Kim Kimdir

Masumlar Apartmanı Tomris Kimdir? Ayça Melek Gülerçe

Masumlar Apartmanı Tomris kimdir? Masumlar Apartmanı Tomris gerçek adı ne? Masumlar Apartmanı Tomris kaç yaşında? Tüm sorularınızın yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Masumlar Apartmanı Tomris Kim?

TRT 1 ekranlarının Salı günü reyting şampiyonu olan dizisi Masumlar Apartmanı’nda Tomris, Naci ve Gülru’nun kızıdır. Gülru babasını çok sevmesine rağmen babasının ondan uzak durmasına dayanamamaktadır.masumlar apartmani tomris kimdir resmi

Babası Naci gibi şiir konusunda çok iyi olan Tomris, babasının kaldığı otele geldiği gün gözle kaş arasında karşı apartmana geçer.

Bir anda karşısında Safiye’yi görüp korkan Tomris onun iyi niyetini görüp etkilense de Safiye’nin annesinin hayali görmesi üzerine bağırınca korkup çatı katına çıkar. Çatı katında Han ve İnci’nin kaldığı yeri görünce büyük bir şok yaşar.

Masumlar Apartmanı Naci Neden Kızında Uzak Duruyor?

Tomris çok akıllı bir kızdır. Babasının ölümcül hastalığı nedeniyle üzülüp kendini harap etmesinden korkan Naci onun bağlanmasını engellemeye çalışır ama Tomris, babası öyle yaptıkça daha da bağlanır babasına.

Masumlar Apartmanı Tomris Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ayça Melek Gülerçe Masumlar Apartmanı dizisinden Naci’nin kızı Tomris karakterine hayat vermektedir. “Kadın” dizisinde izlediğimiz oyuncu bu sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde Tomris rolüyle beğeni almaktadır.

Ayça Melek Gülerçe Kimdir? Kaç Yaşında?

Ayça Melek Gülerçe Yusuf Güney Gün Menajerlik oyuncusudur. Daha önce “Kadın” dizisinde rol alan Ayça Melek Gülerçe reklam filmlerinde de yer almıştır.ayca melek gulerce resmi

“Bingo” reklam filmi oyuncunun rol aldığı reklam filmlerinden biri. “Anadolu Jet” reklamında da yer almış olan oyuncu, 2010 yılında dünyaya gelmiştir.

“Migros”, “Eti Benimo”, “Algida”, “Garanti Bonus”, “Kelebek Mobilya”, “Karaca Öğretmenler Günü”, “Dem Dem İçecek”, “Ersaşpen” reklam filmleri oyuncunun rol aldığı reklamlardan bazılarıdır.

Ayça Melek Gülerçe Dizileri

  • Masumlar Apartmanı (Tomris)
  • Kadın

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu