Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Meryem Kimdir? Safiye’nin Anneannesi

Masumlar Apartmanı Meryem kimdir, Masumlar Apartmanı Meryem gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı seyircinin merak ettiği sorulardan oldu. İşte merak edilen bu sorularınızın yanıtları!

Masumlar Apartmanı Meryem Kim?

TRT 1 ekranlarında Salı günleri yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Meryem, Hasibe’nin annesidir.masumlar apartmani meryem resmi Hikmet zengin diye kızının Hikmet ile evlenmesini istemiştir. Hasibe baba evinde görmediği ilgiyi acaba evlenince görür müyüm diye düşünürken aradığını bulamamıştır. Hayata kızgınlığını evlatlarından çıkarmıştır.

Masumlar Apartmanı Meryem Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Serpil Gül Masumlar Apartmanı dizisinde Meryem karakterine hayat vermektedir. Daha önce “Bir Umut Yeter” dizisinde Hacer rolüyle dikkat çeken oyuncu yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde rol almaktadır.

“Ölene Kadar” adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile seyirciyi büyüleyen Serpil Gül yılların tecrübesine sahip bir oyuncu. 1941, İzmit doğumlu olan oyuncu gözlerinden dolayı geçirdiği rahatsızlık nedeniyle eğitimini yarım bırakmak zorunda kalmıştır. serpil gul resmi

1955 yılında Adalar güzeli seçilen oyuncu, ailesine haber vermeden sinema artisti yarışmasına katılmıştır. Bu durum nedeniyle babasıyla arası açılan oyuncuya en büyük desteği ise babasının yakın arkadaşı olan Zeki Alpan olmuştur.

Uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncu güzel bir sürpriz yaparak “Bir Umut Yeter” dizisinde rol almış ve Hazal Subaşı’nın canlandırdığı Elif karakterinin annesi Hacer rolüne hayat vermiştir. Şu ana kadar yaklaşık 91 yapımda oyunculuk yapmış olan usta oyuncu dizinin en tecrübeli isimlerinden birisi. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu