Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir? Sürpriz Bir Karakter

Masumlar Apartmanı Okşan kim? Hangi oyuncu Masumlar Apartmanı dizisi Okşan karakterini canlandırıyor? Okşan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bu zaman kadar yer aldığı dizi ve filmlerin listesi bu yazımızda sizler için hazırladık.

11 Mayıs 2021 tarihinde 32 bölümü ile TRT 1 ekranlarında gelecek olan diziye yine bir oyuncu dahil oluyor. Okşan karakteri dizide ki tüm dengeleri değiştirecektir.

Geçtiğimiz bölümde Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını konusunda kafası karışırken İnci ile Barış’ın arasında ki samimi halleri görünce kıskançlık krizine girmişti. Han yeniden İnci’yi istemeye karar verir. Hikmet ise İnci’yi ikinci defa isteyecek olan Han için gerekli hazırlıkları yapar.

Masumlar Apartmanı dizisi Okşan Kimdir (İpek Ayaz Kortunç) Resmi

Naci ile Safiye birbirlerine çok yaklaşsa da Han’ın müdahalesi ile ikisi de birini göremese de varlıklarını hissettiler. Özelikle Naci2nin çaldığı klarnet nedeniyle Safiye Naci’nin geldiğini düşündü. Hikaye bu çerçevede gelecek bölümde devam derken dizinin kadrosuna tüm dengeler alt üst edecek Okşan karakteri katıldı.

Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir

11 Mayıs Salı günü ekrana gelecek olan yeni bölümde Masumlar Apartmanı Okşan karakteri olarak diziye dahil olacak oyuncunun gerçek adı İpek Ayaz Kortunç’tur.

Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir (İpek Ayaz Kortunç) Resmi

Daha önce Familya, Nefes Nefese, Kafa Doktoru dizilerin de ve filmlerinde rol alan genç isim Masumlar Apartmanı dizisi Okşan karakterini İpek Ayaz Kortunç gelecek bölümden itibaren canlandıracak.

İpek Ayaz Kortunç Kimdir?

1985 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü tamamlayan başarılı isim ilk defa kamera karşısına 2007 yılında Son Ders filmi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

İpek Ayaz Kortunç kimdir

Yakın zamanda daha doğrusu Mucize Doktor kadrosuna dahil olmadan hemen önce  2020 yılında Kafa Doktoru dizisinde “Sadet” rolünü canlandırmıştır. Bunun öncesinde Nefes Nefese dizisinde “Ganimet” rolüne hayat vermiştir. Şu an Mandalina ajansa bağlı olarka çalışmaktadır.

İpek Ayaz Kortunç Dizi ve Filmleri (Mucize Doktor Dizisi Okşan)

  • 202 0- Kafa Doktoru (Saadet)
  • 2018 – Nefes Nefese (Ganimet)
  • 2016 – Familya (Kıymet)
  • 2015 – Deli İşi (2015)
  • 2014 – Kadim Dostum (Meral)
  • 2011 – Karadedeler Olayı ( 2011)
  • 2008 – Milyonda Bir (Yeliz)
  • 2008 – Güneşin Oğlu
  • 2007 – Son Ders: Aşk ve Üniversite (Ebru)

İpek Ayaz Kortunç Mucize Doktor Okşan karakterini sezon sonuna kadar devam ettirmesi bekleniyor. Kortunç’un diziye dahil olduğu bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu