Dizi Haberi

Masumlar Apartmanı Han’ın Hastalığı Herkesi Şaşırttı!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yayınlanan bölümüyle herkesten tam aldı. Dizinin en çarpıcı sahneleri ile şaşıran izleyici en çok Masumlar Apartmanı Han’ın Hastalığı ne merak etti.

Masumlar Apartmanı Han’ın Hastalığı Dispozofobi hastalığı yani istifleme hastalığı. Ablası Safiye’nin temizlik hastalığı ile bunalan Han aslında CEO olsa da geceleri kimseye haber vermeden çöp topladı. Bu sahneleri izleyen seyirci yok artık Han sen de mi hastasın dedi. masumlar apartmani hanin hastaligi resmi

Han daha çocukken çok değer verdiği oyuncağının annesi tarafından çöpe atılması sonrasında duygusal olarak bağlandığı oyuncağının kaybolması gerçeği ile yüzleşmiştir. Annesi çocuk kalırsın deyip atmıştır onu ama Han onun için değerli olan her şeyi saklamak korumak istemektedir. masumlar apartmani hanin hastaligi resmi 2

Han ailesinin hastalığını hatta kendisinin geceleri çöp topladığını Esat’a sonunda itiraf eder. Han bunun ardından evdekileri tedavi konusunda ikna etmeye çabalar.

Masumlar Apartmanı Han’ın Hastalığı Adı Ne?

Masumlar Apartmanı Han’ın Hastalığı biraz önce de söylediğimiz gibi Dispozofobi yani onun için değerli olduğunu düşündüğü her şeyi (kağıt, dergi, kitap vb.) atamama hastalığıdır.

Bu hastalığın tedavisi de psikiyatrinin uzmanlık alanıdır. Nasıl titizlik konusunda tedavi alınıyorsa bu konuda da tedavi şarttır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu