Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Han Kimdir? İnci & Han Aşkı

Masumlar Apartmanı Han kimdir, Masumlar Apartmanı Han’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

OGM Pictures imzalı gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak kaleme alınan Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben ve Safiye’nin erkek kardeşi olan Han için ailesi her şeyden önce gelir.masumlar apartmani han resmi

Kendini dahi ikinci plana atan Han karşısına İnci’nin çıkmasıyla bir hayatı olduğunun da farkına varır. İnci ile Han’ın aşkı Masumlar Apartmanı dizisinin fenomen aşklarından biri olacak. Peki Masumlar Apartmanı Han karakterine hangi başarılı isim hayat verecek? İşte yanıtı!

Masumlar Apartmanı Han Gerçek Adı Hayatı Dizileri

Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı Han karakteriyle bu sezon TRT 1 ekranlarında olacak. Ekim 1985, İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, 2003 yılında yapılan “Best Model Of Türkiye” adlı güzellik yarışmasında erkek güzeli olarak üçüncülüğe layık görülmüştür.birkan sokullu resmi

Maltepe Üniversitesi Radyo ve TV Programcılığı Bölümü mezunu olan oyuncu bir dönem profesyonel bir basketbolcu olsa da daha sonra oyunculuğa yönelmiştir.“Küçük Kadınlar ” adlı dizide Ayaz karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 2010 yılında “Küçük Sırlar” adlı dizideki “Demir” karakteriyle büyük beğeni almıştır.

2016 yılı yapımı “Hayat Şarkısı” adlı dizide rol alan oyuncu son olarak “Yüz Yüze” adlı dizide başrolde yer almıştır. Fox Tv dizisi “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Berk karakterine hayat vermiş olan Birkan Sokullu son olarak “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisinde rol almıştır. Yeni sezonda ise Masumlar Apartmanı Han rolüyle ekranlarda olacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu