Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Safiye Çocukluğu Bakın Kim!

Masumlar Apartmanı Safiye Çocukluğu dizinin en önemli anlarında merak uyandırmaya devam ediyor. Peki Masumlar Apartmanı Safiye Çocukluğu rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu kim işte merak edilen bu sorunuzun yanıtı!

OGM Pictures yapımı TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye, henüz lise yıllarında iken okula ilgili biridir. Ancak annesi onun okula giderek sevgilisi olacağını düşünür bu nedenle hep ona karşı durur.

Okuduğu kitaplara karışır. Safiye annesini mutlu etmek için yeri gelir pasta yapıp sürpriz yapar ama annesi her tarafı kirletmişsin diyerek eleştirir. Safiye onu mutlu etmek istedikçe annesi onu mutsuz etmenin bir yolunu bulur.masumlar apartmani safiye cocuklugu resmi 2

Merhameti annesinden göremeyen babasının da onu sevmediğini düşündüğü için temizlik yaparak kendini rahatlatır.

Bu zaman içerisinde bir hastalık haline gelir. Annesinin sürekli uğursuz diye hitap ettiği Safiye büyüdüğünde de herkese annesi gibi davranmaya başlar.

Masumlar Apartmanı Safiye Çocukluğu Gerçek Adı Dizileri

İrem Kübra Bakırtaş Masumlar Apartmanı Safiye Çocukluğu rolüyle ekranlara gelmektedir. Yusuf Güney Gün Menajerlik oyuncusu olan İrem Kübra Bakırtaş, Aybüke Pusat ile “Gilette Venüs” reklam filminde rol almıştır.irem kubra bakirtas resmi

İlk rol aldığı dizisi Masumlar Apartmanı dizisidir. Dizide Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakterinin çocukluğuna hayat vermektedir.

İrem Kübra Bakırtaş Dizileri ve Filmleri (Masumlar Apartmanı Safiye Çocukluğu)

  • Masumlar Apartmanı (Safiye Çocukluğu) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu