Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Meryem Kimdir? Safiye’nin Anneannesi


Masumlar Apartmanı Meryem kimdir, Masumlar Apartmanı Meryem gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı seyircinin merak ettiği sorulardan oldu. İşte merak edilen bu sorularınızın yanıtları!

Masumlar Apartmanı Meryem Kim?

TRT 1 ekranlarında Salı günleri yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Meryem, Hasibe’nin annesidir.masumlar apartmani meryem resmi Hikmet zengin diye kızının Hikmet ile evlenmesini istemiştir. Hasibe baba evinde görmediği ilgiyi acaba evlenince görür müyüm diye düşünürken aradığını bulamamıştır. Hayata kızgınlığını evlatlarından çıkarmıştır.

Masumlar Apartmanı Meryem Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Serpil Gül Masumlar Apartmanı dizisinde Meryem karakterine hayat vermektedir. Daha önce “Bir Umut Yeter” dizisinde Hacer rolüyle dikkat çeken oyuncu yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde rol almaktadır.

“Ölene Kadar” adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile seyirciyi büyüleyen Serpil Gül yılların tecrübesine sahip bir oyuncu. 1941, İzmit doğumlu olan oyuncu gözlerinden dolayı geçirdiği rahatsızlık nedeniyle eğitimini yarım bırakmak zorunda kalmıştır. serpil gul resmi

1955 yılında Adalar güzeli seçilen oyuncu, ailesine haber vermeden sinema artisti yarışmasına katılmıştır. Bu durum nedeniyle babasıyla arası açılan oyuncuya en büyük desteği ise babasının yakın arkadaşı olan Zeki Alpan olmuştur.

Uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncu güzel bir sürpriz yaparak “Bir Umut Yeter” dizisinde rol almış ve Hazal Subaşı’nın canlandırdığı Elif karakterinin annesi Hacer rolüne hayat vermiştir. Şu ana kadar yaklaşık 91 yapımda oyunculuk yapmış olan usta oyuncu dizinin en tecrübeli isimlerinden birisi. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Masumlar apartmanında en çok Gülben güzel oynuyor Safiye de güzel oynuyor Nacinin ölmesi Safiyene çok yıkacak bence çünkü, çok seviyor Güzel dizi izliyorum hep iyi akşamlar.🙏

  2. Han gerçekten hasta İnci bırakamıyor Hani İşte Aşk buna denir
    Hastalıkta sağlıkta beraber olmaktır Aşk Safiyenin babası doğum
    günü partisi güzel sürpriz oldu Safiye için Babalar gerçekten böyle midir Kızı Safiye Babasına neler söyledi ama babası onu n
    İçin Doğum gününü kutladı Böylemidir Babalık bilmiyorum İnci
    Babasına nefret eder ama ölünce nasıl ağladı yaa yüreğim parçalandı 💔🥺 Güzel dizi Teşekkürler Dizicenter ♥️🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu