Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Hasibe Kimdir? Safiye’nin Annesi

Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir, Masumlar Apartmanı Han’ın annesi Hasibe rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu bakın kim!

Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe; Han, Safiye, Gülben, Neriman’ın annesidir. Takıntı derecesinde titizliği nedeniyle eşine hayatı dar eden Hasibe, evlatlarına da onarılamaz izler bırakmıştır.masumlar apartmani hasibe resmi

Safiye titizlikle, Gülben geceleri altına ıslatmayla, Han biriktirme hastalığıyla, Neriman kendine zarar vermekten zevk almayla baş başa kalmıştır. Bunca sıkıntının oluşmasının altında yatan sadece bir anne. Evet o anne yani Hasibe rolüyle izlediğimiz oyuncu ise bakın kimmiş!

Masumlar Apartmanı Hasibe Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Açelya Devrim Yılhan Masumlar Apartmanı Hasibe rolüyle ekranlara gelmektedir.  2 Eylül 1985 tarihinde dünyaya gelen oyuncu “Leyla ile Mecnun” dizisinde Eylül karakteriyle hafızalara yer etmiştir. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. acelya devrim yilhan resmi

2011 yılında “Unutma Beni” dizisinde rol alarak sektöre adım atan oyuncu, “Ve Panayır Köyden Gider” adlı sinema filminde rol almıştır.

“Rengarenk” dizisinde Sedef rolüne hayat veren oyuncu “Kaçın Kurası” dizisinde rol almıştır. Yer aldığı bir diğer yapım ise “Şefkat Yerimdar”.

Masumlar Apartmanı dizisinde geçmişe dönülen sahnelerde en çok kızdığımız anne Hasibe rolüyle oyunculuk konusunda tam not alan güzel oyuncu bu rolüyle hafızalara yer etmiştir.

Açelya Devrim Yılhan Kaç Yaşında? (Masumlar Apartmanı Hasibe)

35 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu