Kim Kimdir

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisi Bakın Kim!

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisi kimdir, Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisi gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı sorularının yanıtlarını sizler için hazırladık.

TRT 1 ekranlarında her Salı ekranlara gelen kadrosunda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah’ın olduğu Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin aşk konusundaki duruşu herkesin dikkatini çekmekte, ardındaki hikaye merak edilmekteydi. masumlar apartmani safiyenin sevgilisi resmi

Geçtiğimiz bölümde Safiye’nin sevgilisini gördük. Annesinin aşkı öcü gibi göstermesi nedeniyle sevgili olmak konusunda da tedirgin olmuştur. Annesi onu sevgilisi ile görür diye ödü kopmuştur Safiye’nin. Birlikte çok güzel vakit geçirseler de annesi onu görecek diye sevgilisinin otobüsün önüne itmiş, onun ölmesine neden olmuştur.

Acı dolu hikayesi ile dikkat çeken Masumlar Apartmanı dizisinde acı geçmiş seyircinin yüreğini sızlatırken Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisi gerçek adı da merak edildi. İşte Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisinin gerçek adı!

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisi Gerçek Adı Dizileri

Sidar Tublek Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisine hayat vermektedir. Yusuf Güney Gün oyuncusu olan oyuncu, Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.sidar tublek resmi

İlk rol aldığı dizi olan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin Sevgilisi rolüyle herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Daha önce Vodafone reklamında rol alan oyuncu dizi sektörüne Masumlar Apartmanı dizisiyle adım atmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu