Oyuncu Kadrosu

TRT 1 Masumlar Apartmanı Oyuncuları Konusu Karakterleri

Masumlar Apartmanı Oyuncuları kimler, gerçek adları, Masumlar Apartmanı konusu, Masumlar Apartmanı karakterleri kimler, işte Masumlar Apartmanı hakkında merak edilenlerin yanıtları!

Masumlar Apartmanı Konusu Ne?

OGM Pictures yapımı, Çağrı Lustuvalı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkarak hazırlanan, TRT 1 ekranlarının yeni dizilerinden Masumlar Apartmanı dizisinin konusu şu şekilde:

Safiye ve Gülben herkesin takıntıları tanıdığı iki kız kardeştir. Babaları hasta olan Safiye ve Gülben’in Han adında bir de erkek kardeşleri vardır. masumlar apartmanı oyunculari resmi 2Han tüm gücünü ailesini ayakta tutmaya adar. Hayatının odak noktasında ailesi olan Han, İnci’yi gördükten sonra aşkın nasıl bir şey olduğunu anlar. Derenoğlu ailesine İnci’nin gelmesiyle hayatları daha da zor bir hal alır.

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Başlayacak?

TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Masumlar Apartmanı 15 Eylül 2020’de başladı. TRT 1 ekranlarında her Salı ekranlara gelmektedir.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimler?

OGM Pictures yapımı TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde yer alacak olan oyuncular şunlar:

Ezgi Mola 

masumlar apartmani safiye resmi (1)

Güzel oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat vermektedir. Temizlik takıntısı olan Safiye zor bir çocukluk geçirmiş. ezgi mola resmiAnnesinin davranışları nedeniyle zor günler geçiren Safiye hayatı herkes için zorlaştırmakta. Bu nedenle de kendini suçlamaktadır.


Merve Dizdar

masumlar apartmani gulben resmi (1)

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben rolüyle ekranlarda olacak. Gülben, Han’ın kız kardeşidir. Ablası Safiye’nin baskısı altında büyümüş, ondan çok korkmakta. merve dizdar resmiGeceleri altını ıslatma hastalığı olması nedeniyle ablası Safiye ile karşı karşıya gelmekte.


Birkan Sokullu

masumlar apartmani han resmi (1)

Dizide Gülben ve Safiye’nin erkek kardeşi Han rolüne hayat vermektedir. Han, biriktirme hastasıdır. birkan sokullu resmiYine annesinin bir davranışı sonrasında zor günler geçiren Han ailesini ayakta tutmak için çabalar. Yaşadığı bir trafik kazası sonrası tanıştığı İnci’ye aşık olur.


Farah Zeynep Abdullah

masumlar apartmani inci resmi (1)

Masumlar Apartmanı dizisinde Han’ın sevdiği İnci rolüyle ekranlarda. Annesi yanlış bir evlilik yapıp alkolik bir adamla evlenmiştir. farah zeynep abdullah resmiDedesi kızını durduramadığı için kendini suçlamış bu nedenle de İnci’yi hep baskı altında büyütmüştür. Yanlış bir adama aşık olur diye ödü kopmaktadır.


Alper Saldıran

masumlar apartmani uygar resmi

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Uygar karakterine hayat vermektedir. alper saldiran resmiAlkolik olması dolayısıyla İnci tarafından terk edilen Uygar, acısını çıkarmak için türlü yollara başvurur.


Esra Ruşan

masumlar apartmani esra kimdir resmi

Güzel oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Esra karakterine hayat vermektedir. İnci’nin hayatı dolu dolu yaşamasını isteyen Esra, onun en büyük sırdaşıdır.


Uğur Uzunel

masumlar apartmani esat kimdir resmi

 

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Han’ın arkadaşı Esat karakterine hayat vermektedir. Han’ın kardeşi Gülben’in ona ilgisini fark etse de bu ilgiden rahatsız olmaktadır.


Metin Çoşkunmasumlar apartmani hikmet resmi

Masumlar Apartmanı dizisinde Hikmet, Han, Safiye, Gülben ve Neriman’ın babasıdır. Hasta olan Hikmet, yıllarca eşi Hasibe’nin davranışlarından bunalmışken kızlarının da zamanla annelerine benzemesi sonrasında iyice kabuğuna çekilmiştir. Tek isteği Han’ın mutlu bir yuva kurup bu evden kurtulmasıdır.


Gizem Katmermasumlar apartmani neriman kimdir resmi

Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman, Han’ın en küçük kardeşidir. Ablalarının baskısına yeri geldiğinde tepki gösterse de hayatı stres doludur. Bu nedenle ürtiker dökmektedir. Mazoşist olan Neriman ablalarından dolayı zor günler geçirmektedir. Tek destekçisi abisi Han’dır.


Atilla Şendil

masumlar apartmani memduh kimdir resmi

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin dedesi Memduh karakterine hayat vermektedir. Kızını kaybettikten sonra torunu İnci’nin de yanlış bir adama aşık olmasından korkmakta bu nedenle de onu baskı altında tutmaktadır.


Emir Özden

masumlar apartmani ege kimdir resmi

Masumlar Apartmanı dizisinde Ege, İnci’nin kardeşidir. Annesinin vefatı sonrasında ablası ve dedesine sığınan Ege asi bir ruha sahiptir. Ablasını annesi gibi gören Ege, babasını alkolik olmasından dolayı suçlamaktadır. Yeri geldiğinde acımadan ablasını da eleştirmektedir.


Açelya Dervim Yılhan

acelya devrim yilhan resmi

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Han, Safiye, Gülben, Neriman’ın annesi Hasibe karakterine hayat vermektedir. Hasibe, temizlik hastalığı nedeniyle evde herkesi zor durumda bırakmıştır. Eşi eve dahi gelmek istememiştir. Kızı Safiye’ye teşekkür edeceği yerde azarlayan acımasız bir annedir. Evlatlarının bu durumda olmasının tek sebebi Hasibe dir.


Barış Bağcı

baris bagci resmi

Masumlar Apartmanı dizisinde Cüneyt karakterine hayat vermektedir. Uygar’ın dayısı olan Cüneyt, İnci’nin de patronudur.


Merve Sarıtaşmerve saritas resmi


Meriç Özkaya

meric ozkaya resmi


Ceren Yüksekkayamasumlar apartmani ela resmi

Masumlar Apartmanı dizisinde Ela karakterine hayat verecektir.


 

İrem Kübra Bakırtaş


Enes Demirkapı

enes demirkapi resmi

Dizide Emre karakterine hayat vermektedir.


Mert Asutay

mert asutay resmi

Masumlar Apartmanı dizisinde Haluk karakterine hayat vermektedir.


Diziye yeni oyuncular dahil oldukça bu listemiz güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu