018
  • 7 Yüz (Aylin) – 2017
  • Kayseri Aslanı: Çin İşi (Hasret) – 2017
  • Htr2b: Dönüşüm (Aslı) – 2012
  • Dabbe: Bir Cin Vakası – 2012

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu